TATU: Šokují všude, kde se objeví!

14. března 2012 v 22:12 | Darela |  t.A.T.u.

Britská televize odmítla vyílat jejich klip "All The Things She Said", v americké televizi bylo jejich vystoupení zcenzurováno a v Bulharsku nemohly Tatušky vystoupit vůbec. Proč se všichni Tatu bojí?

Pozor, cenzura!
"Amerika je strašně prudérní!" Přesně to si Lena a Julia myslí poté, co se se svým hitem "All The Things She Said" objevily v pořadu Total Request Live. Vyjímečně totiž neudělaly to, co by všichni očekávali - líbat se během přenosu, ale něco mnohem horšího! Přišly oblečené v tričkách s nápisem Fuck War (v ruštině). Prostě rády provokují a nebojí se vyádřit své názory. Vedení televize z toho mělo málem infarkt! Šéfové americké televizní stanice NBC se zase stali terčem kritiky poté, co vystoupení Tatušek v televizní The Tonight Show trochu zcenzurovali! Julia a Lena sice ohromují svými veřejnými polibky, ale když se políbily v show komika Jaye Lena, kamery raději zabraly jejich kytaristu! Rozhodnutí neukázat dívčí polibek rozzlobilo fanoušky, kteří teď mají pocit, že byli televizními šéfy ošizeni!

Diskriminace!
Tatuškám hrozí, že se nezúčastní soutěže "Eurovision Song Contest!" Proč? Podle jednoho zdroje se Tatu musí vyvarovat obscénních slov v písničce "Ne Ver´, Ne Boysia," kterou chtějí zazpívat v ruštině. Jeden ze členů vedení k tomu říká: "Děvčata nesmí předvádět své lesbické hrátky, protože by to mohlo pohoršit diváky. Pravidla jasně říkají, že vystoupení nesmí být šokující, aby soutěž neměla špatnou pověst." Podle německého časopisu Bild chtěly údajně Tatušky na pódiu simulovat onanii a používat gumové vibrátory. Tatu jsou zkrátka moc rozjeté a měly by trochu přibrzdit, myslí si v televizích. Ruska Elena Archipova, která je sprostředkovatelkou tamější hudby na Eurovizi, tvrdí: "Jsme bezradní! Diskvalifikaci jen tak nenecháme být! Je to o tom, že se někdo bojí, že by tatušky mohly vyhrát." V Německu také došlo k několika neshodám, a to mezi nahrávací společností a jejich manažerem. Teď je ale už všechno O.K. a Julia s Lenou by tam měly od 27. 5. do 10. 6. odehrát pár koncertů.


Holky se modlí!
Někdo je miluje, někdo nesnáší! Holky šokují všude, kde se objeví! Na veřejnosti předvádějí žhavá objetí a vášnivé polibky, taneční kreace připomínají pohlavní styk, nebojí se v klipu ukázat masturbující. Je to až k nevíře, že se tyhle holky poslušně modlí a mají dokonce i svého faráře. Vždycky se vyzpovídají u svého proslaveného kněze otce Daniela! Lena: "Rusové jsou hodně pobožní. U otce Daniela se vždycky vyzpovídáme a svěříme mu naše hříchy!"

Vezou se další!
Nedávno se objevily pochybnosti, jestli písničky vůbec zpívají holky! Hlasy v písničce "All The Things She Said" jsou tak zkreslené, že ji na pódiu holky zpívají jen na playback (a nejen tuhle písničku). Julia: "Ve studiu jsme to samozřejmě nahrály všechno samy!" Zato ne vždycky zpívají své originální hity. Tak třeba písničku "How Soon Is Now" mají holky půjčenou od dua Morrisey a Johnny Marr z kapely The Smiths. Písničku mají Tatušky na desce "200 km/h In The Wrong Lane". Jen za autorská práva si pánové přišli na dvě stě tisíc liber. A protože je čekají i podíly z prodeje, asi se pořádně napakují. Tatušky totiž jedou i v Americe!

To nejlepší nakonec!
A když už jsme u toho šokování, přišla nám do redakce zpráva o tom, že se prý chystá nevídaná spolupráce. O holkách se totiž říká, že se možná dají dohromady s německou rockovou bandou Rammstein! Už teď se o tom mluví jako o nejvíc nepředvídatelném projektu!
- Popcorn (2002-03)
 

1 člověk ohodnotil tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama