Katy Perry a Tim Tebow spolu mají vztah?

12. února 2012 v 18:34 | Darela |  Katy Perry

Matka Katy Perry, Mary Hudson prohlásila, že se pokusí naplánovat rande Katy s rozehrávačem Denver Broncos Timem Tebowem. Katy se nedávno odpoutala od svého manžela Russella Branda a její matka zřejmě chce, aby Katy zase nasedla na koně prostřednictvím amerického fotbalového hráče, který také chodí do kostela (je stejně silně věřící jako Katyina rodina).

Zasvěcený prohlásil: "Katy prohlásila na více příležitostech, jak moc má ráda Tima. Maminka Katy pevně věří, že nejlepším lékem na zármutek je rychle se znovu zamilovat, že je Tebow ideálním mužem pro její dceru. Je pohledný, okouzlující, inteligentní a především dobrým křesťanem."

Důvody rozdělení Katy Perry a Russella Branda ještě nejsou jasné, kolovalo mnoho zvěstí, proč se rozvádí. Katy získala pět ocenění na posledních udílení cen People´s Choice Awards, včetně Best Music Artist (Nejlepší hudební umělec), Favourite Tour Headliner (Nejoblíbenější turné), Favourite Song - Za E.T. (Oblíbená píseň) a Favourite TV guest star (Oblíbená televizní hostující hvězda) za učinkování v How I Met Your Mother (Jak jsem poznal vaši matku), no nemohla se toho osobně zúčastnit.
 

1 člověk ohodnotil tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama