Tatu: Už se k vám těšíme

14. března 2012 v 15:03 | Darela |  t.A.T.u.

Na pět velkých koncertů v rámci "Tatu Czech Tour 2002" se chystají do České republiky populární ruské lesbické holčičky Tatu. Julia a Jelena přiletí 1. prosince z Polské Varšavy a absolvují u nás nabitý desetidenní program. V jeho rámci vystoupí i na vyhlášení Českého slavíka.

"Českou republiku navštívíme už potřetí a moc se k vám těšíme. Konečně snad budeme mít více času prohlédnout si i Prahu, která je kouzelná," prozradila exkluzivně Blesku Julia. "Na podzim výjde anglická verze našeho debutového alba, a proto na koncertech zazpíváme nejen v naší rodné ruštině, ale i anglicky. Fanoušci se můžou těšit na největší hity i na novinky z připravovaného alba, které už předznamenal singl Prostye Dviženia (Prosté pohyby)," doplnila Jelena s tím, že na pódiu je budou doprovázet čtyři tanečnice. Speciálním hostem koncertů bude domácí dívčí trio Black Milk a zpěvák Petr Kotvald.

Ruské provokatérky, které zažívají velké úspěchy nejen u nás, ale málem po celé Evropě, už nehrají jen v šokujících videoklipech. Natočily totiž i první hraný film, "který je o naší skupině a vůbec o nás, jaké jsme doopravdy," přiznává "tatuška" Julia.
Tatu vystoupí v pondělí 2. prosince v Brně, o den později v Ostravě-Porubě, ve čtvrtek 5. prosince v Praze, o den později v Hradci Králové a s Českou republikou se rozloučí v pondělí 9. prosince koncertem v Českých Budějovicích. Vstupenky si můžete zajistit již nyní v předprodejní síti Ticketporatal.
- Blesk v roce 2002
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama