Avril Lavigne

Brody Jenner vyvracuje pověsti rozchodu s Avril Lavigne

13. února 2012 v 17:34 | Darela

Brody Jennera zasáhly nedávné zprávy, že se rozešli s Avril Lavigne, jelikož se jednalo o lež. Zvěsti se objevily v první čtvrtině ledna, že se rozešli kvůli tomu, že Avril chtěla založit rodinu, Brody ne. Nicméně prohlásil, že jsou stále spolu a velmi zamilovaní.

Jenner na své oficiální stránce Twitteru napadl tohle tvrzení. Tweetedoval: "Opravdu mě to štve, číst všechny ty FALEŠNÉ!! historky. Avril byla vždycky pro mě a je nejbližší osobou mému srdci. Miluji ji." Avril Lavigne pak reagovala na zprávu přes tuto sociální síť. Tweetedovala: "Také tě miluji"!!! @BrodyJenner."

Brody Jenner a Avril Lavigne spolu začali chodit na počátku roku 2010 poté, co se Avril odpoutala od svého manžela Derycka Whibley, zatímco Brody chodil s Kristin Cavallari, která hrála po jeho boku v pořadu The Hills. Avril Lavigne se také stala dobrou přítelkyní s Jennerovou sestrou Kim Kardashian.

Avril Lavigne a Brody Jenner se měli rozejít...

11. února 2012 v 20:58 | Darela

Kolovali zvěsti o tom, že se zpěvačka Avril Lavigne a její přítel Brody Jenner rozešli. Všechno ale oba dva popřeli a dali všem najevo, že se stále velmi milují. Když se rojily tyto spekulace, jeden přítel páru prozradil: "Rozhodli se ukončit svůj vztah, nedokázali skloubit vztah s prací a chcou jít každý svou cestou. Ona se chtěla usadit, no on nebyl úplně připravený." Mezitím další zasvěcený dodal: "Byli problémy se spuštěním turné v létě, protože byla stále na cestách. Byla to tíha pro jejich vztah."

Jedná se o bulvární blaf nebo takzvaní přátelé páru mají něco proti jejich vztahu? Není tajemstvím, že novináři přehánějí a na každém problému vidí důvody k rozchodu. Ať už je to jak chce, tyto tvrzení byli vyvráceny a Avril s Brodym spolu tráví čas jako dvě bláznivě zamilované hrdličky...

Avril Lavigne se těší na spolupráci s novými lidmi v roce 2012

11. února 2012 v 15:02 | Darela

Avril Lavigne je na hudební scéně nyní asi 10 let a ani známka po zaniknutí kariéry. Avril měla velmi dobrý rok 2011, v březnu vypustila své album Goodbye Lullaby, které mělo relativně úspěch a stanovila si na rok 2012, že připravý nové materiály. Avril hodlá spolupracovat s celou řadou umělců, se kterými nikdy předtím nespolupracovala, na co se velmi těší.

Lavigne vysvětlila: "Moje nové nahrávky se blíží, myslím, že začnu tím, že budu spolupracovat s lidmi, se kterými jsem nikdy nespolupracovala, protože to je těžké. Pokud někoho neznáte a musíte jít pracovat dohromady, vytvoříte záznam, tak nikdy nevíte, jaká bude vládnout atmosféra."

Dodala: "Když máte dobrý čas k vytvoření nahrávek, tak to přichází přes hudbu. Tahle energie z této věci je nejlepší nechat volně plynout, z čehož jsem nadšená." Avril Lavigne v současné době spolupracuje s The Runners a přiznala, že se věci vyvíjejí opravdu dobře pro tento moment, a že rok 2012 má hodně dobře našlápnuto tak, jak věřila.
 
 

Reklama