Kristen Stewart porovnává Sněhurku a Twilight

13. února 2012 v 16:43 | Darela |  Kristen Stewart

Kristen Stewart vystřelila ke království superstaristů díky jejímu obsazení do role Belly Swan v Twilight sérii a její sláva jí dali příležitost pracovat na některých velkých filmech. O jednom takovém filmu, Sněhurka a lovec se Kristen rozvykládala o obou filmech a porovnávala některé aspekty filmů.

Stewart vysvětluje: "Sněhurka i Bella jsou jistým způsobem matriarchy, velmi silné matriarchy, které chtějí nalézt svou pozici. Můžete vidět celý proces, ale jsou tak odlišné. Obě jsou ikony, když jsem byla malá, nevyrůstala jsem na pohádkách. Já vím, že každý říká o důvodech proč je tak cool, že vyrůstali s těmito příběhy a převyprávěli je. Jsem ráda, ale opravdu ne, já ne."

Dodala: "Také jsem nevyrůstala na Twilightu. Takže pro mě jsou tyto věci neznámé. Hodně lidí mi říká, že se už nevědí dočkat filmu, protože mají pocit, jakoby četli znovu daný mýtus, no pro mě je to něco nového. Dostalo se mi opravdového štěstí. Nevěděla jsem do čeho jdu. Vím, že Sněhurka je pochopitelně víc než Twilight, je důležitější pro lidi, protože oni to vědí." Kristen můžeme v Sněhurce a lovci vidět dne 31. května tohoto roku, kdežto Twilight sagu: Rozbřesk druhou část až 15. listopadu.
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 David David | Web | 9. března 2012 v 21:49 | Reagovat

Ahoj,můžu se jen tak zeptat,jestli to Bella v Rozbřesku přežila :D (s kámošema se dohadujeme) :DD            Díky

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama