Julia – Končí v t.A.T.u.?

14. března 2012 v 16:19 | Darela |  t.A.T.u.

DRBY NEBO PRAVDA?
V posledních měsících se s drby kolem Tatu roztrhl pytel. Když tohle ruské duo některé koncerty ze zdravotních důvodů přesunulo a jiné zrušilo, začaly se šiřit fámy. Zatímco Julia měla zánět nosohltanu, novináři psali o tom, že ztrácí hlas a nebude moci zpívat. Mnozí šli dál a básnili o tom, že Julia u Tatu končí, protože bude dělat producentku své nové dívčí kapele. Ale neděs se, všechno je při starém...

NOVÁ DESKA
Holky už prý mají v kupě materiál na nové CD v ruštině. Nejdřív by měl být venku nový singl a k němu i videoklip. "Ruské" album by se mělo objevit ve stejnou dobu jako druhé album v angličtině. (Tak to si asi ještě počkáme!) Ve volném čase pilují angličtinu (Lena už mluví plynně, Julia má ještě trochu problémy) a věnují se svým oblíbeným aktivitám. Mezi ně patří také psaní básniček. Píšou si je jen tak pro sebe. Lena: "Vypisuju se ze svých emocí, papír to snese. Nechystám se to ale publikovat. Je spousta lidí, kteří píší líp než já." A jak jsou na tom se čtením? Lena: "Když mám čas, přečtu si, co o nás píšou. Čtu radši knížky než časopisy. Mám ráda klasiku, romantické příběhy." No, nevíme, jak by se Lena tvářila, kdyby zjistila, že jedno z lotyšských nakladatelství prý vydalo knihu "Doznání Leny a Julie", na jejíž obálce jsou portréty obou zpěvaček. Obsahuje intimní denníky Tatušek, v níž je pornograficky popsán jejich lesbický vztah. Tatu o knize neví a je to možná tak lepší. Jinak by se totiž dočetli třeba i o skupinovém sexu... A co ten Playboy? Blízký zdroj Tatu chrlí informace o tom, že se tyhle dvě sympatické holky objeví v Playboyi. Jediné, co jim bránilo, byl věk (Julii totiž bylo osmnáct 20. února 2003). Lena se jednomu z novinářů prý svěřila: "Bohužel nemůžeme ještě pro Playboy pózovat. Ale brzy... a ujišťuji vás, že se o tom dozvíte." Jenže zatímco Julia na otázku, zda by do focení pro nějaký pánský časopis šla, odpověděla, že ano, Lena se z toho vykrucuje: "Nemám ráda takové časopisy, jsou v nich jen nahé ženské. Pravděpodobně tam nebudu nikdy chtít být. Proč ukazovat své tělo každému?"

HOLKY NA ROZTRHÁNÍ
Zdá se, že se zajímavé nabídky holkám jen hrnou. Jedna z těch posledních byla na kreslený seriál, kde by hlavní postavičky vypadaly jako holky z Tatu. O tom, jestli Julia s Lenou nabídku přijaly, nemáme bohužel žádné zprávy. Tak nevíme, jak zareagovaly na fámu ohledně štědré nabídky Eltona Johna. Britského muzikanta prý okouzlily natolik, že se rozhodl je adoptovat. V jednom interview uvedl, že si vždycky přál mít dcery (shodou okolností jednu rusovlásku, jednu černovlásku), ale kvůli své sexuální orientaci svůj sen nemůže uskutečnit. "Já a můj přítel jsme spolu už několik let, ale ani jeden z nás nemůže otěhotnět," žertoval. Pro jistotu rodičům Leny a Julie poslal dopis, v kterých nabízel 100 milionů dolarů za svolení k adopci. Tahle zpráva je asi tak pravdivá jako ta předloňská, že se holky chystají vzít v Holandsku na dně bazénu, a proto už údajně trénovaly pití šampaňského a líbání pod vodou. Už se těšíme, co se o Tatu dozvíme příště :-).
- Popcorn (2003)
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 Renette' Renette' | Web | 14. března 2012 v 16:23 | Reagovat

zaujímavý článok.. inak pekný blog..

2 M♥nsterka M♥nsterka | Web | 14. března 2012 v 16:23 | Reagovat

Jasné, všetko sú len drby ..

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama