Kate Winslet hovořila o Titanicu ve 3D

3. dubna 2012 v 13:17 | Darela |  Celebrities news

Titanic herečka Kate Winslet odhalila, že byla velmi nadšená, zatímco sedí na židi se svými 3D brýlemi a připravuje se na shlédnutí Titanicu ve 3D. Nicméně Kate přiznala, že kdysi viděla samu sebe na velkém plátně ve 3D a přála si, aby to skončilo tak rychle, jak to začalo.

Kate Winslet řekla Daybreak: "Nic mě nemohlo připravit vidět samu sebe na velké obrazovce po 16-ti letech. Viděla jsem film dvakrát v té době a do této chvíle jsem ho už neviděla. Vzala jsem si [3D] brýle opravdu nadšeně a podruhé můj obličej byl něco jako ´Oh můj bože, ať to skončí. Jak jsem to vypadala? Viděla jsem i Lea jak vypadal!´"

Dodala: "Je to jako kdyby řekli ´Budeme dělat domácí video s vámi, tři a půl hodiny, aby se na to podívali lidé z celého světa.´ Ohlížím se zpět za touto dobou v mém životě, pamatuji si že ´jsem vyrostla a jsem svéhlavá.´ Teď se ohlížím zpět a neměla jsem o tom ani tušení."
Kate pokračovala: "Přišla jsem na to jen v posledních několika letech, možná víc. A teď mám pocit, že jsem něco získala. Bylo to těžké v tom, když se stanete tak rychle slavným."
Titanic ve 3D můžeme vidět v našich kinách od 5. dubna
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama