Katy Perry

Katy Perry a další hvězdy hovořili o své váze

21. května 2013 v 0:36 | Darela

Bylo hodně povyku, když se Zoe Zeldana objevila na obálce červnového vydání Allure, kde odhalila svou skutečnou váhu. Na tom ale není nic špatného, některé názory lidí jsou trochu podivné, kdosi prohlásil, že to celebrity nemají zapotřebí odhalovat médiím a lidém svou hmotnost. Zoe Zeldana není jediná, která se svěřila. Katy Perry v roce 2011 odhalila svou váhu v rozhovoru pro Elle: "Vážím 59 kilogramů, což je podle mě naprosto v pořádku. Když jsem byla dítě, měla jsem tu samou výšku a vážila víc jak 66 kilogramů."

O své váze se také vyjádřila Mila Kunis či Kourtney Kardashian ... Myslím že by bylo milé, kdyby se postavilo čelem realitě a nebálo se o tom hovořit více celebrit

Katy Perry zjišťuje nechutnost slávy

10. dubna 2012 v 16:01 | Darela

Zpěvačka Katy Perry odhalila, jak byla rozlobená ohledně slávy a prohlásila, že všechno o tom je nechutné. Katy přiznala, že zatímco ona miluje to, co dělá, nemůže ustát některé stinné stránky, které ze sebou přináší sláva, i když se snaží ignorovat negativní věci, které o ní lidé říkají.

Katy vysvětlila: "Jsem unavená z toho být slavnou, ale nejsem unavená ze své tvorby. Sláva je jen nechutný vedlejší produkt toho, co dělám. Ale skončila jsem se zaměřeovat na to, co si mysleli před časem jiní lidé."
Dodala: "Chci být stejně přístupná, jak jen to je možné. Budu si říkat: ´Uklidni se, kolem není nic k pláči. Prostě to dobře načasovat´." Katy také připustila, že její nová hudba bude mnohem temnější, než cokoliv jiného, než na co jsou fanoušci zvyklí.

Katy pokračovala: "Moje hudba potřebuje asi dostat skutečně zatrcenou temnost. Byste nikdy neviděli můj obličej, protože moje vlasy by jej zakryly." Předpokládá se, že Katy Perry svou inspiraci nabrala svým rozchodem s manželem, anglickým komikem Russellem Brandem a své písně napíše právě díky této cestě. Jenže kdo by se jí divil že? Nevím jak vy, ale já se těším na její "temnou" stránku!

Patříte ke Katy Cat's?

7. dubna 2012 v 0:37 | Darela

Potom právě pro vás jsem založila facebookovou stránku věnovanou všem fanouškům Katy Perry. Pokud se přidáte, prosím, informujte o tom co nejvíce lidí, aby se rozrostla Katy Cat's rodinka. Budu vám nesmírně vděčná! Na stránku se dostanete kliknutím na obrázek níže, který je Profilovým obrázkem Katy Cat's (Czech and Slovan fan site)... Opět děkuji

Katy Perry vtipná animace

3. dubna 2012 v 14:45 | Darela

Našla jsem docela vtipnou animaci s Katy Perry, které součástí je také britský komik Russell Brand, kterého i přes to všechno mám moc ráda jako baviče, ale i tak to sem dám :D ... Viděli jste vystoupení Katy Perry na Kids Choice Awards? Zrovna z té scénky, kdy na krále hodí koláč (dort). Právě spoutaný král dostal tvář Russella... Užijte si ji :D

Russell Brand se přenesl přes Katy Perry

3. dubna 2012 v 11:31 | Darela

Anglický komik Russell Brand odhalil, že udělal dobře z důsledků neúspěšného manželství s Katy Perry. Russell a Katy se rozvedli již v prosinci a komik se přiznal, že se neohlíží zpět a nezdržuje se minulostí, protože není nic, co by mohl s tím udělat.

Russell vysvětlil People.com: "Není nutné očistit se, pokud to nechcete především hodit na sebe. Nemohu to všechno nechat tak. Nechci konat něco negativního. Je to stejné jako anulování."
Dodal: "Není to o tom nechat to být. Nemůžete pustit něco, co nedržíte, víte. Je to nesmyslné, [a] hodně z našeho světa je založeno na nesmyslnostech. A já to už nedělám."

Russell pak pokračoval zamítnutím nedávného incidentu, kdy vzal fotografovi telefon a hodil ho z okna. Pokračoval: "[Je to] pro mě nesmysl. Je to, jako by se nic nikdy nestalo. Je to nesmysl."
Russell Brand v současné době chodí s Nikolett Barabas, která nazývá Russella úžasným a krásným. Katy Perry tvrdí, že je stále singl.

Katy Perry vysvětluje důvody vydání Teenage Dream: The Complete Confection

27. března 2012 v 13:30 | Darela

Part of Me zpěvačka Katy Perry odhalila, že verze Teenage Dream: The Complete Confection by neměla být považována za nové album. MTV News přišlo s informací, že Katy uvolňuje Teenage Dream: The Complete Confection pro své nové fanoušky.

Katy vysvětlila: "Nejedná se o reloaded album, není to album s osmi písněmi, které jsou nové, není to má třetí nahrávka. Je to moje druhá deska, s upraveným bookletem. Nechci se cítit nepřirozená nebo manipulativní. Měla jsem nápad udělat reedici. Jako jedno poslední ´bum-prásk-děkuji-madam´."

Dodala: "Tady je Teenage Dream, pokud jste na pokraji bytí fanouškem pro tohle poslední stisknutí jako ´Následuj mě, Proč ne? Jste již připraveni pořídit si pět songů, takže by bylo dobré dokončit své album!´ Proč jsem to udělala, protože vím, že mí fanoušci vždycky chtějí více, tak je to pro skalního fanouška skvělé vlastnit hezké, kompletní balení."
Katy Perry nedávno odhalila že doufá, že její duet s Rihannou bude něco velmi kultovního (ikonického). Bylo také potvrzeno, že je Katy Perry připravena vydat koncertní film 2011 ve 3D, California Gurls Tour, již tento rok.

Katy Perry diskutuje o Part of Me dietě a fitness režimu

24. března 2012 v 17:58 | Darela

Part of Me zpěvačka Katy Perry odhalila na MTV show, že musela projít určitou dietou a také že dostala svého trenéra, aby jí pomohl dostat se do formy tip top pro hudební video k singlu Part of Me. Katy připustila, že se naučila, jak tvořit určité věci, i když nebudou všechny perfektní.

Katy vysvětlila: "Dostala jsem jídelníčkový plán. Jsem stále na tomto jídelníčku, , i když jsem malinko podváděla - musím žít! Mám k práci osobní vztah a chci se dostat do velmi dobré kondice. Na aktuálním základě jsem udělala hodně věcí. Vzlétla jsem, naučila jsem se jak uhasit žár. Vím jak svou váhu trochu víc prodat."
Katy Perry pak pokračovala přiznáním, že zatímco začala učit se mnoha věcem, které musí udělat, tak má také stále velké potíže s jedním aspektem vzdělávacího režimu, něco, co se týká mnoha lidí vztahující se k TP.

Dodala: "Je jedna věc, kterou nemohu udělat, no doufám, že venku jsou jiní lidé, které se cítí stejně, jak vyšplhat na laně. Ach můj bože, je to tak těžké vylézt na provaz! Všechno je to o držení a paží. Snažila jsem se pětkrát až šestkrát na place, no musela jsem podvádět, že střílím. Mé ruce se třásly."
Part of Me od Katy Perry se stal Number one v USA a je připraven stát se Number one ve Velké Británii tento víkend. Ani se nedivím, ten klip je The Best nejen pro mě...

Katy Perry hovoří o technice psaní svých písní

22. března 2012 v 14:53 | Darela

Firework zpěvačka Katy Perry odhalila jak miluje dohlížení na psaní textů, aby byly velmi reálné a pravdivé, protože se domnívá, že to je to, co lidé chtějí slyšet.
Katy vysvětlila: "Lidé vidí texty, které jsou někdy trochu zraňující, ale myslím že to je to, co všichni chtějí slyšet, že chtějí slyšet pravdu, bez ohledu na to, jak moc to bolí. Psaní textů je očišťující, je to určitě jako bych něco ze sebe vypudila."

Dodala: "Cítím, že se dostávám ke zlomovému bodu, lépe než jít na špatné místo, prostě vzít svou kytaru, nebo sama zajít do studia a uvolnit verš, freestyle. Mám takový malá červený rekordér, a mám ho vždycky, a když jdu po ulici, stačí ho vytáhnout z peněženky. Je to všechno o fráze a lidech, konverzaci a tom, co cítím."

Katy pokračovala: "Miluji jazyk [řeč], zvláště při psaní populární písně, hodně lidí si myslí, že vaše popové písně jsou pouze pop a tak, no pokud budete poslouchat texty, tak každý z nich má smysl a účel, a někdy mají dva významy, dva účely. V podstatě co se snažím říct je, že jsem super hloubavá. Ale jsem také popová hvězda." Re-edice Teenage Dream: The Complete Confection vychází v pondělí, 26. března. Jedná se o deluxe verzi...

Katy Perry - Part of Me (Official video)

22. března 2012 v 13:04 | Darela

OMG OMG OMG! Odvážná to žena, že se přihlásila do armády po sklamání z jejího přítele. Krátký účes jí nehorázně sluší, chybí mi její tmavé vlasy! Je to tak jiné než předchozí její videa. Je to tak silné. Nemohla jsem se na ni vynadívat, jí snad sluší vážně úplně všechno O_o ... Mě se to líbí, miluji tento klip! Zalíbil se mi příběh, to, jak tam na sobě makala, aby se pořádně odreagovala a vybila se. Palec nahoru, alespoň já ho musím dát!

Duet Rihanny a Katy Perry bude kultovní

22. března 2012 v 9:00 | Darela

Firework zpěvačka Katy Perry odhalila jak se doufá, že její duet s Rihannou se stane jedním z nejznámějších hitů naší doby. Katy přiznala, že ona a Rihanna diskutovaly o uvolnění tracku dohromady, no trvá to téměř dva roky, než to bude to pravé.

Katy vysvětlila: "Chci, aby to bylo jako píseň Eurythmics a Arethy Franklin, Sister Are Doin´ It pro Themselves, nikoli Beautiful Liar." Hit Beyoncé a Shakiry Beautiful Liar byl propuštěn v roce 2007 a podařilo se mu vyletět na Number one příčku v jedenácti různých zemí.

Katy dodala: "Spolupracovaly jsme na spoustě věcech, no doposud ne na písních. Je to jedna z těch věcí, které jsme vybudovaly, které musíme dodat. Ale rozhodně chci dělat něco, co je tak kultovní." Katy pokračovala přiznáním, že se snaží dát dohromady s RiRi už nějakou dobu.
Pokračovala: "Máme obě plné ruce práce, no sasadily jsme semínko před dvěma rokama. Jak zklamaní by jste byli, kdyby ta píseň vyšla a byla k ničemu? Někdy si musíte počkat na velkost.

Katy Perry: „Mám nápady na dvě alba dopředu!“

7. března 2012 v 10:18 | Darela

Teenage Dream zpěvačka Katy Perry odhalila, jak se stala tak inspirativní od rozpadu manželství s Russellem Brandem a že pracuje tvrději než kdy jindy v nahrávacím studiu. Katy tvrdí, že má dost nápadů, že ví, jak budou její další dvě alba vypadat.

Katy vysvětlila: "Mám nápad na příští dva záznamy dopředu. V tuto chvíli jsem velmi inspirovaná, a tak budu následovat své srdce, jak to dělám vždycky a doufám, že se lidem budou líbit. Já jen dělám to, co považuji za správné. Nechci dělat nic příliš odlišného od toho, na co jsem zvyklá. Taky nechci hrát hru, kde se budu pokoušet překonat sebe sama, protože nakonec to nemusí vždycky vyjít, jak jsem plánovala. Možná ani nedostanu možnost dosáhnout opět dalšího No.1 hitu."

Katy Perry nedávno odhalila, že její další album bude trochu temnější kvůli věcem, které se odehrály v jejím osobním životě. Dále prozradila, že její nejvěrnější fanoušci si budou rozumět i s novou deskou. Řekla: "Dovedu si představit, že mé album bude tak trochu umělecký risk, no samozřejmě se nebudu snažit potopit sama sebe tím, že dalšímu albu nebudou rozumět."

Katy Perry hovoří o Teenage Dream: The Complete Confection edici

4. března 2012 v 12:24 | Darela

Zpěvačka Katy Perry své album Teenage Dream vydala již v roce 2010 a připravuje vydání nového alba pod názvem Teenage Dream: The Complete Confection, který připravuje vydat koncem tohoto měsíce. Katy mluvila o svém albu, říká, že znovu vydává album pro své hardcore fanoušky.

Katy vysvětlila: "Samozřejmě že brzy uzavřu tuto kapitolu. Jsem připravena vytvořit novou nahrávku a možná zkusit jiný umělecký přístup, uzavírám brzy knihu o Teenage Dream, no Complete Confection prostě cítit opravdu organicky. Dělám to především pro hardcore fanoušky, protože vždycky milovali všechny bonusy. A také jsem nemohla dát více než 12 písniček do původního alba Teenage Dream, napsala jsem více skladeb. Nakonec jsem chtěla je začlenit.

Dodala: "Já jsem jedna z těch lidí, kteří jsou trochu citově chladní na povrchu a to zejména na veřejnosti, no to, co dělám uschovávám a dávám na soubor, takže když potřebuji psát, stačí stisknout toto tlačítko. Vždycky jsem byla jen já a moje kytara; netvrdím, že se chystám nahrát záznam, no chci se vrátit ke starým kořenům. Příliš jsem měnila svou barvu vlasů!" Katy Perry nedávno připustila, že Part of Me je něco speciálního.

Russell Brand se nechce znovu ženit

3. března 2012 v 16:21 | Darela

Kolovali zvěsti, že se britský komik Russell Brand znovu oženil po rozvodu se svou bývalou manželkou Katy Perry. Tvrdí se, že Russell nepomyslel na svatbu, nebyla pro něj na prvním místě, no pokusil se o ni s Katy Perry, kterou natolik miloval že do toho šel a snažil se o to, aby to fungovalo.

Přítel vysvětlil: "Russ byl zdrcený, když se pokazily věci s Katy. Měli jsme strach, že by znovu padl na dno. Podařilo se nám společně vytáhnout ho z toho a teď je v pořádku. Měl možnost ohlédnout se za vším a všechno zhodnotit a zjistil, že manželství pro něj není. Russ neměl příliš zájem zůstat na jednom místě, no Katy miloval a myslel si, že by to mohlo fungovat, teď není připraven oženit se znovu."

Russell Brand a Katy Perry jsou od sebe po 14 měsících manželství rozdělení. 36 let starý Russell Brand byl od té doby viděn při několika příležitostech s mexickou malířkou Orielou Medellin Amieiro a byl také spojený románkem s New Girl herečkou Zooey Deschanel. Už tedy konečně víme pravý důvod rozvodu Katy a Russella!

Katy Perry se chystá vydat spaciální Part of Me

3. března 2012 v 15:27 | Darela

Teenage Dream zpěvačka Katy Perry napsala song Part of Me před dvěma rokama přiznala, že věděla téměř okamžitě, že to bude velmi zvláštní píseň. Tento singl slaví úspěchy, Katy prý vždycky věděla, že se stane velkým hitem a má pocit, že žije tou písní a vkládá do ní své srdce i duši.

Perry vysvětlila: "Napsala jsem Part of Me před dvěma lety a vždycky jsem věděla, že se jedná o zvláštní píseň. Připadá mi to jako můj život odehrávající se v těchto písních. Mám pocit, že jsem v jakési podivné Truman Show, kde jsem jako: ´Proč je tento singl teď vhodný a ne později?´ Je to tak šílené."

Dodala: "Myslím, že vesmír má smysl, že jsme něco jako tancující společně podivným způsobem. Dává to smysl nebo jsem příliš hippie?" Part of Me se stal number one v žebříčku US hot 100 a očekává se, že skladba překoná také vrchol žebříčku UK kdy bude propuštěn a to 12. března.

Objednejte si parfém Katy Perry - Purr

27. února 2012 v 17:07 | Darela

Procházela jsem internetem, hledala novinky o Katy a zobrazila se mi stránka s jejím parfémem Purr, konkrétně www.parfemy-elnino.cz 30ml za 570 českých korun. Prozatím by mělo být skladem 10 kusů. Hlava parfému se skládá s gardénie, bambusu, broskví, červeného jablka, Srdce prfému zase s jasmínu, frézie a růže, no a nakonec Základ tvoří mošus, santalové dřevo, ambra, vanilka, kokos a orchidej. Katy Perry Purr je žhavá, smyslná vůně ukrytá v nápaditém hravém flakonku... Pro fanoušky Katy nutnost - Neodolám a určitě si ji časem pořídím.

Pokud by jste měli zájem o 100ml parfému Purr, tak ji nejlevněji seženete na internetu například na www.parfums.cz

Katy Perry se svou nejlepší kamarádkou Rihannou

26. února 2012 v 13:09 | Darela

Rozhodla jsem se zveřejnit 12 nejlepších fotografií Katy Perry a její nejlepší přítelkyně Rihanny, zejména z udělování cen ... Katy je tak krásná, moc ji miluji, ale RiRi "žeru" už delší dobu (resp. od roku cca 2004-2005) a také je velmi sympatická. No víc mě to táhne ke Katy. Ale pojďme k fotografií, :-)
imagebam.comimagebam.comimagebam.comimagebam.com

Katy Perry hovoří o hostování v Raising Hope

23. února 2012 v 16:34 | Darela

Zpěvačka Katy Perry se objeví v seriálu televize Fox Raising Hope a bylo potvrzeno, že si v něm zahraje vězeňskou obsluhu, jedné z charakteristik minulosti. Katy řekla, že se na ni obrátila její blízká přítelkyně Shannon Woodward, která hraje Sabrinu v Raising Hope s tím, jestli nemá zájem o roli.

Perry vysvětlila: "Shannon Woodward je má nejlepší přítelkyně. Před pár týdny jsem byla doma, opékala zmrzlé kuřecí řízky, když mi zavolala a zeptala se, jestli nechci nějakou ´zábavnou´ změnu a vyzkoušet si hostování v její televizní show, pomyslela jsem si ´Jistě, nemám nic jiného na práci a ráda poklábosím se svou nejlepší přítelkyní.´"

Mezitím se Greg Garsia, výkonný roducent Raising Hope řekl, že Katy "přišla a odvedla skvělou práci," zatímco Perry vtipkovala: "Greg byl milý, ale já doufám, že se nejedná o tajnou sabotáž mé potenciální kariéry v podobě mého obsazení do role prostého fešáka, to bych nikdy nemohla hrát něco náročnějšího." Epizoda Raising Hope s Katy Perry je plánována na 6. března na Foxu.

Poslechněte si nový singl Katy Perry - Part of Me

19. února 2012 v 19:38 | Darela

Tuto skladbu jste si mohli poslechnout například na stránce věnované Katy Perry - lovekatyperry.blog.cz, no nemohla jsem zůstat pozadu (i když je tento singl vypuštěn dříve). Můžete také očekávat celý text a překlad této skvělé písně.

Má Russell Brand novou ženu?

17. února 2012 v 9:23 | Darela

Katy kdo? To je přesně to, co si zdá se Russell myslí v nadcházejících dnech. Ve skutečnosti se zdá, že by již mohl mít novou ženu ve svém životě. The Sun uvádí, že komik strávil noc s půvabnou brunetkou a nedávno byl spatřen v jejím bytě po setkání v jeho bloku v LA. Brand dal tajemné dívce pusu na rozloučenou, než vystoupila z jeho auta - stále na sobě stejné oblečení z předešlé noci. Takže je Brand zpět ve svém sedle, postelových hrátkách? Podle zdroje: "Russell je svobodný muž a začíná se od Katy odpoutávat. Stejně jako každý chlap postrádá ženskou společnost. Nevrátil se úplně ke svým starým způsobům. Zatím ale je vcelku zpátky v sedle." - The Sun

Zase tak dlouho od sebe nejsou odloučeni, ale nevím, jestli je správné ho odsuzovat nebo házet nevraživé pohledy pro to, že se v bulváru objeví zprávy o té a té ženě, se kterou ho viděli, jak spolu flirtovali a vypadalo to na neslušné návrhy, nebo ho dokonce viděli vycházet z někoho bytu či hotelového pokoje (i když každý v jiném čase). Pokud nejsou přímé důkazy jak si to rozdávají nebo se dotýkali intimních partií vášnivě a divoce (a že Russell divoký je), potom není na místě soudit.

Je také možné, že i Katy má novou známost, ostatně je tu fotbalista Tim Tebow, kterého Katy vybrala její matka. Je ale pravda, že Katy Perry je opatrnější a celkem umí svůj vztah s mužem udržet v tajnosti, no Russell se nikdy netajil náklonnosti k ženám. Kdo ví jak to u nich dvou je, to ví jenom oni a nejbližší, kteří nevyužijí příležitost k tomu, "prodat" je bulváru. Jsem zvědavá, jak se toto celé vyvine. Dokud to není oficiální, můžeme jenom hádat ... - Darela

Nové album Katy Perry bude hluboké

15. února 2012 v 22:17 | Darela

California Girl zpěvačka Katy Perry se dala do svého dalšího alba na vysoké úrovni a bude velmi odlišný od toho, na co jsou lidé zvyklí slýchat od zpěvačky. Krásná červenovlasá zpěvačka a skladatelka Bonnie McKee pracuje s Katy na její poslední nahrávce a tvrdí, že většina z alba budou velmi filozofické.

McKee vysvětlila: "Trochu vybočila od toho, co dělala v minulosti. Jsme skvělý tým když píšeme společně, protože si navzájem nenecháme vydechnout; každý jednotlivý verš je filozofickou debatou. Prochází některými významnými životními změnami, takže to není všechno jen o bublifuku a zábavě, je to skutečné a hluboké a ona má hodně co říct. Takže si myslím, že lidé budou překvapeni, až to uslyší."

Dodala: "Pracuji s Katy a je to skvělé. Jsem opravdu nadšená a myslím, že každý si k tomu najde vztah a bude milovat to, co nového vytváří. Víte co? Čísla nelžou. Katy Perry je pro lidi hvězdou... ona je nezastavitelná a dokazuje to." Hodně lidí či kritiků očekávají, že se Katy bude inspirovat rozpadem svého manželství s komikem Russellem Brandem. Zároveň se na nový počin všichni těší. Patříte k nim také, nebo nejste přesvědčeni o kvalitě alba?

Katy Perry napsala texty zaměřené na Russella Branda?

14. února 2012 v 23:53 | Darela

Katy Perry debutovala s novou písní na Grammy Awards v neděli večer a některé texty se zdají, jako by byly zaměřené na svého bývalého manžela Russella Branda. Slova k písni hovoří o tom, jak je vyčerpaná ze svého vztahu a že existuje několik věcí, které se jí nelíbily (nepotřebuje je) a mnozí se vyptávali, zda byl text inspirován jejím sňatkem s Russellem.

Text Katy například zní: "Rozžvíkal jsi mě a vyplyvnul. Jako bych byla jed ve tvých ústech. Vzal jsi mi mé světlo, vyčerpal jsi mě... Roztrhal jsi mě, tvá láska byla levná." Další text zní: "Tak si můžeš nechat diamantový prsten. Vlastně můžeš mít všechno... Až na mě."

Katy Perry a Russell Brand se poprvé setkali již v roce 2008 a pár spolu začal chodit po opětovném shledání na MTV Video Music Awards v roce 2009. Katy a Russell oznámili své zasnoubení v prosinci téhož roku a vzali se v říjnu 2010. Bohužel po 14 měsících manželství se Katy a Russell rozhodli rozvést (resp. nechal je rozvést sám Russell). Manželství celebrit zdá se už navždy přestane fungovat.

Katy Perry a Tim Tebow spolu mají vztah?

12. února 2012 v 18:34 | Darela

Matka Katy Perry, Mary Hudson prohlásila, že se pokusí naplánovat rande Katy s rozehrávačem Denver Broncos Timem Tebowem. Katy se nedávno odpoutala od svého manžela Russella Branda a její matka zřejmě chce, aby Katy zase nasedla na koně prostřednictvím amerického fotbalového hráče, který také chodí do kostela (je stejně silně věřící jako Katyina rodina).

Zasvěcený prohlásil: "Katy prohlásila na více příležitostech, jak moc má ráda Tima. Maminka Katy pevně věří, že nejlepším lékem na zármutek je rychle se znovu zamilovat, že je Tebow ideálním mužem pro její dceru. Je pohledný, okouzlující, inteligentní a především dobrým křesťanem."

Důvody rozdělení Katy Perry a Russella Branda ještě nejsou jasné, kolovalo mnoho zvěstí, proč se rozvádí. Katy získala pět ocenění na posledních udílení cen People´s Choice Awards, včetně Best Music Artist (Nejlepší hudební umělec), Favourite Tour Headliner (Nejoblíbenější turné), Favourite Song - Za E.T. (Oblíbená píseň) a Favourite TV guest star (Oblíbená televizní hostující hvězda) za učinkování v How I Met Your Mother (Jak jsem poznal vaši matku), no nemohla se toho osobně zúčastnit.

Přátelé Katy Perry a Russella Branda byli překvapeni rozvodem

11. února 2012 v 15:54 | Darela

Někteří přátelé Katy Perry nebo Russella Branda byli velmi překvapeni, když se dozvěděli o jejich rozvodu. Tvrdí, že Katy a Russell byli spolu šťastní, k sobě velmi milující. Právě proto to bylo pro ně divné, že se vzdali tak rychle manželství.

Přítel páru vysvětluje: "Byl jsem šokován, když jsem to zjistil. Byl jsem opravdu překvapený, že Russell požádal o rozvod tak rychle, zejména v období Vánoc. Myslel jsem si, že spolu budou hodně dlouho. Možná ne napořád, ale rozhodně ne jenom 14 měsíců. Hodně se nasmáli. Byli k sobě velmi laskaví, vždycky držící se za ruce.. Zdálo se, jako by byli opravdu zamilovaní."

Mezitím další přítel Katy Perry a Russella Branda dodal: "Tohle nejsou ti lidé, kteří se vzdávají. Vždycky jsem si myslel, že pracují na svém manželství, když mají problémy." Uvedl, že Katy a Russell se chystali rozdělit pár měsíců zpět, než Russell potvrdil rozchod v podobě rozvodu. Kolovalo hodně drbů o tom, proč se rozešli, ale nikdo netuší pravý důvod.

Russell Brand doufá, že rok 2012 bude šťastnější, Katy Perry prý flirtuje s tajemným mužem

9. února 2012 v 21:16 | Darela

(December 2011) - V prosinci roku 2011 Russell Brand doufal, že mu rok 2012 přinese něco dobrého po rozvodu s Katy Perry. O rozvod požádal sám Russell po pouhých 14 měsících manželství a Silvestr + Nový Rok trávil v hotelu Savoy v Londýně.
Russell vyjádřil slovy: "Zde doufám, že všechno bude šťastnější." V té době byla Katy celou noc v New Yorku, a prý flirtovala s tajemným mužem, který se podle slov jiných podobal právě Russellovi. Co o tom řekl svědek? Že na jednom místě mluvila s dlouhovlasým mužem až po ramena, na chodbě a chvíli spolu mluvili. Katy se opírala o zeď. Pověsti o rozchodu byli v chodu několik týdnů před opravdovým rozchodem a Russell popíral tvrzení tím, že touží po dětech s Katy.
 
 

Reklama