Březen 2012

Rihanna diskutuje o zážitku Battleship

30. března 2012 v 19:42 | Darela |  Rihanna

Zpěvačka Rihanna se objeví na velkém plátně ve svém hereckém debutu ve filmu Battleship (Bitevní loď), který uvidíme za tři týdny v naších kinech. Rihanna již dříve hovořila o své roli ve filmu a v nedávném rozhovoru pro Daybreak odhalila, že byla nervózní před vstupem do filmu.

Rihanna vysvětlila: "Bylo to nervy drásající, také velmi děsivé jít do něčeho nového, takže jsem opravdu nevěděla, co očekávat a co dělat. Víte, učila jsem se zkušenostem, prostě v tom samém čase jsem musela vytáhnout tu část, bylo to pro mě zcela nové, musela jsem se na to soustředit a dát věci do pořádku - kde nebylo možné o tom přemýšlet."
Dodala: "Mám obavy z toho, že těsně předtím, než se chystám udělat něco velkého, se na mě bude každý dívat, když se něco stane. Když dostanu prostor udělat klidný rozhovor těsně před začátkem, mám motýlky v břiše."

Rihanna pokračovala: "Jsem velmi soutěživá sama se sebou a přijímám, že v mé kariéře chci, abych se cítila pokaždé lépe. Další krok musí vždy být směrem nahoru. Myslím tím, že jsem neúnavná v tomto smyslu, pokud jde o tento způsob práce. Nikdy se nevzdávám nebo se cítím provinile, když se na chvíli zastavím. Ale někdy je dobré se zastavit.

Megan Fox je těhotná

30. března 2012 v 18:19 | Darela |  Celebrities news

Transformers herečka Megan Fox je údajně těhotná a čeká svého prvního potomka se svým manželem, Brianem Austinem Greenem. Napsal o tom magazín Star o Megan, která se provdala za Briana v červnu roku 2010 a je prý nadšená, že čeká dítě.

Zdroj časopisu vysvětlil: "Právě to zjistili a jsou velmi nadšení. Je ještě příliš brzy, tak to oznámili pouze blízkým přátelům a rodinným příslušníkům." Megan čeká své první dítě, no Brian Austin Green má již syna z předchozího vztahu s herečkou Vanessou Marcil.

Megan Fox řekla, že si velmi dobře rozumí s Brianovým devíti letým synem Kassiusem. Zasvěcený dodal: "Megan se stala skvělou macechou a Brian ví, že bude skvělá jako matka. Opravdu roste v posledních letech... její rodina je na prvním místě."
Brian Austin Green již dříve chválil Megan Fox za její rodičovské dovednosti, zatímco Megan v minulosti prohlásila, že nechce založit rodinu a to do doby, než bude zcela finančně zajištěná. Tato část se již naplnila a teď pár má dítě na cestě. Snad je to pravda, přejme jim hodně štěstí v této části a ať jsou všichni tři velmi šťastní...

Rihanna – taková byla!

29. března 2012 v 15:04 | Darela |  Rihanna

My, kteří známe Rihannu od začátku její kariéry a zamilovali si ji, známe ji jako R&B zpěvačku, která se oblékala do tohoto stylu, nebyla tak výstřední jakou je dnes. Psal se rok 2005-06, začalo to deskami Music of the Sun (2005) a A Girl Like Me (2006). Postupně se z Robyn Fenty (jak zní její skutečné jméno) stával fenomén jejího rodného ostrova Barbados a získávala si obrovskou základnu fanoušků po celém světě.

S příchodem desky Good Girl Gone Bad se začala měnit nejen v hudbě, ale také ve stylu oblékání. Rihanna sama tvrdí, že na začátku své kariéry musela jít příkladem mladým lidem, zejména děvčatům, neměla svobodnou vůli dělat si co ji napadlo. Konečně se z toho vymanila a hodně skalních fanoušků bylo sklamáno její náhlou změnou, no jiné tím zase získala a dnes má na oficiální facebookové stránce víc jak 54.003.100 fanoušků...

Dnes je Rihanna extravagantní, no také umí být decentní s jemným make-upem. Když se většina z nás ohlédne za minulostí Rihanny zjišťujeme, že tehdy se odlišovala od dnešních zpěvaček, měla přírodní hnědou barvu svých vlasů, dlouhé, skvělou postavu (tu má stále) a svěží písničky (tehdy by se nedala na styl písně S&M). Stala se teď sice úspěšnější než kdy jindy, no co na scénu nastoupila extravagantní Lady GaGa, snažila se být ještě víc "hot" … Je to právě kvůli tomu, že GaGa svou extravagancí a provokativností stoupla v ceně a chtěla ji trumfnout?

Rihannina nahota

27. března 2012 v 15:07 | Darela |  Rihanna

Zpěvačka Rihanna odhalila, že se cítí mnohem pohodlněji, kdy může být nahá. Rihanna tvrdí, že se obávala ukazovat své tělo, že je nejistá jako každá žena, ale připouští, že překonala tyto obavy kvůli sobě.

Rihanna vysvětlila: "Můj způsob asi nebude fungovat pro většinu lidí... ale čím dál víc se cítím pohodlněji nahá. Po nějaké době to bylo jako: ´Co nejhoršího se může stát?´ Jen jsem začala být s tím trochu odvážnější. Chtěla jsem poznat své tělo... co je pod oblečením nebo mimo oděvů."
Dodala: "Musela jsem pouze čelit svému strachu. Najdete vždy něco špatného, vždycky najdete něco, co je pro vás nepříjemné, prostě jedna věc se mění na jinou a dostanete se do rozpaků a jste sebevědomější - prostě víte, že každý může vidět, co vidíte vy."

Rihanna pokračovala: "Stojím si za tím, čemu věřím hodně velkou dobu, může se to vymykat názoru lidí, ale je těžké něco s tím dělat, někdy to tak opravdu je. Zvlášť pokud s tím většina nesouhlasí." … Je pro vás, slečny-ženy Rihanna vzorem v oblékání? Nebo alespoň co říkáte na její styl oblečená-neoblečená? Blíží se léto, kdy bývá venku hodně velké vedro a jsme rádi, že se nemusíme navlékat do vrstev a výjdeme si "lehce" oblečení. Takže proč si nevyrazit tak, jak to cítíme my a nemyslet přitom na názory lidí, kteří zaspali dobu?... Já RiRi fandím! Bere si tričko, které odhaluje její poprsí, ke kterému by si ženy vzaly podprsenku. Jenže bez ní se mnoho z nás cítí lépe, v tomto typu trička není alespoň horko a zároveň večer ani chladno (viz. obrázek s Rihannou)...

Katy Perry vysvětluje důvody vydání Teenage Dream: The Complete Confection

27. března 2012 v 13:30 | Darela |  Katy Perry

Part of Me zpěvačka Katy Perry odhalila, že verze Teenage Dream: The Complete Confection by neměla být považována za nové album. MTV News přišlo s informací, že Katy uvolňuje Teenage Dream: The Complete Confection pro své nové fanoušky.

Katy vysvětlila: "Nejedná se o reloaded album, není to album s osmi písněmi, které jsou nové, není to má třetí nahrávka. Je to moje druhá deska, s upraveným bookletem. Nechci se cítit nepřirozená nebo manipulativní. Měla jsem nápad udělat reedici. Jako jedno poslední ´bum-prásk-děkuji-madam´."

Dodala: "Tady je Teenage Dream, pokud jste na pokraji bytí fanouškem pro tohle poslední stisknutí jako ´Následuj mě, Proč ne? Jste již připraveni pořídit si pět songů, takže by bylo dobré dokončit své album!´ Proč jsem to udělala, protože vím, že mí fanoušci vždycky chtějí více, tak je to pro skalního fanouška skvělé vlastnit hezké, kompletní balení."
Katy Perry nedávno odhalila že doufá, že její duet s Rihannou bude něco velmi kultovního (ikonického). Bylo také potvrzeno, že je Katy Perry připravena vydat koncertní film 2011 ve 3D, California Gurls Tour, již tento rok.

Jamie Bell a Evan Rachel Wood se budou brát?

27. března 2012 v 12:31 | Darela |  Celebrities news

Kolují zvěsti, že Hollywoodský pár Jemie Bell a Evan Rachel Wood se chcou vzít. Tyto zvěsti kolují díky fotografiím, kde oba nosily prstýnky.

Nejsou žádná prohlášení ohledně jejich vztahu mezi nimi, no Evan malinko tyto zprávy vyvrátila. Nahrála pár fotek s jejich prstýnky, které sebou nesou poněkud mystické poselství.

Na svém oficiálním Twitter účtu jednoduše prohlásila: "Fotka říká tisíc slov ne?" Tohle se dočkalo zpětné vazby od fanoušků s otázkou, zda se budou ona a Jamie brát. Ani Jamie Bell či Evan Rachel Wood to nepotvrdili ani nevyvrátili.
Jamie Bell a Evan Rachel Wood spolu začali chodit v roce 2005 a byli spolu rok, než se rozhodli v roce 2006 rozdělit. Avšak se pár smířil se svými rozdíly a jejich románek začal znovu v loňském roce. Nyní se zdá, že by se mohli vzít...

Stane se Madonna americkou prezidentkou?

26. března 2012 v 20:29 | Darela |  Celebrities news

Zpěvačka Madonna odpovídala na otázky fanouškům, jeden z nich se zeptal, co by dělala, kdyby se někdy stala prezidentkou. Madonna dala jasnou odpověď na své možnosti, s nimiž by mnoho lidí souhlasilo, jiní zase moc ne.

Madonna vysvětlila: "No, kdybych se stala prezidentkou, v první řadě bych dala všechny peníze na obranu a vložila je do vzdělání, aby učitelé měli více peněz. Je to skandální, jak je jejich nízký plat. Sňatek gayů by měl být legální a všude akceptován. Nebyla by žádná omezení na jakémkoli mém videu, nikdy." Madonna pak pokračovala vypořádáním se se skutečností, že její hudební video k singlu Give Me All Your Luvin dostalo povolení sledovat ho až od 18-tého věku na YouTube.

Dodala: "Jsem divoká holka na videu! Jak by jste mohli volně žít a nebýt mučeni? To je otázka na kterou by se lidé měli ptát." Madonna také diskutovala o tom, že by byla ráda, kdyby videoklip režíroval legendární Quentin Tarantino …
Kdyby jste mohli hlasovat za Madonnu jako prezidentku, volili by jste ji?

Taylor Lautner 2012

24. března 2012 v 19:55 | Darela |  Celebrities news

20 let starý Twilight herec Taylor Lautner do značné míry žil z toho, že se objevil jako Jacob Black ve všech sériích Twilight, ale udělal toho také mnoho jiného. Například si zahrál po boku Lily Collins v Abduction (Bez dechu).
Každopádně se zdá, že Taylor Lautner bude mít v roce 2012 ještě méně práce než v předchozích letech, jelikož v tomto roce ho nečeká žádné natáčení. Takže ho v tomto roce uvidíme v pokračování Zatmění.

Ale je jasné, že Taylor nebude sedět doma na zadku, ale společně s Kristen Stewart a Robertem Pattinsonem v průběhu tohoto roku budou chodit na akce k podpoře posledního dílu této ságy . Breaking Dawn - část dvě, film uvidíme v kinech v listopadu.

Tohle všechno je poměrně daleko pro Taylora Lautnera tento rok, než začne další promo. V roce 2013 ho můžeme vidět v kině například ve filmech Incarceron (Inkarceron) a Goliath (Goliáš). Jestli to byla dobrá volba zahrát si v těchto filmech posoudíme až příští rok v našich kinech (pokud se jich v nich dočkáme)...

Katy Perry diskutuje o Part of Me dietě a fitness režimu

24. března 2012 v 17:58 | Darela |  Katy Perry

Part of Me zpěvačka Katy Perry odhalila na MTV show, že musela projít určitou dietou a také že dostala svého trenéra, aby jí pomohl dostat se do formy tip top pro hudební video k singlu Part of Me. Katy připustila, že se naučila, jak tvořit určité věci, i když nebudou všechny perfektní.

Katy vysvětlila: "Dostala jsem jídelníčkový plán. Jsem stále na tomto jídelníčku, , i když jsem malinko podváděla - musím žít! Mám k práci osobní vztah a chci se dostat do velmi dobré kondice. Na aktuálním základě jsem udělala hodně věcí. Vzlétla jsem, naučila jsem se jak uhasit žár. Vím jak svou váhu trochu víc prodat."
Katy Perry pak pokračovala přiznáním, že zatímco začala učit se mnoha věcem, které musí udělat, tak má také stále velké potíže s jedním aspektem vzdělávacího režimu, něco, co se týká mnoha lidí vztahující se k TP.

Dodala: "Je jedna věc, kterou nemohu udělat, no doufám, že venku jsou jiní lidé, které se cítí stejně, jak vyšplhat na laně. Ach můj bože, je to tak těžké vylézt na provaz! Všechno je to o držení a paží. Snažila jsem se pětkrát až šestkrát na place, no musela jsem podvádět, že střílím. Mé ruce se třásly."
Part of Me od Katy Perry se stal Number one v USA a je připraven stát se Number one ve Velké Británii tento víkend. Ani se nedivím, ten klip je The Best nejen pro mě...

Katy Perry hovoří o technice psaní svých písní

22. března 2012 v 14:53 | Darela |  Katy Perry

Firework zpěvačka Katy Perry odhalila jak miluje dohlížení na psaní textů, aby byly velmi reálné a pravdivé, protože se domnívá, že to je to, co lidé chtějí slyšet.
Katy vysvětlila: "Lidé vidí texty, které jsou někdy trochu zraňující, ale myslím že to je to, co všichni chtějí slyšet, že chtějí slyšet pravdu, bez ohledu na to, jak moc to bolí. Psaní textů je očišťující, je to určitě jako bych něco ze sebe vypudila."

Dodala: "Cítím, že se dostávám ke zlomovému bodu, lépe než jít na špatné místo, prostě vzít svou kytaru, nebo sama zajít do studia a uvolnit verš, freestyle. Mám takový malá červený rekordér, a mám ho vždycky, a když jdu po ulici, stačí ho vytáhnout z peněženky. Je to všechno o fráze a lidech, konverzaci a tom, co cítím."

Katy pokračovala: "Miluji jazyk [řeč], zvláště při psaní populární písně, hodně lidí si myslí, že vaše popové písně jsou pouze pop a tak, no pokud budete poslouchat texty, tak každý z nich má smysl a účel, a někdy mají dva významy, dva účely. V podstatě co se snažím říct je, že jsem super hloubavá. Ale jsem také popová hvězda." Re-edice Teenage Dream: The Complete Confection vychází v pondělí, 26. března. Jedná se o deluxe verzi...