Kristen Stewart miluje Chrise Hemswortha

16. února 2012 v 14:09 | Darela |  Kristen Stewart

Twilight herečka Kristen Stewart odhalila, že naprosto miluje práci s The Avengers hercem Chrisem Hemsworthem na nadcházejícím filmu Sněhurka a lovec. Kristen tvrdí, že Chris je jedním z nejkouzelnějších lidí, se kterými kdy pracovala a že jeho uvolněný přístup jí pomohl překonat svůj strach.

Stewart vysvětluje: "Než jsem se s ním setkala, byla jsem jako: ´Sakra, tak šarmantní.´ Víš co mám na mysli? Stejně tak je zábavný, zdánlivě hezký. Filmová hvězda důkladné ráže. Opravdu takový je. Ale na druhou stranu to je zvláštní práce - prostě myslím, že to není tajemstvím. Předtím ta část byla odlišná. Bylo to úplně jako přehodnocení."

Dodala: "Takže když přišel bylo to jako: ´Wow! To je [tak] zajímavé!´ Chci říct, že to bylo tak skutečně vznešené. Chris je úžasný, milý a také [má] obrovský instinkt a na scéně se umí otáčet ve všem. Je opravdu uvolněný, zatímco já k tomu použila svůj strach a on je vždy trochu jako - pro mě pozitivní energií. Moc se mi líbí práce s ním." Kristen Stewart a Chrise Hemswortha můžeme vidět v Sněhurce a lovci tento rok v kině...
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama