Top 99 Women 2012 Edition

19. února 2012 v 18:56 | Darela |  Celebrities news

I když má takhle mladá herečka Kristen Stewart obzvláště prudké následovníky, dále (doufáme?), že ji nepovažujete za Twi-bezcitnou. A to proto, že nejste odchovancem Stephenie Meyer, což neznamená, že nemůžete být stále fanouškem milované Twilight lady. Zdráhající se hvězda, která zdá se skutečně na sebe strhává pozornost milostným zájmem Roberta Pattinsona (jak na obrazovce tak i mimo ní). Že má Stewart výhodu, že jí má většina jiných děcek za oblíbenkyni, tak to tak není. A možná je to těžkým postojem, díky kterému ji máme tak rádi. Bez ohledu na to zapomeneme na Edwarda a Jacoba -- považujte nás za team Bella. Dobrá volba?

Tato popová hvězda má za sebou téměř nemožné činy, otočila se k nám při dětském programování... dvakrát. Za prvé, Katy Perry se motala s výstřihu a krátkou sukní vedle Elma na Sesame Street. Matky přistihly své muže zírat na ni a hromadně si stěžovaly. Pak Perry propůjčila hlas Šmoulince v The Smurfs a dala malému modrému stvoření najevo, že nikdy nebude originální. Sakra, ve všem vystupovala s šílenou růžovou parukou v těchto dnech, jsme pod velkým tlakem, ne však pro ni velmi žádoucí.

Ve své monografii Bossypants, Tina Fey povzbuzovala Beyoncé za "navrácení nohou z masa a kostí". No Rihanna přišla s tím, že "nohy z masa a kostí" předvede také. Sledováním jejího tance dává zapomenout, že jsme někdy žádali supermodelky se štíhlýma nohama. Dokonce i arogantní Britové se jí nemohou nabažit. Když Coldplay Chris Martin potřeboval zpěvačku pro jeho "Princess of China," vybral Rihannu - i když jeho žena Gwyneth Paltrow se snaží odstartovat svou pěveckou kariéru. Omlouváme se, Gwyneth, nemáš "nohy z masa a kostí".
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama