Celebrities news

Kelly Clarkson je nadšená pro Duets

10. března 2012 v 9:42 | Darela

Bývalá vítězka American Idol Kelly Clarkson je nastavena na objevení se v televizní nové reality show zpěvu pro ABC, nazvané Duets (Duety). Konceptem show je podoba se všemi ostatními, kde se objeví celebrity jako mentoři, kteří budou hledat do svého týmu ty nejlepší zpěváky duetů a konečný vítěz získá nahrávací smlouvu s Hollywood Records.

Kelly vysvětlila: "Pouhá skutečnost, že jdu ven a najdu dva lidi, kterým můžu věřit, zpívat s nimi každý týden a pomoci jim splnit jejich sen, je úžasná věc, nemůžu se dočkat, až budu součástí." Kelly v poslední době připustila, že nemohla pochopit, proč lidé byli tak překvapeni její láskou k pěveckým reality show.

Řekla: "Lidé mi dali tak zabrat. Přišla jsem z pěvecké show, takže mám ráda pěvecké show, samozřejmě. Jaká velká ostuda to byla že." dodala s jemnou ironií.
Kelly Clarkson se připojila k ABC sérii Duet s ostatními umělci včetně Lionela Ritchie, Robinem Thicke-iem a Jennifer Nettles. Premiéra Duets je nastavena na ABC v průběhu tohoto roku, v létě nejpravděpodobněji se začne hledat.

Jon Hamm kritizuje Kim Kardashian a Paris Hilton

10. března 2012 v 8:47 | Darela

Mad Men herec Jon Hamm se domnívá, že celebrity jako Kim Kardashian a Paris Hilton mají negativní vliv na společnost, protože propagují myšlenku, že je v pořádku být hloupý. Jon tvrdí, že skutečnost, že stupidita je oslavována, pro něj nemá vůbec smysl.

Hamm vysvětlil: "Jsme na místě, kde myšlenka bytí ´Elitou´ se nějak dá považovat za negativní. Ať už je to Paris Hilton nebo Kim Kardashian nebo kdokoliv, tak stupiditu určitě oslavují." Jon pak pokračoval přiznáním, že považuje za absurdní, že za takové chování jsou vysoce odměněni.

Dodal: "Být zas*anej idiot je cenným zbožím v této kultuře, protože jste odměňováni značněji. A nedostatek zájmu se stal cool... Je to oslava. Tohle mi nedává smysl!"
Jon Hamm nedávno připustil, že už ví, co Mad Men tvůrce Matt Weiner plánoval pro konec tohoto ABC seriálu. Jon také nedávno odhalil, že ještě před tím, než se stal slavným strávil čas pracováním na souborech porno filmů.

Kelly Clarkson prozradila, že má přítele

9. března 2012 v 20:21 | Darela

Původní American Idol(ka) Kelly Clarkson nakonec ukončila měsíce spekulací o svém osobním životě tím, že připustila, že je v současné době ve vztahu s nejmenovaným přítelem. Kelly také přiznala, že jí bylo vidět s tajemným mužem už delší dobu.

Clarkson vysvětlila: "Mám nového přítele. Dobře, není nový. Nejsme spolu ze dne na den. Nikdo se mě neptal, jestli mám přítele." Kelly pokračovala tím, že přiznává, že zatímco nepotvrdila, že má přítele, neřekla taky, že ho nemá.

Dodala: "Byli jen jako ´Slyšeli jsme, že jsi zadaná!´ a já že ´Ne, nejsem zadaná,´ prostě jsem neřekla celou pravdu." V poslední době se hodně mluví o žití Kelly Clarkson a jejím vztahu, mnoho lidí hovoří o její sexualitě.
Kelly Clarkson nedávno připustila, že rozvod jejích rodičů ovlivnil způsob, jakým přistupuje ke svým vztahům, jak se obává hrozícího rozpadu. Bylo taky nedávno řečeno, že Kelly Clarkson byla lezbičkou, co zpěvačka nedávno popřela.

Jennifer Aniston preferuje Los Angeles než New York

6. března 2012 v 13:34 | Darela

Horrible Bosses (Šéfové na zabití) herečka Jennifer Aniston odhalila, že se snažila žít se svým přítelem Justinem Therouxem v jeho bytě v New Yorku, no zjistila, že toho bylo trochu moc. Jennifer prohlásila, že mnohem raději žije v Los Angeles, kde všechno bylo daleko více chladné a dostalo jí to od potíží s paparazzi.

Aniston vysvětlila: "Snažili jsme se v New Yorku. Cítila jsem se jako v akváriu. Justin tam má stále byt. Bylo to trochu drsné s paparazzi. Není to pocit jako že jsem v New Yorku vyrostla a znám ho." Jennifer pak pokračovala v přiznání, že byla mnohem šťastnější a uvolněnější, když žila v Los Angeles, než když byla v New Yorku.

Dodala: "Máte uvolněnější smysl pro svět a život a uvědomíte si, že není nic potřeba brát příliš vážně kromě své práce a toho být opravdu dobrým člověkem." Jennifer Aniston nedávno ocenila Wanderlust (Toulavé boty) hvězdu Paula Rudda za spolupráci v minulosti, připustila, že oba dva jsou velmi dobrými přáteli a zažili hodně zábavy ve filmu.

Beyoncé a Gwyneth Paltrow si berou společnou jógovou dovolenou

5. března 2012 v 14:09 | Darela

Bylo řečeno, že se zpěvačka Beyoncé a její kamarádka Gwyneth Paltrow chcou odjet na dovolenou, kde se budou věnovat józe. Spekuluje se o rezervování si pětihvězdičkovou vilu v Toskánsku, Itálii, kde si budou užívat změnu a jógu.

Zasvěcený vysvětlil: "Plánují denně jógu v soukromé pětihvězdičkové vile, která má svůj vlastní bazén. Beyoncé také bude se svou dcerkou Blue Ivy na dětské józe po doporučení Gwyneth, aby mohly společně strávit dovolenou."

Nedávno bylo řečeno, že Ryan Murphy se snaží vytvořit hudební komedii s názvem One Hit Wonders a doufá, že si v ní zahrají Beyoncé a Gwyneth, stejně jako Cameron Díaz. Není to však oficiálně potvrzeno a scénář je teprve psán, ačkoliv se věřilo, že Ryan bude pracovat na scénáři se svými kolegy, spisovateli Brennanem a Bradem Falchukem.

Blue Ivy poprvé venku s rodiči

27. února 2012 v 14:29 | Darela

Podívejte se na úžasné fotografie Beyoncé a Jay-Zího, kteří si vyšli na procházku se svou dcerkou Blue Ivy. Bohužel nenabízí pohled na tvářičku jejich holčičky, ale je to nejspíš dobře, jen ať si Blue Ivy chrání proti otravným dotěrným novinářům (je vidět, jak je zodpovědná)... Jay-Z a Beyoncé s Blue Ivy si vyšli na oběd do Sant Ambroeus v New York City West Village.

Minulý týden byl pár spatřen na basketballovém zápase New Jersey Nets vs. New York Knicks na Madison Square Garden. Užijte si fotografie, Beyoncé i bez makeupu a v brýlích vypadá krásně...
imagebam.comimagebam.comimagebam.comimagebam.com

Oscar 2012 - Výsledky

27. února 2012 v 12:59 | Darela

84. udělování zlatých sošek, ke kterým se po letech vrátil Billy Crystal jako průvodce, bylo ve znamení tradice. Jedna z nejočekávanějších a nejsledovanějších televizních show roku se vrátila ke svým kořenům, alespoň co se týče skromnosti, přímočarosti a střídmého humoru. Filmem roku se stal podle některých očekávání francouzský němý a černobílý film The Artist. Kromě toho zabodoval i v kategoriích herec v hlavní roli (Jean Dujardin), režie, kostýmy a hudba.

Pět cen si odnesl i Hugo a jeho velký objev, i když převážně za vedlejší kategorie (kamera, výprava, mix zvuku, střih zvuku, vizuální efekty). Meryl Streepová si po téměř třiceti letech odnesla svého třetího Oskara za Železnou lady (další cena za make-up) a Christopher Plummer získal ve svých 82 letech svého prvního Oskara (vedlejší role ve filmu Začátky). Cena za vedlejší herecký výkon pro Octavii Spencer byla jedinou soškou pro filmČernobílý svět.

Zbylé oceněné filmy si odnesly po jedné ceně - Půlnoc v Paříži aDěti moje za scénář, Muži, kteří nenávidí ženy za střih a Mupeti za píseň. Nejlepším animovaným filmem se stal Rango a cizojazyčným filmem Rozchod Nadera a Simin. Výrazný neúspěch zaznamenal s nulovým kontem Spielbergův Válečný kůň (šest nominací). Čestnou cenu letos obdržel James Earl Jones.

Megan Fox: "Jako teenager jsem nebyla hezká!"

24. února 2012 v 17:26 | Darela

Bývalá Transformers herečka Megan Fox prozradila, že nebyla hezká v teens letech a cítila se jako samotářka. Megan také připustila, že by ráda podstoupila archeologický výlet, protože vždycky byla fascinovaná historií a byla by to možnost pro odhalení nějakého skrytého státního tajemství z minulosti.

Fox vysvětlila: "Nikdy jsem nebyla hezká dívka. Jako teenagerka jsem byla drsná a nepříjemná a cítila se samotářská. S radostí bych si nakopala. Rychle! Nemyslete si, že všechno co se naučíte je přístupné veřejnosti, že ne?" Megan dále prozradila, jaký nápor jí čekal při práci na jejím nejnovějším filmu Friends with Kids (v našem kině je premiéra stanovena na 3. května 2012, i když film se natáčel již v roce 2011).

Dodala: "Raději být s dobrými přáteli ve filmu, než naopak. Většina z obsazených se znali velmi dobře - Kristen a Maya jsou nejlepšími přáteli, bylo to takové hezké, příjemné, podporující prostředí. Vždy se snažím vybírat něco jiného, než jsem dělala předtím.." Spolu s Megan Fox ve filmu Friends with Kids také hraje Kristen Wiig, Jon Hamm, Maya Rudolph a Chris O´Dowd a je připravený být propuštěn v USA 9. března a ve Velké Británii 29. června.
imagebam.comimagebam.comimagebam.comimagebam.com

Russell Brand rozmarem Prince Charlese?

23. února 2012 v 14:26 | Darela

Get Him Řecko anglický komik Russell Brand dokázal, že nyní je nezadaným mužem, pokukuje po jedné osobě, no tentokrát se nejedná o žádnou ženu. Russell zažertoval, že miluje skutečnost, že lidé mají právo na svobodu projevu, což mu dovolilo se přiznat, že má slabost pro Prince Charlese.

Russell žertoval: "Je skvělé, že máme svobodu projevu. Takže mohu říci, že jsem zjistil sexuální atraktivnost Prince Charlese." Russell Brand se objeví na tajném policejním plese, který se koná v Amnesty International v New Yorku a uskuteční se příští měsíc. I přes jeho vtipkování o Princi Charlesovi se zdá, že se Russell Brand odstěhoval od Katy Perry.

V posledních pár týdnech se zdá, že 36. letý Russell Brand tráví spoustu času s 25. letou mexickou umělkyní a modelkou Orielou Medellin Amieiro. Oba se scházejí tajně, aby se vyhnuli prasknutí jejich vztahu. Zasvěcený vysvětlil: "Russell a Oriela by byli opravdu rádi, kdyby nebyli viděni spolu."

Seznam vítězů Brit Awards 2012

23. února 2012 v 12:20 | Darela

Brit Awards 2012 se konalo předvčerejškem v noci. Velkými výherci se stali Adele a Ed Sheeran, získali dvě Brit Awards ceny, zatímco One Direction se podařilo odvést si domů vůbec první Brit Awards cenu za nejlepší singl What Makes You Beautiful. Odehrávala se také diskuze, James Corden musel přerušit Adele během její děkovné řeči a Adele k tomu ukázala prostředníček. Přináším vám kompletní seznam všech vítězů na Brit Awards 2012 spolu s ostatními nominovanými, kteří cenu neproměnili, plus video Adele při převzatí si cen …

Britský mužský sólový umělec
Ed Sheeran - VÍTĚZ!

Ostatní nominovaní
James Blake
James Morrison
Noel Gallagher´s Hight Flying Birds
Professor Green

Top 99 Women 2012 Edition

19. února 2012 v 18:56 | Darela

I když má takhle mladá herečka Kristen Stewart obzvláště prudké následovníky, dále (doufáme?), že ji nepovažujete za Twi-bezcitnou. A to proto, že nejste odchovancem Stephenie Meyer, což neznamená, že nemůžete být stále fanouškem milované Twilight lady. Zdráhající se hvězda, která zdá se skutečně na sebe strhává pozornost milostným zájmem Roberta Pattinsona (jak na obrazovce tak i mimo ní). Že má Stewart výhodu, že jí má většina jiných děcek za oblíbenkyni, tak to tak není. A možná je to těžkým postojem, díky kterému ji máme tak rádi. Bez ohledu na to zapomeneme na Edwarda a Jacoba -- považujte nás za team Bella. Dobrá volba?

Tato popová hvězda má za sebou téměř nemožné činy, otočila se k nám při dětském programování... dvakrát. Za prvé, Katy Perry se motala s výstřihu a krátkou sukní vedle Elma na Sesame Street. Matky přistihly své muže zírat na ni a hromadně si stěžovaly. Pak Perry propůjčila hlas Šmoulince v The Smurfs a dala malému modrému stvoření najevo, že nikdy nebude originální. Sakra, ve všem vystupovala s šílenou růžovou parukou v těchto dnech, jsme pod velkým tlakem, ne však pro ni velmi žádoucí.

Ve své monografii Bossypants, Tina Fey povzbuzovala Beyoncé za "navrácení nohou z masa a kostí". No Rihanna přišla s tím, že "nohy z masa a kostí" předvede také. Sledováním jejího tance dává zapomenout, že jsme někdy žádali supermodelky se štíhlýma nohama. Dokonce i arogantní Britové se jí nemohou nabažit. Když Coldplay Chris Martin potřeboval zpěvačku pro jeho "Princess of China," vybral Rihannu - i když jeho žena Gwyneth Paltrow se snaží odstartovat svou pěveckou kariéru. Omlouváme se, Gwyneth, nemáš "nohy z masa a kostí".

Dává si Adele opravdu pauzu na pět let?

17. února 2012 v 8:30 | Darela

Téměř každý miluje hudbu Adele, skutečnost je ještě víc než jasná z nedělních Grammy Awards, kde vyhrála šest cen. Ano, každý blázní po téhle holce, takže když zpěvačka odhalila plány v březnovém vydání Vogue nenahrát něco nového "po dobu pěti let," lidé zpanikařili. Ale fanoušci Adele nemusí mít strach, protože britská zpěvačka (naštěstí) mění každý tón věci, a po tom všem si nebude brát pauzu.

Šestinásobná vítězka Grammy uklidnila všechny vystrašené, když na svém oficiálním blogu v úterý napsala: "Mám nyní pár dní volna a pak jsou tu Brit Awards tady doma a pak rovnou do studia. BOYYAHH! 5 let? Spíš 5 dnů!" Nikdo z jejích fanoušků si nemůže stěžovat, že by přišli o tak velké novinky. A kdo jí může mít za zlé, že si chce odpočinout po mimořádném roku, kterým si prošla?

Kromě toho se Adele rozplývala o své úspěšné noci na Grammy, kterou popisovala jako "nejneuvěřitelnější noc mého života. Děkuji všem, jsem tak ohromená, je to zvláštní pocit. Mám neustálé motýlky a husí kůži, že mám sebe na sobě (ocenění), ale MILUJI to!" Určitě si to zaslouží...

Beyoncé pracuje na novém albumu

15. února 2012 v 16:21 | Darela

Bylo řečeno, že zpěvačka a čerstvá maminka Beyoncé by měla začít pracovat na svém novém albu v příštích několika týdnech. Bude to páté studiové album Beyoncé a je docela možné, že skladby na albu budou inspirovány její dcerkou Blue Ivy. Zpěvák a skladatel Ryan Tedder byl zapojen do alba nějakou cestou.

Tedder vysvětlil, že s Beyoncé diskutovali o jejím pátém albu a zároveň uvedl, že ona je jedna z nejlepších v oboru, ve kterém pracuje. Vysvětlil: "Je přísunem toho nejlepšího, co máte. Ona je jednoduše fenomenální filtr... V nadcházející věci to může dokázat. Beyoncé má dva projekty, které se udějí v tomto roce. Nechte ji jít."

Beyoncé porodila své první dítě s manželem Jay-Z, Blue Ivy Carter, na začátku ledna. Pár nedávno sdílel řadu fotografií Blue Ivy s jejich fanoušky a podělili se s nimi o zkušenosti, než je prodat do nějakého časopisu.

Beyoncé sdílela fotografie Blue Ivy se všemi fanoušky

14. února 2012 v 13:01 | Darela

Bylo řečeno, že Beyoncé a její manžel Jay-Z rozhodli, že chtějí sdílet fotografie jejich holčičky Blue Ivy Carter, než je prodat nějakému časopisu. Stylistka Beyoncé, June Ambrose přiznala, že Beyoncé cítila, že nejlepším způsobem, jak oplatit fanouškům jejich lásku je sdílet ze světem radost ze své dcerky.

Ambrose vysvětlila: "Nemohla jsem říct ani slovo. Bey se opravdu nad tím zamyslela a opravdu to chtěla udělat takto. Nepřipadalo v úvahu prodat fotografie svého dítěte. Nepřekvapuje mě to, cítit z toho dobrá věc." June pak rozebírala, jak je Blue Ivy velmi pozorné dítě, narozeno silné.

Dodala: "Jsou k ní velmi pozorní, když se podíváte na fotografie máte pocit, jako by tu byla předtím... je v láskyplném prostředí a můžete si všimnout, že se narodila silná. Myslím, že tyhle fotografie to ukazují. Je to hodné dítě!" Beyoncé a Jay-Z zveřejnili nejoblíbenější fotografie Blue Ivy Carter v pátek. Je tak rozkošná :-) … Fotografie vám přináší i tato stránka. Enjoy :-)
imagebam.comimagebam.comimagebam.comimagebam.com

Grammy Awards 2012: Kdo co vyhrál?

13. února 2012 v 14:36 | Darela

V noci se konalo udílení cen Grammy Awards 2012 a stala se nocí Adele zvláště proto, že se jí podařilo vzít si domů působivých ŠEST Grammy Awards. Dalším velkým vítězem večera se stala skupina Foo Fighters, kteří si nahrabali pět cen Grammy. Hlavními vítězi se stali: (v celém článku)

Whitney Houston zemřela

12. února 2012 v 17:23 | Darela

Bylo prohlášeno, že 48 letá zpěvačka Whitney Houston byla nalezena mrtvá v hotelu Beverly Hills. Na tísňové volání reagovala ihned policie, hotelový personál a hasiči se ji pokoušeli oživit, no všechno bylo marné.

Whitney Houston byla kdysi považována za jednu z nejlepších umělkyň v okolí, no její sláva a bohatství ovlivnily její život velmi negativním způsobem. Whitneyin hlas byl poznačen drogovou závislostí a její bouřlivé manželství ze zpěváckým kolegou Bobby Brownem rovněž se podepsali na její daň hvězdy. Aretha Franklin, kmotra Whitney přiznala, že byla skutečně zdrcená po dozvědění se o její smrti.

Aretha vysvětlila: "Teď o tom prostě nemůžu mluvit," řekla v krátkém prohlášení. "Je to tak omračující a neuvěřitelné. Nemohla jsem tomu uvěřit, co jsem se dozvěděla na televizní obrazovce." Whitney Houston inspirovala řadu umělců, včetně Mariah Carey a Christiny Aguilery a bude i nadále inspirovat i ty další.
R.I.P. Whitney Houston, odešla jsi, ale tvá hudba bude žít věčně ...
 
 

Reklama