Katy Perry diskutuje o Part of Me dietě a fitness režimu

24. března 2012 v 17:58 | Darela |  Katy Perry

Part of Me zpěvačka Katy Perry odhalila na MTV show, že musela projít určitou dietou a také že dostala svého trenéra, aby jí pomohl dostat se do formy tip top pro hudební video k singlu Part of Me. Katy připustila, že se naučila, jak tvořit určité věci, i když nebudou všechny perfektní.

Katy vysvětlila: "Dostala jsem jídelníčkový plán. Jsem stále na tomto jídelníčku, , i když jsem malinko podváděla - musím žít! Mám k práci osobní vztah a chci se dostat do velmi dobré kondice. Na aktuálním základě jsem udělala hodně věcí. Vzlétla jsem, naučila jsem se jak uhasit žár. Vím jak svou váhu trochu víc prodat."
Katy Perry pak pokračovala přiznáním, že zatímco začala učit se mnoha věcem, které musí udělat, tak má také stále velké potíže s jedním aspektem vzdělávacího režimu, něco, co se týká mnoha lidí vztahující se k TP.

Dodala: "Je jedna věc, kterou nemohu udělat, no doufám, že venku jsou jiní lidé, které se cítí stejně, jak vyšplhat na laně. Ach můj bože, je to tak těžké vylézt na provaz! Všechno je to o držení a paží. Snažila jsem se pětkrát až šestkrát na place, no musela jsem podvádět, že střílím. Mé ruce se třásly."
Part of Me od Katy Perry se stal Number one v USA a je připraven stát se Number one ve Velké Británii tento víkend. Ani se nedivím, ten klip je The Best nejen pro mě...
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 R8manus R8manus | Web | 26. března 2012 v 20:27 | Reagovat

Part of me je vážně hodně zajímavý videoklip a věřím, že přípravy musely být fakt dlouhé a náročné

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama