Duben 2012

Nový videoklip Rihanny - Where Have You Been

30. dubna 2012 v 17:31 | Darela |  Rihanna

Divoženka bojovnice je v novém klipu živočišná! Věřím, že bude mít obrovský úspěch a kéž by videoklip překonalo hranici 100 milionů shlédnutí :D ... Já jsem s Where Have You Been spokojená i se samotnou Rihannou. Fanoušci Rihanny to budou milovat. Už jste videoklip viděli vy sami? Jaký je váš celkový názor jak na klip tak i na to, jak se v něm naše princezna prezentuje?


Hiatus (doba neurčitá, omezené novinky a obíhání SB)

25. dubna 2012 v 23:39 | Darela |  Site

Dávám Hiatus na dobu neurčitou. Články o milovaných celebritách budou na této stránce, jenom ne každý den. Nestíhám, s blogem určitě nekončím (není k tomu vážný důvod). Omlouvám se za neobíhání, ti kdo sem chodí pravidelně si tohoto oznámení jistě všimnou :-) ... Jinak byla jsem na filmu Battleship s Rihannou a musím říct, že jako herečka může uspět a dokázala bych si ji představit v roli nějaké mrchy... Snad se objeví ve více trhácích jakým je právě Battleship (ať si říká kdo chce co chce)

Svou recenzi zveřejním v co nejkratším termínu (do konce týdne).. Mějte se zatím krásně, nemažte si mě a hlavně se na mě nezlobte :-)

Chris Brown varoval Ashtona Kutchera před Rihannou

24. dubna 2012 v 14:23 | Darela |  Rihanna

Rihanna se před několika týdny setkávala s Ashtonem Kutcherem (Dva a půl chlapa), no říká se, že po rozhovoru s jejím bývalým Chrisem Brownem se Ashton drží dál.
Tale Tela zdroj hlásal: "Zdroje nyní říkají, že Ashton ustoupil poté, co obdržel varování od ex Chrise Rihanny a přítele Diddyho. Zpočátku to Ashton vzal jako vtip," pokračoval zdroj, "Diddy mu ale řekl, že Chris byl smrtelně vážný a opravdu se užíral představou, že Rihanna byla o krok dál."

Rihanna samozřejmě nebyla spokojena ze zásahu Chrise Browna. Podle stránky Bajan beauty "byl tak naštvaný po učení svého problému s Ashtonem, zavolal své žárlivé ex a řekl mu, aby se držel zpátky."
Tyto tabulky, zdá se, že se obrátily dramaticky, jako nedávný ztěžující se článek: "Chris Brown řekl Rihanně, že na sebe strhuje odpornou podívanou na sebe." Celeb Dirty Laundry tvrdí, že Chris Rihanně poslal soukromou zprávu, ve které jí řekl, aby se držela zpátky a přestala posílat hnusné tweety o něm a jeho přítelkyni Karrueche.

"Rihanna překročila hranici s Chrisem Brownem," Celeb Dirty Laundry napsali: "a on hovoří a říká, že už toho má opravdu plné zuby, co se týče jí."
Ale jestli to tak skutečně je...

Rihanna: „Nikdy neskončím v léčebně!“

17. dubna 2012 v 15:11 | Darela |  Rihanna

We Found Love zpěvačka Rihanna vysvětlila, proč nikdy neskončí v léčebně. Pěvecká superstar - která vystřelila ke slávě s Pon De Replay v roce 2005 po tom, co ji objevil Jay-Z - svět vzala útokem, měla nespočet hitů a splnila si sen lidí pokaždé, no je odhodlána zůstat při zemi a nenechá se k něčemu tlačit a skončit v léčebném zařízení.

Mluvila o léčebně v časopise Mondanite: "Nikdy se mi to nestane. Odmítám pracovat pod tlakem - opravdu se mi to daří. Takže když jsem četla o Britney Spears a Amy Winehouse, kdo trpěl pod ním, je to smutné. Je snadné kritizovat, no stává se to. Stačí se jen soustředit a udržet nohy na zemi."

23-letá hvězda také řekla, že zůstává uzemněna telefonováním se svou nejlepší přítelkyní. Řekla: "Zůsat dole na zemi v tomto odvětví obecně opravdu není snadné, ale já jsem silná a když mám pocit, že se ztrácím nebo jsem v tomo směru v depresi, zavolám své nejlepší přítelkyni Melisse. Když vidím, jak se lidé obrací k drogám a alkoholu, já zavolám Melisse. Ona mi pomáhá dostat se přes to."
Rihanna nedávno hovořila o tom, proč je singl řekla: "Mám pocit, že je to těžké pro každého! Nemyslím si, že to má co do činění s tím, být slavným. Je jen velký nedostatek. Asi jsem náročná, jelikož má práce vypadá, že ní ovlivňuji všechny mé vztahy, nebo se o ně nesnažím."

X Factor USA a Britney Spears blíže k dohodě

13. dubna 2012 v 15:53 | Darela |  Celebrities news

Hodně se diskutovalo o tom, které dvě nové ženské porotkyně budou pravděpodobně v nové sezóně The X Factor USA. Jedním z jmen, které se neustále objevuje je Britney Spears.
Nicméně zdroj řekl, že je vše blízko jednání a mělo by dojít k dohodě. Předpokládá se, že Britney bude vydělávat 15 milionů dolarů za soudcování v X Factoru USA, což z Britney udělá výdělečnější než je Jennifer Lopez, která vydělala 12 milionů za American Idol.

Chybí k porotcům ještě jedna osoba, která se zapíše na druhou sezónu The X Factor USA, no Simon Cowell a jeho tým soustředili veškeré své úsilí na získání Britney Spears, aby se zapsala do této show. Pokud se Britney pro tohle rozhodne, bude patřit k nejdražším porotcům této soutěže!

Další jména spojená s The X Factor USA porotcováním byla hvězda Black Eyed Peas Fergie, která popřela, že by měla o tuhle roli zájem a LeAnn Rimes, která věřila v jednání s producenty této show. X Factor USA druhá sezóna je stanovena na vysílání na Foxu v září.

Rihanna si myslí, že Harry Styles je hvězda

13. dubna 2012 v 14:03 | Darela |  Rihanna

Zpěvačka a herečka Rihanna odhalila, že se domnívá, že One Direction zpěvák Harry Styles je hvězdou. Rihanna byla dotázána na One Direction a Harryho Stylese, Rihanna přiznala, že na ni velmi zapůsobili tím, jak se v 18-ti letech vypořádají sami ze sebou.

Rihanna vysvětlila The Mirror: "Harry jo. Sledovala jsem jejich videa a říkala si: ´Wow, on je stár.´" Dodala: "Zdá se být velmi jistý sám sebou. Vypadá to, jako že je to u něj tak přirozené."
Slyšet takovou chválu od takové obrovské hvězdy, muž dam Harry neztrácel čas a snažil se spojit s Rihannou. Styles citoval něco jako pořekadlo: "Je to naprosto neuvěřitelné. Rád bych s ní spolupracoval." Je však velmi nepravděpodobné, že Harry je Rihanniným singlovým typem.

One Direction jsou v současné době v centru právního souboje s US skupinou, kteří se snaží, aby si změnili své jméno. US One Direction tvrdí, že měli tohle jméno jako první a dožadují se o náhradu škody v regionu ve výši $1m, stejně jako trojnásobný zisk ve UK One Direction je již ve zhotovené.

Rihanna je obrovským fanouškem Gwyneth Paltrow

13. dubna 2012 v 13:18 | Darela |  Rihanna

Zpěvačka a teď i herečka Rihanna odhalila, že je velkým fanouškem herečky Gwyneth Paltrow, i když v podstatě neví proč. Rihanna přiznala, že nesmírně žárlivá na Gwyneth a na všechno kolem ní, no stále si nemůže pomoci, ale má ji ráda.

Rihanna vysvětlila rozhlasové stanici: "Jsem posedlá Gwyneth. Upřímně řečeno, k čemu to je? Po celou dobu jsem cítila žárlivost... její tělo... Opravdu jsem na ni žárlila, nevím proč, ale mám ji ráda." Rihanna již dříve spolupracovala s manželem Gwyneth Paltrow Chrisem Martinem a jeho skupinou Coldplay na songu Princess Of China (Princezna Číny).

Dodala: "Upřímně řečeno je to lichotivé a zvláštní vědět, že ostatní oceňují hudbu... Mít skupinu jako Coldplay, která je tak neskutečná a když se mi líbí, mají u mě extra body. Znám Goldplay, spolupracovali jsme spolu, pracovali jsme ve studiu, natočili video v nedávné době."
Rihanna nedávno odhalila, že cítí obrovskou náklonnost k Alexanderovi Skarsgardovi po menší společné spolupráci na filmu Battleship.

Alexander Skarsgard chválí Rihannu

11. dubna 2012 v 13:09 | Darela |  Celebrities news

True Blood (Pravá krev) herec Alexander Skarsgard se objeví na plátně kin ve filmu Battleship (Bitevní loď), který u nás brzo začnou promítat a budeme svědkem debutantky ve světě herectví Rihanny, která se tu objeví. Alexander se přiznal, že byl velmi zaujatý Rihannou a tvrdí, že odvedla fantastickou práci.

Skarsgard vysvětlil: "Byl jsem ohromen její pracovní morálkou. Dny se vlekly a museli jsme na víkendy pryč, Rihanna odešla odehrát vystoupení na udělování cen. Byla to její první velká práce a byla z toho tak nadšená."

Alexander pak odhalil své důvody pro přijetí role v Battleship. Dodal: "Rozhodujícím faktorem vzít tuhle roli pro mě bylo setkání s režisérem Pete Bergem. Má velmi zajímavou energii. Je to opravdu velkofilm, no mým problémem s filmy je, že se jedná někdy o nestarání se o postavy, bylo to jen o explozích, což pro herce není moc zábavné."
Alexander potom pokračoval: "Pete se zajímá o herce a mluvil o mé postavě a jeho vztazích, namísto o tom, jak cool cizinci [mimozemšťané] vypadají. To bylo důležité. Pokud vám není jedno, jestli postava zemře nebo bude žít, nezáleží na tom, jak moc cool to vypadá."

Megan Fox miluje být macechou

11. dubna 2012 v 12:29 | Darela |  Celebrities news

Herečka Megan Fox odhalila, jak miluje být macechou svého devítiletého nevlastního syna Kassiuse, který je synem jejího manžela Briana Austina Greena z předchozího vztahu. Megan se dostalo spousta rodičovské praxe s Kassiusem a nyní je díky tomu připravena mít své vlastní dítě.

Megan vysvětlila: "Spousta věcí mě dělají šťastnou. Ale cítím se neuvěřitelně šťastná, když mi devítiletý nevlastní syn říká, že jsem krásná. Kassius je jedním z nejkrásnějších věcí v mém životě."
Dodala: "Když jsem začala žít s Brianem, jeho syn měl dva roky a já osmnáct. No od té doby jsem měla pocit, že jsme vytvořili tuto rodinu společně."

Megan pokračovala: "Já jsem v podstatě dohlížela na Kassiuse od doby, kdy mu byli tři roky a stal se součástí mého světa, patří k opravdu mála lidem, kteří mě někdy opravdu chápou. Miluju být macechcou a cítím, že tahle zkušenost je mým důvodem, když nic jiného v mém životě nedává smysl."

Megan Fox se konečně cítí opět sama sebou

11. dubna 2012 v 12:00 | Darela |  Celebrities news

Herečka Megan Fox tvrdí, že hlavní role v komedii Diktátor jí pomohla opět se cítit sama sebou. Megan prohlašuje, že začíná být trochu rozčarovaná s hraním pouze sexy nebo vážných rolí po celou dobu, no ponořila se do komedie a opětovně rozproudila svou lásku ke svému umění.

Megan vysvětlila The Sun: "Když jsem poprvé začínala s hraním, vždycky jsem hrála nemravnou nebo průměrnou dívku, potom jsem hrála tuhle skvělou, robotickou ženu. Byla jsem unavená z hraní těchto druhů charakteristik a posílením tohoto stereotipu a musela jsem hrát až do doby, než jsem poskytovala rozhovory."

Dodala: "Teď mám pocit, že mohu být znovu sama sebou. Byla mi dána šance dostat se pryč z tohoto sexy, ledového obrázku, ve kterém jsem uvízla. Myslím, že veřejnost mě může začít spojovat s těmito druhy filmů."
Megan ocenila i Diktátor hvězdu Sachu Barona Cohena a dodává: "Zažila jsem skvělé chvíle. Sacha je velmi chytrý a zábavný. Měli jsme spoustu času pracovat společně. Myslím, že diváci tento film budou milovat."
Diktátora u nás a na Slovensku můžeme v kinech vidět 17. května.