Květen 2012

Darela je zpět s novou přezdívkou a novým začátkem

18. května 2012 v 22:20 | Deryn |  Site

Nikdy jsem nenašla smysl mít blog/stránku o někom, aby měl dlouhé trvání (díky Kubovi za to, že nezanikla stránka Rihanna.er.cz) a hlavně (kromě Rihanny) nebyl nikdo, kdo by mi zamotal hlavu a koho bych milovala až tak, že mé veškeré smysly se soustřeďují právě na něj. Až do téhle chvíle!

Ten človíček je tak dokonalá a nádherná bytost, že nemohu uvěřit jeho existenci. Protože on je takové zlatíčko s dobrým srdcem, kdo nelétá v oblacích, není posedlý výhrou ani slávou! Skvěle vychovaný úžasnou a sympatickou rodinou, má zdravé sebevědomí, ani se nedá slovy popsat, jak neskutečným člověkem je!!!

Brzy dám o sobě vědět, snad si to tu někdo přečte, popřípadě zanechá svůj názor, adresu blogu který připravuji zveřejním, až si budu jistá že je to to, co chci a co bude mít nejdelší existenci za celé mé blogové působení! Bez toho se o to ani pokoušet nebudu, držte mi palce :-)

EDIT - Vracím se s adresou nového blogu! Človíček o kterém byla řeč výše nese jméno Rafael Nadal (známý jednoduše jako Rafa) - nadaný tenisový hráč. Nevím jak jste na tom se sportem, ale znamená pro mě mnohé a vždycky znamenat bude. Není to jenom chvilkový rozmar, ne nadarmo jsem převzala stránku díky blog.cz ! Záleží pouze na vás, jestli spřátelíte nebo ne. Nebudu se tu o něm rozepisovat, do první čtvrtiny června bude vše rozběhlé a makdete tam vše potřebné. Vamos Rafa!

www.RafaelNadal.blog.cz


Hiatusem to začíná, Koncem to končí

2. května 2012 v 18:33 | Darela |  Site

"Něco končí a konec je koncem!" - Motto, které dostalo i tento blog. Tři roky na blog.cz (a tolik rozličných blogů), z toho jeden blog se drží - TeAmo-Rihanna/Rihanna.er.cz již téměř dva roky. Návštěvnost nebyla nějak zvlášť vysoká, po roce jsem to tam ukončila, teď ho má na starosti Kuba. Návštěvnost díky němu je krásná a věřte nebo ne, návštěvnost tam není nijak navýšená (proč by taky měla být, když stejně tam nic nepřidávám!!!) ... Nepotřebovala jsem websurf, překročení hranice 50.000 nastala až po roce vzniku (ne po pár měsících rozběhlosti, jako některé, navýšené). Ti co mě znají lépe vědí, že jsem byla vždycky podctivá!

Omlouvám se všem, kterým jsem napsala o spřátelení já a pak se z ničeho nic rozhodnout, že nadobro končím. Ano končím, žádný jiný blog už nemám. Navštěvovat vás budu (na blogy které miluji si čas udělám vždycky), na Rihanna.er.cz budu vypomáhat když bude třeba, protože tebe Kubo mám fakt ráda, opravdu hodně jsi mi pomohl!!! Stránka na facebooku We Are Rihanna Navy bude aktualizována i mnou (přece jenom je tam víc prostoru a lajky stránky pomáhají k pokračování a přidávání). Někteří z vás mají můj facebookový profil, tam jsme stále v kontaktu a věřím, že to tak bude i nadále... You are the best for me and You will be forever!

Ne vážně, nemá cenu mě přemlouvat, už jsem se 100% rozhodla, obdivuji ty, kteří s jedním blogem vydrží tak dlouhou dobu (alespoň tak jako teamo-rihanna) a přeji vám, aby to tak zůstalo i nadále, byla by škoda tak skvělých blogů o skvělých celebritách! Kuba, Matthew, Thom, Adla, Tomáš, weby TaySwift.cz nebo BeyonceCzech.com atd., na vás se zapomenout nedá! Děkuji za krásné roky, kolik mě znáte, prostě za všechno. Nastal konec blogu i těch ostatních, teď už zůstávám pouze Darelou... GoodBye my lovers!