Březen 2012

„Britney Spears je lepší než Christina Aguilera!“ - tvrdí Wendy Williams

14. března 2012 v 14:25 | Darela |  Celebrities news

Talk show host Wendy Williams prohlásila, že věří, že Britney Spears správně požaduje 20.000.000 dolarů za porotcování v X Faktoru USA. Wendy srovnávala některé porotce konkurenčních pěveckých soutěží a kolik za to dostanou zaplaceno a tvrdí, že by Britney měla dostat víc.
Williamsová vysvětlila: "Britney bylo údajně nabídnuto 10 milionů dolarů, aby se stala porotkyní X Factoru, což je absolutní urážkou... k ní. Obrátila se, protože chtěla 20.000.000 - dobré pro tebe, Britney! Je to urážlivé."

Dodala: "Víte, proč je to urážka? Protože Jennifer Lopez vydělává 15.000.000 v show, Christina Aguilera 10.000.000 dolarů... A Christina, miluji tě, využilas tohoto nejlepšího způsobu, ale ty nejsi hvězda, kterou Britney je.. Ty prostě nejsi."

Wendy pokračovala: "Prostě mám pocit, že Britney Spears je jako Bambi - všichni ji milují, všichni jsme viděli její trasu... lidé milují Britney. Britney vyprodává koncerty. Britney prodává nahrávky." Také Simon Cowell hledá někoho, kdo by se zapsal do X Factoru USA na dva roky, no Britney to chce ukončit po uplynutí jednoho roku.
Myslíte si, že je Britney lepší než Christina?

t.A.T.u. - Ya Soshla S Uma

13. března 2012 v 13:24 | Darela |  t.A.T.u.

Vzpomínáte si na ruské duo t.A.T.u., které se proslavilo i u nás hity jako jsou například Ya Soshla S Uma, Nas Ne Dogonyat a další. Měli image lezbiček, i když ve skutečnosti jimi nikdy nebyly, byl to jen tah ze strany jejich manažera, no časem vyšly s pravdou ven, teď si jdou obě vlastní cestou, poslední album jim vyšel v roce 2011 - Waste Management Remixes ... K tomuto článku přikládám nejznámější song a také song který jsem milovala a milovat budu navěky. Vlastně miluji celý jejich album 200 Po Vstrechnoy (2001) ... Pamatuji, když jsem se oblékla jako ony dvě (měla jsem podobný obleček, jaký mívali na vystoupeních) a na každou jejich píseň z tohoto alba vymyslela choreografii ... A co vy, pamatujete si je, byly pro vás fenoménem, nebo jste o nich raději neslyšely?
t.A.T.u. - Ya Soshla S Uma (Dance Remix)
t.A.T.u. - Ya Soshla S Uma (RU version)

Adele je připravena mít děti

12. března 2012 v 16:55 | Darela |  Celebrities news

Bylo řečeno, že anglická zpěvačka Adele řekla svému příteli Simonovi Koneckiymu, že je připravena s ním mít děti a doufá, že otěhotní ještě před koncem roku. Adele předtím tvrdila, že děti nechce do svých nejméně 30 let a chtěla by vydat pět alb s jejím jménem.
Zasvěcený vysvětlil: "Řekla Simonovi, jak se cítila sklesle. Pár mluvil o dětech a to je něco, co chcou tak moc v budoucnu. Simon má již pětiletou dceru ze svého předchozího manželství s Clary, se kterou se Adele setkala a naprosto ji zbožňuje."

Dodal: "Simon je úžasný otec a vždycky mluvil o tom, že by chtěl další. Prostě nikdy ho nenapadlo, že by k tomu mohlo dojít tak brzo, protože loni ve stejnou dobu se už smířil s tím, že nikdy nebude šťastný a že se nikdy neusadí, z důvodů smutku ze svého rozvodu."

Zasvěcený pokračoval: "Je to obrovský obrat Adele, která vždycky říkala, že chce počkat až do svých alespoň 30 let a po vydání pěti alb, než bude přemýšlet o rodině. Adele dokonce dostala seznam jmen, které miluje, zejména po hudebních hvězd, které byli idoly v jejím dětství."
Pokud se Adele rozhodla pro rodinu myslím, že bude fajn máma. Přeju jí to, opravdu! Dostane její potomek jméno po slavné osobnosti, kterou Adele v dětství zbožňovala a měla ji za vzor ...

Nicole Scherzinger - Try With Me

10. března 2012 v 15:27 | Darela |  Celebrities news

Nejedná se o úplně nový videoklip, ale ti co ho neviděli, tak těm klip nabízím, snad vás prostředí Mexika nadchne tak moc jako mě! I Nicole je tu pohádkově krásná, miluji její modré vlasy!!! Stylem mi připomíná mix Katy Perry a Sary Bareilles ... Nicole má úžasný hlas, výšky jí nepůsobí vůbec žádné potíže, má čistý hlas a patří k nejkrásnějším ženám planety! Enjoy this video !!! :-) ... Najdete také pod videem 3 screenshoty (vytvořené mnou)
imagebam.comimagebam.comimagebam.com

Lily Collins hovoří o rivalitě Sněhurek včetně Kristen Stewart

10. března 2012 v 10:30 | Darela |  Kristen Stewart

Lily Collins se objeví v kinách na velkém plátně v tomto roce v roli Sněhurky, Tarsemem Singhem režírovaném filmu Mirror Mirror (Zrcadlo zrcadlo). O pár měsíců později se Kristen Stewart objeví na filmovém plátně ve stejném charakterním filmu ve filmu režírovaném Rupertem Sandersem Sněhurka a lovec (Snow White and Huntsman) a lidé se dohadují o jejich rivalitě, kterou Lily popírá.

Collins vysvětlila: "Zasmáli jsme se nad tím, že si lidé myslí, že spolu soupeříme, protože jsou tak odlišné. Myslím, že tato reklama je v jistém smyslu geniální, protože oba filmy jsou promítány v tomto jiným způsobem, protože to jsou odlišné příběhy."
Dodala: "Viděla jsem ukázky, jsem si velmi dobře vědoma jedna druhé. Vždycky jsme se navzájem znali a já jsem velmi nadšena z práce Kristen Stewart. Těším se na ni a ona na mě."

Lily Collins jako Sněhurku můžou vidět hrát po boku Armie Hammer a Julií Roberts v Zrcadlo, zrcadlo 30. března v USA a 6. dubna ve Velké Británii. Kristen Stewart se objeví jako Sněhurka hrát po boku Chrise Memswortha a Charlize Theron ve Sněhurce a lovci 1. června v USA a Velké Británii současně.

Kelly Clarkson je nadšená pro Duets

10. března 2012 v 9:42 | Darela |  Celebrities news

Bývalá vítězka American Idol Kelly Clarkson je nastavena na objevení se v televizní nové reality show zpěvu pro ABC, nazvané Duets (Duety). Konceptem show je podoba se všemi ostatními, kde se objeví celebrity jako mentoři, kteří budou hledat do svého týmu ty nejlepší zpěváky duetů a konečný vítěz získá nahrávací smlouvu s Hollywood Records.

Kelly vysvětlila: "Pouhá skutečnost, že jdu ven a najdu dva lidi, kterým můžu věřit, zpívat s nimi každý týden a pomoci jim splnit jejich sen, je úžasná věc, nemůžu se dočkat, až budu součástí." Kelly v poslední době připustila, že nemohla pochopit, proč lidé byli tak překvapeni její láskou k pěveckým reality show.

Řekla: "Lidé mi dali tak zabrat. Přišla jsem z pěvecké show, takže mám ráda pěvecké show, samozřejmě. Jaká velká ostuda to byla že." dodala s jemnou ironií.
Kelly Clarkson se připojila k ABC sérii Duet s ostatními umělci včetně Lionela Ritchie, Robinem Thicke-iem a Jennifer Nettles. Premiéra Duets je nastavena na ABC v průběhu tohoto roku, v létě nejpravděpodobněji se začne hledat.

Jon Hamm kritizuje Kim Kardashian a Paris Hilton

10. března 2012 v 8:47 | Darela |  Celebrities news

Mad Men herec Jon Hamm se domnívá, že celebrity jako Kim Kardashian a Paris Hilton mají negativní vliv na společnost, protože propagují myšlenku, že je v pořádku být hloupý. Jon tvrdí, že skutečnost, že stupidita je oslavována, pro něj nemá vůbec smysl.

Hamm vysvětlil: "Jsme na místě, kde myšlenka bytí ´Elitou´ se nějak dá považovat za negativní. Ať už je to Paris Hilton nebo Kim Kardashian nebo kdokoliv, tak stupiditu určitě oslavují." Jon pak pokračoval přiznáním, že považuje za absurdní, že za takové chování jsou vysoce odměněni.

Dodal: "Být zas*anej idiot je cenným zbožím v této kultuře, protože jste odměňováni značněji. A nedostatek zájmu se stal cool... Je to oslava. Tohle mi nedává smysl!"
Jon Hamm nedávno připustil, že už ví, co Mad Men tvůrce Matt Weiner plánoval pro konec tohoto ABC seriálu. Jon také nedávno odhalil, že ještě před tím, než se stal slavným strávil čas pracováním na souborech porno filmů.

Kelly Clarkson prozradila, že má přítele

9. března 2012 v 20:21 | Darela |  Celebrities news

Původní American Idol(ka) Kelly Clarkson nakonec ukončila měsíce spekulací o svém osobním životě tím, že připustila, že je v současné době ve vztahu s nejmenovaným přítelem. Kelly také přiznala, že jí bylo vidět s tajemným mužem už delší dobu.

Clarkson vysvětlila: "Mám nového přítele. Dobře, není nový. Nejsme spolu ze dne na den. Nikdo se mě neptal, jestli mám přítele." Kelly pokračovala tím, že přiznává, že zatímco nepotvrdila, že má přítele, neřekla taky, že ho nemá.

Dodala: "Byli jen jako ´Slyšeli jsme, že jsi zadaná!´ a já že ´Ne, nejsem zadaná,´ prostě jsem neřekla celou pravdu." V poslední době se hodně mluví o žití Kelly Clarkson a jejím vztahu, mnoho lidí hovoří o její sexualitě.
Kelly Clarkson nedávno připustila, že rozvod jejích rodičů ovlivnil způsob, jakým přistupuje ke svým vztahům, jak se obává hrozícího rozpadu. Bylo taky nedávno řečeno, že Kelly Clarkson byla lezbičkou, co zpěvačka nedávno popřela.

Jay-Z není nadšený ze shledání Rihanny a Chrise Browna

8. března 2012 v 15:36 | Darela |  Rihanna

Bylo ohlášeno, že v poslední době rapper Jay-Z není spokojený ze zpěvačkou Rihannou poté, co se dozvěděl, že se spřátelila se svým bývalým přítelem Chrisem Brownem. Rihanna a Chris se rozešli poté, co byl obviněn za její zmlácení v roce 2009.
Zasvěcení vysvětlili: "Jay byl naprosto znechucen tím, co udělal Chris Rihanně a nerozumí tomu, jak může muž položit ruku na ženu; to prostě jde v rozporu s tím kým je. Chris je naprosto mrtvý pro Jaye, pořád s ním nechce mít nic společného. Nyní Rihanna s ním nahrává píseň, Jay je hluboce sklamán z jejího jednání."

Dodali: "Nedokáže pochopit, proč Rihanna dělá tyhle věci. Chápe potřebu odpuštění, no je pevně přesvědčen, že by Rihanna neměla zapomenout, co jí Chris udělal. Jay si klade otázku, jaké poselství posílá Rihanna mladým ženským fanouškům. Rihanna ví, co si myslí Jay o Chrisovi, no nestará se a dělá si, co chce."

Zasvěcený pokračoval: "Vzhledem k narození Blue Ivy cítí ještě větší ochranu žen v jeho životě. Jay řekl, že Rihanně nikdy nedá požehnání za to, co dělá s Chrisem. Řekl jí, že to nedopadne dobře, ať v tom nepokračuje. Podle názoru Jaye má Chris problémy se vztekem, nemyslí si, že to bylo vyřešeno."
Rihannin otec Ronald Fenty nedávno přiznal, že neměl problémy s tím, aby se jeho dcera vrátila ke Chrisovi Brownovi. Podle mě udělá pitomost, pokud se k němu vrátí, hodně lidí i celebrit se o ní bojí, my obyčejní lidé také. Natáčení songů nebo videí je jako herectví, vyzpívají se z pocitů, pohrají si z osobnostmi určitých lidí. V soukromém životě můžou být úplně jiní než se reprezentují v tomto odvětví...

Otec Rihanny řekl, že by měla držet diety a zhubnout

8. března 2012 v 14:34 | Darela |  Rihanna

Bylo řečeno, že Rihannin otec Ronald Fenty prohlásil, že by potřebovala držet dietu a zhubnout. Ronald potvrdil, že dělal poznámky, když ji viděl naposledy a připustil, že věří, že si Rihanna vzala jeho radu na vědomí.

Fenty vysvětlil: "Vlastně jsem si myslel, že byla hubenější, když jsem ji naposledy viděl. Ale když jsem ji viděl na letošních Grammy Awards jsem si myslel, že se dostala zpět do své normální velikosti. Kdysi jsem s ní žertoval, ´Robyn [Rihannino pravé jméno], jsi pořád příliš tlustá.´ Ale myslím, že je v pořádku."

A dodal: "Myslím, že vypadá velmi dobře, jak všichni viděli na Grammy. Držela dietu, pracovala na sobě." Ronald také tvrdil, že neměl problém vidět Rihanniného ex-přítele Chrise Browna, který byl obviněn za její zmlácení v roce 2009.
Ronald pokračoval: "Chris je pěkný chlap a každý je oprávněn dělat chyby ve svém životě - Bůh ví, kolik jsem toho udělal."