Celebrities news

Chris Brown poslal zprávu Karrueche Tran k narozeninám

21. května 2013 v 7:28 | Darela

Je to jako na horské dráze - Jednou je Chris s Rihannou, pak s Karrueche a zase s Rihannou a zase s...
17. května slavila Karrueche narozeniny a Chris jí k nim poslal zprávu. Na oficiálním Twitter účtu napsal: "Happy bday @karrueche" ... Mezitím údajný zdroj řekl pro Hollywood Life, že by se Chris Brown a Karrueche Tran mohli dát opět dohromady někdy v blízké budoucnosti.

Zasvěcený rozlítil: "Navázal s ní kontakt, nic víc. Neřekl bych, že Karrueche a Chris jsou spolu, no komunikují a posouvají se vpřed.."
Je zajímavé tento milostný trojúhelník sledovat, no připadá mi Karrueche jemnější než Rihanna, no znám ji teprve krátce, tak to neumím reálně zhodnotit... Vidíte raději Chrise s Rihannou či Karrueche, nebo je vám to úplně jedno?

X Factor USA a Britney Spears blíže k dohodě

13. dubna 2012 v 15:53 | Darela

Hodně se diskutovalo o tom, které dvě nové ženské porotkyně budou pravděpodobně v nové sezóně The X Factor USA. Jedním z jmen, které se neustále objevuje je Britney Spears.
Nicméně zdroj řekl, že je vše blízko jednání a mělo by dojít k dohodě. Předpokládá se, že Britney bude vydělávat 15 milionů dolarů za soudcování v X Factoru USA, což z Britney udělá výdělečnější než je Jennifer Lopez, která vydělala 12 milionů za American Idol.

Chybí k porotcům ještě jedna osoba, která se zapíše na druhou sezónu The X Factor USA, no Simon Cowell a jeho tým soustředili veškeré své úsilí na získání Britney Spears, aby se zapsala do této show. Pokud se Britney pro tohle rozhodne, bude patřit k nejdražším porotcům této soutěže!

Další jména spojená s The X Factor USA porotcováním byla hvězda Black Eyed Peas Fergie, která popřela, že by měla o tuhle roli zájem a LeAnn Rimes, která věřila v jednání s producenty této show. X Factor USA druhá sezóna je stanovena na vysílání na Foxu v září.

Alexander Skarsgard chválí Rihannu

11. dubna 2012 v 13:09 | Darela

True Blood (Pravá krev) herec Alexander Skarsgard se objeví na plátně kin ve filmu Battleship (Bitevní loď), který u nás brzo začnou promítat a budeme svědkem debutantky ve světě herectví Rihanny, která se tu objeví. Alexander se přiznal, že byl velmi zaujatý Rihannou a tvrdí, že odvedla fantastickou práci.

Skarsgard vysvětlil: "Byl jsem ohromen její pracovní morálkou. Dny se vlekly a museli jsme na víkendy pryč, Rihanna odešla odehrát vystoupení na udělování cen. Byla to její první velká práce a byla z toho tak nadšená."

Alexander pak odhalil své důvody pro přijetí role v Battleship. Dodal: "Rozhodujícím faktorem vzít tuhle roli pro mě bylo setkání s režisérem Pete Bergem. Má velmi zajímavou energii. Je to opravdu velkofilm, no mým problémem s filmy je, že se jedná někdy o nestarání se o postavy, bylo to jen o explozích, což pro herce není moc zábavné."
Alexander potom pokračoval: "Pete se zajímá o herce a mluvil o mé postavě a jeho vztazích, namísto o tom, jak cool cizinci [mimozemšťané] vypadají. To bylo důležité. Pokud vám není jedno, jestli postava zemře nebo bude žít, nezáleží na tom, jak moc cool to vypadá."

Megan Fox miluje být macechou

11. dubna 2012 v 12:29 | Darela

Herečka Megan Fox odhalila, jak miluje být macechou svého devítiletého nevlastního syna Kassiuse, který je synem jejího manžela Briana Austina Greena z předchozího vztahu. Megan se dostalo spousta rodičovské praxe s Kassiusem a nyní je díky tomu připravena mít své vlastní dítě.

Megan vysvětlila: "Spousta věcí mě dělají šťastnou. Ale cítím se neuvěřitelně šťastná, když mi devítiletý nevlastní syn říká, že jsem krásná. Kassius je jedním z nejkrásnějších věcí v mém životě."
Dodala: "Když jsem začala žít s Brianem, jeho syn měl dva roky a já osmnáct. No od té doby jsem měla pocit, že jsme vytvořili tuto rodinu společně."

Megan pokračovala: "Já jsem v podstatě dohlížela na Kassiuse od doby, kdy mu byli tři roky a stal se součástí mého světa, patří k opravdu mála lidem, kteří mě někdy opravdu chápou. Miluju být macechcou a cítím, že tahle zkušenost je mým důvodem, když nic jiného v mém životě nedává smysl."

Megan Fox se konečně cítí opět sama sebou

11. dubna 2012 v 12:00 | Darela

Herečka Megan Fox tvrdí, že hlavní role v komedii Diktátor jí pomohla opět se cítit sama sebou. Megan prohlašuje, že začíná být trochu rozčarovaná s hraním pouze sexy nebo vážných rolí po celou dobu, no ponořila se do komedie a opětovně rozproudila svou lásku ke svému umění.

Megan vysvětlila The Sun: "Když jsem poprvé začínala s hraním, vždycky jsem hrála nemravnou nebo průměrnou dívku, potom jsem hrála tuhle skvělou, robotickou ženu. Byla jsem unavená z hraní těchto druhů charakteristik a posílením tohoto stereotipu a musela jsem hrát až do doby, než jsem poskytovala rozhovory."

Dodala: "Teď mám pocit, že mohu být znovu sama sebou. Byla mi dána šance dostat se pryč z tohoto sexy, ledového obrázku, ve kterém jsem uvízla. Myslím, že veřejnost mě může začít spojovat s těmito druhy filmů."
Megan ocenila i Diktátor hvězdu Sachu Barona Cohena a dodává: "Zažila jsem skvělé chvíle. Sacha je velmi chytrý a zábavný. Měli jsme spoustu času pracovat společně. Myslím, že diváci tento film budou milovat."
Diktátora u nás a na Slovensku můžeme v kinech vidět 17. května.

Cheryl Cole chce být prostě jen Cheryl

8. dubna 2012 v 15:10 | Darela

Bylo řečeno, že bývalá porotkyně X Factoru, zpěvačka Cheryl Cole je připravena upustit své příjmení a být známá prostě jako Cheryl. Nicméně se Cheryl nebude zbavovat části Cole ze svého jména a má v úmyslu ještě setrvat s příjmením Cole.

Zdroj vysvětlil The Sun: "Cheryl začíná novou kapitolu svého života tak, že nechce být spojována s negativními věcmi z minulosti. Nechce odstranit Cole legálně, je to pouze kvůli kariéře."
Dodal: "Je na opravdu dobrém místě v tuto chvíli, a chce vzít svůj život za koule. Nemůže se dočkat, až začne znovu žít a svůj nový pseudonym použije na svůj comeback a trochu to okořenit."

Cheryl Cole, dříve Cheryl Tweedy se vdala za Ashleyho Colea v červenci roku 2006 poté, co se o ní ucházel v roce 2005 v Dubaji, kde se seznámili, devět měsíců před chozením. Nicméně se pár rozešel po obvinění Ashleyho Colea z nevěry.
Líbí se vám nápad Cheryl ponechat si pouze jméno Cheryl a vystupovat s ním na veřejnosti?

Dakota Fanning nemá Facebook a Twitter a nikdy mít nebude

7. dubna 2012 v 20:28 | Darela

18-ti letá herečka Dakota Fanning odhalila, že i když mnoho lidí v jejím věku tráví hodně svého času na sociálních sítích, jako je Facebook a Twitter, tak ona sama není jejich fanouškem. Dakota přiznala, že si je vědoma případů mnoha falešných účtů, no ona sama vlastně nikdy nepoužívala Facebook nebo Twitter.

Dakota vysvětlila magazínu Wonderland: "Opravdu není nutné, aby lidé věděli, kde jsem a co dělám. Cítím potřebu jako spousta lidí chtít své soukromí, no i přes to řeknou lidem, kde jsou. To prostě není pro mě. Nemám Facebook ani Twitter a nikdy mít nebudu. Je tam spousta podvodníků. Je tam tolik Dakot Fanning na Twitteru pro nás všechny."

Dodala: "Nikdy jsem se opravdu necítila jako dětská hvězda. S tímto jménem jsem se vždycky cítila opravdu podivně. Cítím se právě, jako bych byla herečkou v šesti a sedmi letech, víte, dítě, které se stalo hercem. Ale když dosáhnete 18-ti let, tak zjistíte, jak jste schopni dělat více věcí a zvládat více rolí."

American Pie herec Eugene Levy hovoří o Reunion

4. dubna 2012 v 14:10 | Darela

American Pie (u nás Prci prci prcičky) herec Eugene Levy, který hraje roli otce Jima diskutoval o pocitu, že se novinka v kinech nezměnila od prvního filmu American Pie.
Levy vysvětlil Collider: "Z mého pohledu jsem si nevšiml příliš mnoho změn charakterů, všichni jsou do značné míry stejní, jak si je pamatuji v prvním American Pie. Jasně, někteří z nich se teď vzali v příběhu, no v podstatě všichni vypadají stejně podle mě. Všichni vypadají docela dobře."

A dodal: "Když jsem pracoval na prvním American Pie, byli všichni velmi profesionální herci. Nebyla to banda dětí. Nebyli to chovanci z azilu. Na scéně nepanikařili. Byli velmi profesionální herci odvádějící skvělou práci. Vytvořili úžasné charaktery a jsou opravdu dobří v tom, co dělají."

Eugene pokračoval: "Jsou stále profesionálními herci dělající úžasnou práci. Je to o 13 let později, jsem o 13 let starší a oni jsou mnohem mladší než jsem byl tehdy a teď já. Nemyslím si, že se jedná o opravdu velký rozdíl, výjimkou je Thomas [Ian Nicholas], který má vousy. Jinak jsem si nevšiml příliš velký rozdíl."
American Reunion (u nás Prci prci prcičky: Školní sraz) uvidíme v našich kinech už od 5. dubna.

Spolupráce Adele a Beyoncé?

4. dubna 2012 v 13:46 | Darela

Anglická zpěvačka Adele odhalila, že by se ráda spojila s americkou zpěvačkou Beyoncé ke spolupráci. Existuje celá řada zpěváků, kteří si chtějí s Adele střihnout duet, no zdá se, že její rdce patří Beyoncé.
Adele vysvětlila: "Zbožňuji Beyoncé. Poslouchala jsem ji, když mi bylo asi 11 let. Myslím, že její práce je záviděníhodná, pokud jde o délku kariéry a to jak na sobě pracuje a vyspívá, i když většině mých inspirací je stará hudba a bohužel všichni zemřeli."

Potom pokračovala diskuzí o svém dalším albu a dodala: "Když píšu své vlastní písně, musela bych přijít s novým albem příští týden. Musím si vzít volno a trochu žít. Mezi prvním a druhým albem uplynuly dva roky, takže tak to bude i tentokrát."

Adele pokračovala: "Nemyslím si, že cítím tlak na další album, aby byl stejně velký jako ten minulý, protože vím, že to ani není možné. To, co se stalo s tímto albem je velmi vzácné tak jako tak." Myslím, že má velkou šanci na to, aby úspěch alba 21 zopakovala.

Christina Aguilera vydá nové album tento rok

4. dubna 2012 v 13:19 | Darela

Voice (Hlas) kouč a zpěvačka Christina Aguilera odhalila, že vydá své zbrusu nové album ještě letos. Christina tvrdí, že usilovně pracuje na svém sedmém studiovém albu o kterém říká, jak bude zábavné a vzrušující a očekává se, že bude úžasné.

Aguilera vysvětlila: "Mé album? O co vlastně půjde? Odstartovala jsem tuto show a potom to trochu trvalo dát se do této velké věci. Tahle show se změnila z bočního projektu na větší a tomuto projektu se věnuji."
Dodala: "Moje album bude ohromující. Prostě jsem nadšená. Odvedla jsem ve studiu tvrdou práci. spolupracuji s různými producenty a moc mě to těší, nabídli mi úžasné skladby, beaty a materiály, které také píšu."

Christina pokračovala: "Je plný zábavy a vzrušení a mělo by vyjít koncem tohoto roku." Christina Aguilera nedávno přiznala, že si našla čas i na své album a soustřeďuje se na kvalitu hudby.

Kate Winslet hovořila o Titanicu ve 3D

3. dubna 2012 v 13:17 | Darela

Titanic herečka Kate Winslet odhalila, že byla velmi nadšená, zatímco sedí na židi se svými 3D brýlemi a připravuje se na shlédnutí Titanicu ve 3D. Nicméně Kate přiznala, že kdysi viděla samu sebe na velkém plátně ve 3D a přála si, aby to skončilo tak rychle, jak to začalo.

Kate Winslet řekla Daybreak: "Nic mě nemohlo připravit vidět samu sebe na velké obrazovce po 16-ti letech. Viděla jsem film dvakrát v té době a do této chvíle jsem ho už neviděla. Vzala jsem si [3D] brýle opravdu nadšeně a podruhé můj obličej byl něco jako ´Oh můj bože, ať to skončí. Jak jsem to vypadala? Viděla jsem i Lea jak vypadal!´"

Dodala: "Je to jako kdyby řekli ´Budeme dělat domácí video s vámi, tři a půl hodiny, aby se na to podívali lidé z celého světa.´ Ohlížím se zpět za touto dobou v mém životě, pamatuji si že ´jsem vyrostla a jsem svéhlavá.´ Teď se ohlížím zpět a neměla jsem o tom ani tušení."
Kate pokračovala: "Přišla jsem na to jen v posledních několika letech, možná víc. A teď mám pocit, že jsem něco získala. Bylo to těžké v tom, když se stanete tak rychle slavným."
Titanic ve 3D můžeme vidět v našich kinách od 5. dubna

Adele vydá novou skladbu v tomto roce

3. dubna 2012 v 12:09 | Darela

Rolling in the Deep zpěvačka Adele odhalila, že se pravděpodobně chystá vydat novou píseň ke konci tohoto roku. Adele tvrdí, že vše bude záviset na tom, jak rychle dokáže napsat nové skladby, no doufá, že novinka bude uvolněna ještě před koncem tohoto roku.

Adele vysvětlila: "Nová skladba bude, pravděpodobně výjde koncem tohoto roku. Ale také záleží, jak rychle dokážu napsat nějaké další nové písně." Adele pak připustila, že její nové album je dost vzdálené. Dodala: "Nebude dobré dva roky. Musím napsat skladby! Nějakou dobu to potrvá."

Adele pak diskutovala o úspěchu svého alba 21 a říká: "Nikdy jsem neočekávala úspěch svého prvního alba, natož prodat tolik nahrávek. Opravdu necítím tlak pro další nahrávku, aby byla velkolepá jako má poslední, protože vím, že to není opravdu možné."
Pokračovala: "Co se stalo s [21] je velmi vzácné, tak jako tak. Budu muset přesvědčit opět svými písněmi, odkud přichází tlak. V tom budu vyvíjet na sebe tlak."

Jim Carrey, Jeff Daniels a Farrelly Brothers na natáčení Blbý a blbější v tomto roce

2. dubna 2012 v 22:14 | Darela

Bylo potvrzeno, že pokračování hitu z roku 1994, filmu Blbý a blbější by se mělo nahrávat v září tohoto roku. Peter Farelly odhalil, že on a jeho bratr Bobby Farelly jsou stanoveni opět spolupracovat s Jimem Carrey a Jeffem Danielsem, na jejich vůbec prvním pokračování.

Farelly vysvětlil ComingSoon.net: "Jsme připraveni na natáčení Blbý a blbější 2 v září. Je to první pokračování, které jsme kdy dělali a máme Jima Carreyho a Jeffa Danielse zpátky." Peter pak přiznal, že nikdo z původního teamu filmu Blbý a blbější, kteří byli zapojeni do filmu roku 2003, Blbý a ještě blbější: Jak Harry potkal Lloyda.
A dodal: "Neudělali jsme Blbého a blbějšího. Byla to studiová věc. Prostě jsme vždycky chtěli udělat pokračování, a nakonec zavolal Jim. Jeff to chtěl vždycky udělat. Vždycky jsme to chtěli udělat." Jim Carrey opravdu zavolal Farellymu.

Peter pokračoval: "Jim byl zaneprázdněný, ale potom zavolal a řekl: ´Musíme tuto věc udělat znovu.´ Prostě sledoval Blbého a blbějšího a řekl: ´Je to perfektní pokračování. Jdeme do toho.´ S natáčením by se mělo začít a uskutečnit ho v září, proto můžeme očekávat, že film bude v příštím roce. Já se na to upřímně velice těším, jelikož film Blbý a blbější mám moc ráda, bratři Farellyové to zvládli dokonale, takže věřím, že to bude pecka! Blbý a ještě blbější: Jak Harry potkal Lloyda se stal propadákem nejen pro diváky, ale také pro mě samotnou!

Přátelé by se měli dočkat filmového spracování

2. dubna 2012 v 20:40 | Darela

Hodně se hovoří o možnosti vzniku této situační komedie Přátelé jako filmu, který byl plánován od doby, kdy show skončila, no zatím nedošlo k žádnému skutečnému pokroku. Tento fakt uvedla většina ze zasvěcených, kteří jsou skeptičtí vůči tomuto filmu.

Je však potřeba hovořit o penězích, protože všech šest členů Přátel - Jennifer Aniston, David Schwimmer, Lisa Kudrow, Courtney Cox, Matthew Perry a Matt LeBlanc se dohodli, že uzavřou smlouvu s filmem Přátelé, stejně jako James Michael Tyler, který hraje Gunthera.

Na scénáři pro film Přátelé v současné době pracují odpovědní lidé za většinu epizod, David Crane a Marta Kauffman. Režisér filmu Přátelé zatím není znám, bylo však navrženo, že by to mohl být Kevin Bright.
Obsazení uzavřelo smlouvu a sejdou se na place, jediné co nyní potřebujeme je kompletní scénář. Práce na něm se očekává a také natáčení, které by mělo začít počátkem příštího roku, rok 2014 by měl být plánem pro vydání. Co tahle zpráva pro vás znamená? Jste pro nebo vás tento sitcom nenadchnul? Sdílejte názory v komentářích.

Megan Fox pojmenuje své dítě Megan Fox

2. dubna 2012 v 17:22 | Darela

Zdá se, že se Megan Fox již rozhodla o jméně pro své dítě, přestože se nedávno teprve ukázalo, že je těhotná. Podle nejmenovaného zasvěceného své dítě Megan pojmenuje po sobě, oficiální jméno prozatím zní Megan Fox Green.

Podle zasvěceného Megan přesvědčila svého manžela Briana Austina Greena jít do toho jména, a to i v případě, že by dítě bylo chlapec. Je to odvážný krok, který herečka udělala, i když se může stát, že se ne jeden člověk tomu vysměje, jelikož s tím nebude souhlasit.

Zasvěcený vysvětlil: "Megan je naprosto nadšená, že očekává svého prvního potomka a vždycky si přála holčičku. Dala na své srdce a chtěla by dítě pojmenovat po sobě, a dokonce přesvědčila Briana, aby s tím souhlasil pojmenovat dítě Megan, a to i v případě, že by se jednalo o chlapečka."
Megan Fox bude mít dítě se svým manželem Brianem Austinem Greenem, který má již devíti letého syna z předchozího vztahu.

Beyoncé a Jay-Z nazpívali duet o Blue Ivy

2. dubna 2012 v 16:52 | Darela

Pěvecký pár Jay-Z a Beyoncé se údajně spojili, aby napsali duet o jejich dcerce Blue Ivy Carter. Nemohou se nabažit své dcery a rozhodli se napsat skladbu o jejich radosti.

Nová Beyoncé a Jay-Z skladba se může odrážet od těhotenství Beyoncé až po její narození a tom, jak moc jsou rádi, že tu nyní jsou pro svou dceru. Píseň je stanovena k napsání v příštích týdnů a bude zveřejněna později v tomto roce.

Zasvěcený vysvětlil: "Jay-Z a Beyoncé jsou tak šťastní z toho, že jsou rodiči a rozhodli se, že nejlepším způsobem, jak tuto radost sdílet s jejich fanoušky je, že píší o tom písničku. Blue Ivy je naprosto úžasná a mají plné právo cítit se jako nejhrdější rodiče na světě."

Megan Fox je těhotná

30. března 2012 v 18:19 | Darela

Transformers herečka Megan Fox je údajně těhotná a čeká svého prvního potomka se svým manželem, Brianem Austinem Greenem. Napsal o tom magazín Star o Megan, která se provdala za Briana v červnu roku 2010 a je prý nadšená, že čeká dítě.

Zdroj časopisu vysvětlil: "Právě to zjistili a jsou velmi nadšení. Je ještě příliš brzy, tak to oznámili pouze blízkým přátelům a rodinným příslušníkům." Megan čeká své první dítě, no Brian Austin Green má již syna z předchozího vztahu s herečkou Vanessou Marcil.

Megan Fox řekla, že si velmi dobře rozumí s Brianovým devíti letým synem Kassiusem. Zasvěcený dodal: "Megan se stala skvělou macechou a Brian ví, že bude skvělá jako matka. Opravdu roste v posledních letech... její rodina je na prvním místě."
Brian Austin Green již dříve chválil Megan Fox za její rodičovské dovednosti, zatímco Megan v minulosti prohlásila, že nechce založit rodinu a to do doby, než bude zcela finančně zajištěná. Tato část se již naplnila a teď pár má dítě na cestě. Snad je to pravda, přejme jim hodně štěstí v této části a ať jsou všichni tři velmi šťastní...

Jamie Bell a Evan Rachel Wood se budou brát?

27. března 2012 v 12:31 | Darela

Kolují zvěsti, že Hollywoodský pár Jemie Bell a Evan Rachel Wood se chcou vzít. Tyto zvěsti kolují díky fotografiím, kde oba nosily prstýnky.

Nejsou žádná prohlášení ohledně jejich vztahu mezi nimi, no Evan malinko tyto zprávy vyvrátila. Nahrála pár fotek s jejich prstýnky, které sebou nesou poněkud mystické poselství.

Na svém oficiálním Twitter účtu jednoduše prohlásila: "Fotka říká tisíc slov ne?" Tohle se dočkalo zpětné vazby od fanoušků s otázkou, zda se budou ona a Jamie brát. Ani Jamie Bell či Evan Rachel Wood to nepotvrdili ani nevyvrátili.
Jamie Bell a Evan Rachel Wood spolu začali chodit v roce 2005 a byli spolu rok, než se rozhodli v roce 2006 rozdělit. Avšak se pár smířil se svými rozdíly a jejich románek začal znovu v loňském roce. Nyní se zdá, že by se mohli vzít...

Stane se Madonna americkou prezidentkou?

26. března 2012 v 20:29 | Darela

Zpěvačka Madonna odpovídala na otázky fanouškům, jeden z nich se zeptal, co by dělala, kdyby se někdy stala prezidentkou. Madonna dala jasnou odpověď na své možnosti, s nimiž by mnoho lidí souhlasilo, jiní zase moc ne.

Madonna vysvětlila: "No, kdybych se stala prezidentkou, v první řadě bych dala všechny peníze na obranu a vložila je do vzdělání, aby učitelé měli více peněz. Je to skandální, jak je jejich nízký plat. Sňatek gayů by měl být legální a všude akceptován. Nebyla by žádná omezení na jakémkoli mém videu, nikdy." Madonna pak pokračovala vypořádáním se se skutečností, že její hudební video k singlu Give Me All Your Luvin dostalo povolení sledovat ho až od 18-tého věku na YouTube.

Dodala: "Jsem divoká holka na videu! Jak by jste mohli volně žít a nebýt mučeni? To je otázka na kterou by se lidé měli ptát." Madonna také diskutovala o tom, že by byla ráda, kdyby videoklip režíroval legendární Quentin Tarantino …
Kdyby jste mohli hlasovat za Madonnu jako prezidentku, volili by jste ji?

Taylor Lautner 2012

24. března 2012 v 19:55 | Darela

20 let starý Twilight herec Taylor Lautner do značné míry žil z toho, že se objevil jako Jacob Black ve všech sériích Twilight, ale udělal toho také mnoho jiného. Například si zahrál po boku Lily Collins v Abduction (Bez dechu).
Každopádně se zdá, že Taylor Lautner bude mít v roce 2012 ještě méně práce než v předchozích letech, jelikož v tomto roce ho nečeká žádné natáčení. Takže ho v tomto roce uvidíme v pokračování Zatmění.

Ale je jasné, že Taylor nebude sedět doma na zadku, ale společně s Kristen Stewart a Robertem Pattinsonem v průběhu tohoto roku budou chodit na akce k podpoře posledního dílu této ságy . Breaking Dawn - část dvě, film uvidíme v kinech v listopadu.

Tohle všechno je poměrně daleko pro Taylora Lautnera tento rok, než začne další promo. V roce 2013 ho můžeme vidět v kině například ve filmech Incarceron (Inkarceron) a Goliath (Goliáš). Jestli to byla dobrá volba zahrát si v těchto filmech posoudíme až příští rok v našich kinech (pokud se jich v nich dočkáme)...

Jennifer Lopez hovořila o rozchodu s Marcem Anthonym

20. března 2012 v 17:29 | Darela

Porotkyně American Idol Jennifer Lopez odhalila, že se cítí zarmoucena z toho, že jim to s Marcem Anthonym, se kterým má dvě děti, nevyšlo. Jennifer přiznala, že se z toho stále vzpamatovává a že je velmi hrdá na to, jak oba dospěli.

Jennifer vysvětlila: "Aniž bychom prozradili podrobnosti... Je to ale opravdu, opravdu smutné. A podívejte se, čekáme ještě na posouzení, a to je emotivní a někdy obtížné. Jsme stále přátelé a jsme rodiče, bude to trvat ještě nějakou dobu. Je to těžké."

Jennifer pak pokračovala přiznáním, že je velmi hrdá na sebe a Marca pro to, jak zvládají celou situaci. Dodala: "Z větší části cítím obrovskou hrdost z toho, jak to zpracováváme. Opravdu. Děláme to nejlepší co můžeme pro děti."
Jennifer pokračovala: "Je to velmi důstojné, a snažím se být nad všemi emocemi a bolestí, které přicházejí spolu s rozvodem a rozpadem rodiny. Jsou to dospělé věci. Je to skutečné, vážné, dospělé věci."

Russell Brand nepůjde do vězení

20. března 2012 v 13:36 | Darela

Četla jsem si článek o Russellovi a nemohla jsem vyjít z údivu :D … Hrozilo mu dvou leté vězení jenom za to, že jakémusi fotografovi ukradl iPhone a vyhodil ho z okna, když vycházel z advokátní kanceláře. Jenže je "poškození majetku", který přesahuje hranici 500 dolarů klasifikováno jako těžký zločin a hrozí zatčení a trestem je odnětí svobody na dva roky.

Po spáchání "trestného zločinu" se Russell Brand začal bránit vtipným tvrzením, které mnoho lidí vzalo doslova, nebo-li se jich to dotklo... Zřejmě. Russell prohlásil: "Vzhledem k tomu, že Steve Jobs zemřel, nemohu se dívat na to, jak někdo neuctivě využívá iPhone a tak co jsem udělal byla podcta jeho památce."

Teď buďme realističtí! Russell byl samozřejmě naštvaný na fotografa, který pomocí svého telefonu chtěl Russella vyfotit a bylo jasné, že měl špatný den. Jsem zvědavá, jak to celé dopadne a je docela možné, že dva roky za mřížemi nestráví...

„Britney Spears je lepší než Christina Aguilera!“ - tvrdí Wendy Williams

14. března 2012 v 14:25 | Darela

Talk show host Wendy Williams prohlásila, že věří, že Britney Spears správně požaduje 20.000.000 dolarů za porotcování v X Faktoru USA. Wendy srovnávala některé porotce konkurenčních pěveckých soutěží a kolik za to dostanou zaplaceno a tvrdí, že by Britney měla dostat víc.
Williamsová vysvětlila: "Britney bylo údajně nabídnuto 10 milionů dolarů, aby se stala porotkyní X Factoru, což je absolutní urážkou... k ní. Obrátila se, protože chtěla 20.000.000 - dobré pro tebe, Britney! Je to urážlivé."

Dodala: "Víte, proč je to urážka? Protože Jennifer Lopez vydělává 15.000.000 v show, Christina Aguilera 10.000.000 dolarů... A Christina, miluji tě, využilas tohoto nejlepšího způsobu, ale ty nejsi hvězda, kterou Britney je.. Ty prostě nejsi."

Wendy pokračovala: "Prostě mám pocit, že Britney Spears je jako Bambi - všichni ji milují, všichni jsme viděli její trasu... lidé milují Britney. Britney vyprodává koncerty. Britney prodává nahrávky." Také Simon Cowell hledá někoho, kdo by se zapsal do X Factoru USA na dva roky, no Britney to chce ukončit po uplynutí jednoho roku.
Myslíte si, že je Britney lepší než Christina?

Adele je připravena mít děti

12. března 2012 v 16:55 | Darela

Bylo řečeno, že anglická zpěvačka Adele řekla svému příteli Simonovi Koneckiymu, že je připravena s ním mít děti a doufá, že otěhotní ještě před koncem roku. Adele předtím tvrdila, že děti nechce do svých nejméně 30 let a chtěla by vydat pět alb s jejím jménem.
Zasvěcený vysvětlil: "Řekla Simonovi, jak se cítila sklesle. Pár mluvil o dětech a to je něco, co chcou tak moc v budoucnu. Simon má již pětiletou dceru ze svého předchozího manželství s Clary, se kterou se Adele setkala a naprosto ji zbožňuje."

Dodal: "Simon je úžasný otec a vždycky mluvil o tom, že by chtěl další. Prostě nikdy ho nenapadlo, že by k tomu mohlo dojít tak brzo, protože loni ve stejnou dobu se už smířil s tím, že nikdy nebude šťastný a že se nikdy neusadí, z důvodů smutku ze svého rozvodu."

Zasvěcený pokračoval: "Je to obrovský obrat Adele, která vždycky říkala, že chce počkat až do svých alespoň 30 let a po vydání pěti alb, než bude přemýšlet o rodině. Adele dokonce dostala seznam jmen, které miluje, zejména po hudebních hvězd, které byli idoly v jejím dětství."
Pokud se Adele rozhodla pro rodinu myslím, že bude fajn máma. Přeju jí to, opravdu! Dostane její potomek jméno po slavné osobnosti, kterou Adele v dětství zbožňovala a měla ji za vzor ...

Nicole Scherzinger - Try With Me

10. března 2012 v 15:27 | Darela

Nejedná se o úplně nový videoklip, ale ti co ho neviděli, tak těm klip nabízím, snad vás prostředí Mexika nadchne tak moc jako mě! I Nicole je tu pohádkově krásná, miluji její modré vlasy!!! Stylem mi připomíná mix Katy Perry a Sary Bareilles ... Nicole má úžasný hlas, výšky jí nepůsobí vůbec žádné potíže, má čistý hlas a patří k nejkrásnějším ženám planety! Enjoy this video !!! :-) ... Najdete také pod videem 3 screenshoty (vytvořené mnou)
imagebam.comimagebam.comimagebam.com
 
 

Reklama