Rihanna diskutuje o nedostatku mužů

7. dubna 2012 v 16:03 | Darela |  Rihanna

Zpěvačka Rihanna se přiznala, že se domnívá, že důvodem, proč je stále single je, že je nedostatek mužů. Rihanna se přiznala, že to může být trochu problém kvůli jejím pracovním závazkům, no stále věří, že je tu vyprahlost mužů.

Rihanna vysvětlila: "Mám pocit, že to je těžké pro každého. Nemyslím si, že to má co do činění s tím, že je někdo slavný. Je tu jen velké sucho. Asi jsem náročná, protože má práce vypadá, že mi to ovlivňuje vztahy, nebo že se o to snažím. Myslím, že jsou toho názoru i lidé.."

Dodala: "Zdá se to být významným faktorem, to je vždycky problém. Ale já jen potřebuji najít osobu, která mě udrží v rovnováze, protože na věcech, jako je můj rozvrh pak nezáleží. Udělala jsem to už dříve, takže vím, že to mohu udělat znovu." Rihanna přiznala že doufá, že v budoucnu založí rodinu.
Řekla pro ELLE: "Mohlo by to být zítra. Mohlo by to být ode dneška za 20 let. Prostě ucítím, že když bude ten správný čas, Bůh mi zašle malého andílka. Ale nejdřív samozřejmě musím najít muže. Myslím, že tohle je velmi důležitý chybějící kousek do skládačky!"
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 Adla Adla | Web | 9. dubna 2012 v 10:32 | Reagovat

Však on se někdo objeví. :-) Není dobré někoho hledat cíleně, ono to přijde samo. :)

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama