Únor 2012

Objednejte si parfém Katy Perry - Purr

27. února 2012 v 17:07 | Darela |  Katy Perry

Procházela jsem internetem, hledala novinky o Katy a zobrazila se mi stránka s jejím parfémem Purr, konkrétně www.parfemy-elnino.cz 30ml za 570 českých korun. Prozatím by mělo být skladem 10 kusů. Hlava parfému se skládá s gardénie, bambusu, broskví, červeného jablka, Srdce prfému zase s jasmínu, frézie a růže, no a nakonec Základ tvoří mošus, santalové dřevo, ambra, vanilka, kokos a orchidej. Katy Perry Purr je žhavá, smyslná vůně ukrytá v nápaditém hravém flakonku... Pro fanoušky Katy nutnost - Neodolám a určitě si ji časem pořídím.

Pokud by jste měli zájem o 100ml parfému Purr, tak ji nejlevněji seženete na internetu například na www.parfums.cz

Stěhuje se Rihanna do Londýna?

27. února 2012 v 16:24 | Darela |  Rihanna

Internetem kolují zvěsti, že se Rihanna chystá přestěhovat do Velké Británie (Londýna), jelikož tam tráví veškěrý svůj čas. Chtěla by koupit byt v Hoxtonu, východní části Londýna, po doporučení jejích přátel žijících v této oblasti.

"Je v Londýně tak často, že tu chce zázemí. Pohybuje se v okolí na několika místech Hoxtonu, protože tuhle oblast miluje. Její londýnští kamarádi se nad tím rozplývali, říkali jí, že je to jedno z nejzajímavějších míst ve městě."

Blonďatá kráska byla v Londýně minulý týden na Brit Awards, také tu natáčí svou novou Sky Living módní sérii. Fotky jsou skvělé, nedalo mi je sem nepřidat.
imagebam.comimagebam.comimagebam.comimagebam.com

Blue Ivy poprvé venku s rodiči

27. února 2012 v 14:29 | Darela |  Celebrities news

Podívejte se na úžasné fotografie Beyoncé a Jay-Zího, kteří si vyšli na procházku se svou dcerkou Blue Ivy. Bohužel nenabízí pohled na tvářičku jejich holčičky, ale je to nejspíš dobře, jen ať si Blue Ivy chrání proti otravným dotěrným novinářům (je vidět, jak je zodpovědná)... Jay-Z a Beyoncé s Blue Ivy si vyšli na oběd do Sant Ambroeus v New York City West Village.

Minulý týden byl pár spatřen na basketballovém zápase New Jersey Nets vs. New York Knicks na Madison Square Garden. Užijte si fotografie, Beyoncé i bez makeupu a v brýlích vypadá krásně...
imagebam.comimagebam.comimagebam.comimagebam.com

Oscar 2012 - Výsledky

27. února 2012 v 12:59 | Darela |  Celebrities news

84. udělování zlatých sošek, ke kterým se po letech vrátil Billy Crystal jako průvodce, bylo ve znamení tradice. Jedna z nejočekávanějších a nejsledovanějších televizních show roku se vrátila ke svým kořenům, alespoň co se týče skromnosti, přímočarosti a střídmého humoru. Filmem roku se stal podle některých očekávání francouzský němý a černobílý film The Artist. Kromě toho zabodoval i v kategoriích herec v hlavní roli (Jean Dujardin), režie, kostýmy a hudba.

Pět cen si odnesl i Hugo a jeho velký objev, i když převážně za vedlejší kategorie (kamera, výprava, mix zvuku, střih zvuku, vizuální efekty). Meryl Streepová si po téměř třiceti letech odnesla svého třetího Oskara za Železnou lady (další cena za make-up) a Christopher Plummer získal ve svých 82 letech svého prvního Oskara (vedlejší role ve filmu Začátky). Cena za vedlejší herecký výkon pro Octavii Spencer byla jedinou soškou pro filmČernobílý svět.

Zbylé oceněné filmy si odnesly po jedné ceně - Půlnoc v Paříži aDěti moje za scénář, Muži, kteří nenávidí ženy za střih a Mupeti za píseň. Nejlepším animovaným filmem se stal Rango a cizojazyčným filmem Rozchod Nadera a Simin. Výrazný neúspěch zaznamenal s nulovým kontem Spielbergův Válečný kůň (šest nominací). Čestnou cenu letos obdržel James Earl Jones.

The Best fotografie z Twitteru Rihanny

26. února 2012 v 13:56 | Darela |  Rihanna

Zveřejňuji ty nejlepší Twitter fotky, které zveřejnila Rihanna za poslední rok. Fotky z Barbadosu, dovolené, tetovacího studia a ostatní
imagebam.comimagebam.comimagebam.comimagebam.com

Katy Perry se svou nejlepší kamarádkou Rihannou

26. února 2012 v 13:09 | Darela |  Katy Perry

Rozhodla jsem se zveřejnit 12 nejlepších fotografií Katy Perry a její nejlepší přítelkyně Rihanny, zejména z udělování cen ... Katy je tak krásná, moc ji miluji, ale RiRi "žeru" už delší dobu (resp. od roku cca 2004-2005) a také je velmi sympatická. No víc mě to táhne ke Katy. Ale pojďme k fotografií, :-)
imagebam.comimagebam.comimagebam.comimagebam.com

Celebrity morph - Jaké sestry/jací bratři by jste byli?

25. února 2012 v 15:50 | Darela

Chtěli by jste vědět, jak podobní by jste si byli jako sourozenci s vašimi oblíbenými hvězdami? Stránka MorphThing.com vám to umožní. Na ukázku jsem nahrála fotografie mě s celebritami, které mám na záhlaví a jsou hlavními (úvodní obrázek s Lady Gaga a Lindsay Lohan jsem také přimíchána já) ... Stránku doporučuji, skvěle se odreagujete a zároveň se pobavíte
imagebam.comimagebam.comimagebam.comimagebam.com

Megan Fox: "Jako teenager jsem nebyla hezká!"

24. února 2012 v 17:26 | Darela |  Celebrities news

Bývalá Transformers herečka Megan Fox prozradila, že nebyla hezká v teens letech a cítila se jako samotářka. Megan také připustila, že by ráda podstoupila archeologický výlet, protože vždycky byla fascinovaná historií a byla by to možnost pro odhalení nějakého skrytého státního tajemství z minulosti.

Fox vysvětlila: "Nikdy jsem nebyla hezká dívka. Jako teenagerka jsem byla drsná a nepříjemná a cítila se samotářská. S radostí bych si nakopala. Rychle! Nemyslete si, že všechno co se naučíte je přístupné veřejnosti, že ne?" Megan dále prozradila, jaký nápor jí čekal při práci na jejím nejnovějším filmu Friends with Kids (v našem kině je premiéra stanovena na 3. května 2012, i když film se natáčel již v roce 2011).

Dodala: "Raději být s dobrými přáteli ve filmu, než naopak. Většina z obsazených se znali velmi dobře - Kristen a Maya jsou nejlepšími přáteli, bylo to takové hezké, příjemné, podporující prostředí. Vždy se snažím vybírat něco jiného, než jsem dělala předtím.." Spolu s Megan Fox ve filmu Friends with Kids také hraje Kristen Wiig, Jon Hamm, Maya Rudolph a Chris O´Dowd a je připravený být propuštěn v USA 9. března a ve Velké Británii 29. června.
imagebam.comimagebam.comimagebam.comimagebam.com

Rihanna a Chris Brown by se k sobě neměli vrátit

24. února 2012 v 14:41 | Darela |  Rihanna

Australská zpěvačka Ricki-Lee se domnívá, že je nesprávné, aby se Rihanna a Chris Brown dali opět dohromady, zvažuje jak násilná je jejich minulost, aby byli spolu. Chris Brown se přiznal k napadení Rihanny před třemi lety a Ricki-Lee připustila, že byla svědkem své matky při domácím zneužívání, avšak měla sílu odejít.

Coulterová (Ricki-Lee) se na svém oficiálním Facebooku vyjádřila: "Jednou jsem zahlédla [svou mámu], jak byla hozena v nedaleké místnosti a poté se zvedla ze země držejíc se za krku. Popadla mě a na to jsme otevřeli dveře, odešli, a už se nikdy nevrátili. Obdivuji ženy, které mají sílu odejít z této situace pryč."

Dodala: "Prostě si nemyslím, že zveřejnění společného songu je skvělá zpráva pro fanoušky Rihanny... zejména jednoho tak explicitního [a] sugresivního, kde se hovoří o ní jako o objektu. Domácí násilí není v pořádku. Není to něco, co by mělo být banalizováno. Není to něco, co by mělo být zameteno pod koberec. Není to něco, co by mělo být tolerováno."

Rihanna požádala Chrise Browna o duet

23. února 2012 v 17:40 | Darela |  Rihanna

Říká se, že zpěvačka Rihanna byla ta, kdo se spojil s Chrisem Brownem ohledně možnosti udělat společný duet. Producent The-Dream uvedl, že k němu přišla Rihanna a řekla mu, že by chtěla Chrise Browna zpívat na jejím tracku Birthday Cake, který debutoval online začátkem tohoto měsíce.

The-Dream prohlásil: "Nakonec, je to moje kamarádka, takže co chce udělat, to udělá... Řekla: ´Myslím, že na to dám Chrise´ a já řekl: ´Nevím, jestli je dobré hovořit o Chrisovi, ale OK, v pohodě, jak myslíš.´"

Dodal: "Je také hodně chytrá. Ty samé otázky prošly mou myslí, jsem také umělcem, musela tím projít. Když se zeptala mě jsem věděl, že není bláznivá. Takže si myslím, že by jste měli o tom přemýšlet, jedině tak víte, jaké budou reakce."

The-Dream ještě dodal něco o odpuštění, že by bylo velmi snadné hodit Chrise pod autobus a že lidi dostanou to, co chtějí. A také, že jsou s Rihannou připraveni na to, co příjde po zveřejnění duetu jí a Chrise. Chris Brown byl odsouzen za napadení Rihanny, no zdá se, že nyní spolu spolupracují. Kdo ještě duet neslyšel má teď možnost poslechnout si remix Birthday Cake ...