Kristen Stewart

Happy Birthday to u Kristen Stewart

9. dubna 2012 v 10:02 | Darela

Dnes je to přesně 22 let, co je na světě úžasná herečka a osoba v jednom, Kristen Jaymes Stewart! Kris dokáže zahrát téměř každou roli, vždycky si vybírá tu správnou, stává se čím dál populárnější a uznávanější, milují ji lidé po celém světě! Je talentovaná a patří k nejkrásnějším a nejvíce sexy ženám... Ani se nedivím, protože je nádherná tělem i duší... Nejnověji ji můžeme vidět ve filmu On The Road, který se natáčel v USA, Velké Británii a Francii... Jedná se o adaptaci románu jednoho z nejslavnějších spisovatelů generace beatniků Jacka Kerouaca.

Hlavními hrdiny jsou Sal Paradise a Dean Moriarty, kteří odmítají žít spokojeným konvenčním životem a spolu s dalšími kamarády se vydávají na bláznivou cestu po Spojených státech. Během svých cest si užívají absolutní svobody a volnosti, navštěvují večírky, užívají si alkoholu, drog, sexu a jazzu. Více se dozvíte na čsfd nebo IMDb.

Happy Birthday Kristen Stewart, stay still be what it you're, we love you! Good luck in acting and personal life!

Robert Pattinson a Kristen Stewart budou hrát spolu v novém filmu

2. dubna 2012 v 18:42 | Darela

Vypadá to tak, že zamilované Twilight hrddličky, Kristen Stewart a Robert Pattinson by se měly vedle sebe opět objevit společně v novém filmu. Roberta a Kristen uvidíme spolu v posledním díle Twilight Ságy v tomto roce a to předtím, než se dočkáme natáčení jejich dalšího filmu počátkem příštího roku.

Film je v současné době bez názvu projektu a v případě, že by se tihle dva objevili v obsazení, bude film režírovat David Fincher (Muži, kteří nenávidí ženy [2011]). Očekává se, že film bude uvolněn koncem příštího roku nebo začátkem roku 2014.

Nejedná se o hodně známý projekt, ale šušká se o tom, že Kristen Stewart a Robert Pattinson budou hrát nepřátele ve filmu, ostře kontrastovaném s jejich předchozí spoluprací. Bylo také řečeno, že bude zahrnovat bojové scény z reálného života milenců.
Bude zajisté zajímavé sledovat, zda natáčení těchto scén nebude mít negativní vliv na jejich vztah. Třeba se stane to, že se ještě víc sblíží. Budeme si na to muset počkat a uvidí se.

Kristen Stewart diskutuje o Sněhurce

22. března 2012 v 12:49 | Darela

Sněhurka a lovec herečka Kristen Stewart odhalila, jak musela čelit několika jejich obavám, zatímco Rupert Sanders natáčel film. Když byla Kristen mladá dívka, měla nehodu na koni, a tak bylo velmi obtížné řešit jízdu na koni v prvku Sněhurky a lovec.

Kristen vysvětlila: "Měla jsem skočit z útesu a jezdit na koni, no vyděsilo mě to, opravdu se mi nelíbilo muset dělat tohle všechno [jízda na koni]. Nelíbí se mi to - nenávidím to. Jednou jsem spadla z koně a opravdu špatně jsem se zranila. Rozlámala jsem se a vykloubila loket, když mi bylo téměř devět let."

Potom pokračovala přiznáním, že hodně obdivuje její charakter Sněhurky v následujícím filmu Sněhurka a lovec, prohlásila, že se realizuje s tím, co Sněhurka cítí v mnoha ohledech.
Kristen dodala: "Má oblíbená věc na ní [Sněhurce] je, že je obdařena mnohým, a je tu toho tolik v ní. Je to jako by tím překypovala. Nemusí vždy nutně vědět proč. Mohu - v tolika rýzných částí mého života - vztahují se na to a miluji to na ní. Bylo to v pohodě, to jak má všechno za sebou a nakopává někomu zadek."

Kristen Stewart byla pochválena režisérem filmu Sněhurka a lovec, Rupertem Sandersem

21. března 2012 v 20:58 | Darela

Režisér filmu Sněhurka a lovec, ve kterém si Kristen zahrála roli Sněhurky, Rupert Sanders odhalil, jaký měl dojem ze spolupráce s Kristen Stewart. Přiznal své překvapení, jak je Kristen neuvěřitelně talentovaná.

Sanders vysvětlil: "Myslím si že jsem si uvědomil, že je tak skvělou herečkou, no každý ji má za Bellu Swanovou. Jsou přesvědčeni, že je to ona. Je ale jasné, že herec hraje roli. Ona určitě není jako Bella. A jsem na tom opravdu dobře s Kristen. Bylo to skvělé. Jak jsem něco psal, ona byla u toho."

Rupert pokračoval: "Ona opravdu nemusela jezdit na koni. Nemá na to dobré vzpomínky, stal se jí na koni úraz, když byla dítě. Když jedete rychle na koni s dalšími 200 vojáky cválajícími na koních za vámi přes příboj na pláži, je to děsivé. Opravdu tam šla. Kladla na to důraz a bylo to dokonalé. Je to úžasná herečka."

Lily Collins hovoří o rivalitě Sněhurek včetně Kristen Stewart

10. března 2012 v 10:30 | Darela

Lily Collins se objeví v kinách na velkém plátně v tomto roce v roli Sněhurky, Tarsemem Singhem režírovaném filmu Mirror Mirror (Zrcadlo zrcadlo). O pár měsíců později se Kristen Stewart objeví na filmovém plátně ve stejném charakterním filmu ve filmu režírovaném Rupertem Sandersem Sněhurka a lovec (Snow White and Huntsman) a lidé se dohadují o jejich rivalitě, kterou Lily popírá.

Collins vysvětlila: "Zasmáli jsme se nad tím, že si lidé myslí, že spolu soupeříme, protože jsou tak odlišné. Myslím, že tato reklama je v jistém smyslu geniální, protože oba filmy jsou promítány v tomto jiným způsobem, protože to jsou odlišné příběhy."
Dodala: "Viděla jsem ukázky, jsem si velmi dobře vědoma jedna druhé. Vždycky jsme se navzájem znali a já jsem velmi nadšena z práce Kristen Stewart. Těším se na ni a ona na mě."

Lily Collins jako Sněhurku můžou vidět hrát po boku Armie Hammer a Julií Roberts v Zrcadlo, zrcadlo 30. března v USA a 6. dubna ve Velké Británii. Kristen Stewart se objeví jako Sněhurka hrát po boku Chrise Memswortha a Charlize Theron ve Sněhurce a lovci 1. června v USA a Velké Británii současně.

Kristen Stewart prozrazuje, že se Sněhurka narodila jako vůdkyně

8. března 2012 v 14:00 | Darela

Sněhurka a lovec herečka Kristen Stewart prozradila, že je její Sněhurka rozenou vůdkyní, která má všechny vlastnosti velkého vůdce v žilách. Kristen také připustila, že Sněhurka je schopná postarat se o sebe sama.
Kristen vysvětlila: "[Ona je] rozenou vůdkyní. Chci tím říct, že jí to doslova proudí v žilách. Odložili ji, když jí bylo sedm let, kdy její matka a otec byli zabiti v podstatě přímo před ní!"

Dodala: "Neděláme verzi pohádky, ve které by tyto věci nebyli, kde nad tím v podstatě jen přeletíte. Všechny tyto věci jsou ve skutečnosti velmi důležité pro postavu."
Kristen pokračovala: "Krvácí pro svou zemi a svůj lid, a to je podle mě skvělý koncept, protože jde o to, že lidem záleží na jiných lidech. Chci tím říct, že je silná. Dokáže nakopat prdel. Myslím si, že jí skutečně chybí vrozený strach ze smrti, který všichni máme. Má skutečný, dravý pud sebezáchovy, není to v jejích schopnostech, ale v jejím postřehu. Prostě se nebojí ničeho."

Kristen Stewart se ve filmu Sněhurka a lovec objeví po boku Chrise Hemswortha a Charlize Theron, který v naších kinech uvidíme v květnu tohoto roku!
Sněhurka bude taky v podání Lily Collins, film bude v našich kinech již příští měsíc, půjdete se podívat na oba filmy nebo upřednostňujete jen jednu verzi? Podělte se o to v komentářích.

Vztah Roberta Pattinsona a Kristen Stewart byl očividný

16. února 2012 v 15:06 | Darela

Twilight herec Daniel Cudmore, který hraje Felixe ve filmovém hitu prozradil, že zatímco Robert Pattinson a Kristen Stewart se snažili udržet svůj vztah v tajnosti, všichni na scéně filmů Twilight věděli, že jsou spolu. Daniel připustil, že zatímco to bylo zřejmé, že Robert Pattinson a Kristen Stewart spolu chodí, nebylo to nic obchodního, ale jejich osobní.

Daniel vysvětlil: "Je to legrační, protože si myslím, že celou dobu nezáleží na tom kdo jste a kde jste, pokud vidíte dva lidi spolu, zjistíte to. Dalo by se diskutovat o tom, zda jsou či nejsou ve vztahu. Ale víte, zároveň to není opravdu nějaký náš byznys vyzvýdat či vrtat se v tom a zároveň si prostě pořád udržují profesionalitu."

Dodal: "A pak samozřejmě se snaží skrýt před všemi ostatními." o 25 let starém Robertu Pattinsonovi a 21 leté Kristen Stewart se říká, že spolu začali chodit během prvního filmu Twilight v roce 2008. Nicméně to nebylo známé až do minulého roku, kdy skutečně potvrdili veřejnosti, že jsou spolu.

Kristen Stewart miluje Chrise Hemswortha

16. února 2012 v 14:09 | Darela

Twilight herečka Kristen Stewart odhalila, že naprosto miluje práci s The Avengers hercem Chrisem Hemsworthem na nadcházejícím filmu Sněhurka a lovec. Kristen tvrdí, že Chris je jedním z nejkouzelnějších lidí, se kterými kdy pracovala a že jeho uvolněný přístup jí pomohl překonat svůj strach.

Stewart vysvětluje: "Než jsem se s ním setkala, byla jsem jako: ´Sakra, tak šarmantní.´ Víš co mám na mysli? Stejně tak je zábavný, zdánlivě hezký. Filmová hvězda důkladné ráže. Opravdu takový je. Ale na druhou stranu to je zvláštní práce - prostě myslím, že to není tajemstvím. Předtím ta část byla odlišná. Bylo to úplně jako přehodnocení."

Dodala: "Takže když přišel bylo to jako: ´Wow! To je [tak] zajímavé!´ Chci říct, že to bylo tak skutečně vznešené. Chris je úžasný, milý a také [má] obrovský instinkt a na scéně se umí otáčet ve všem. Je opravdu uvolněný, zatímco já k tomu použila svůj strach a on je vždy trochu jako - pro mě pozitivní energií. Moc se mi líbí práce s ním." Kristen Stewart a Chrise Hemswortha můžeme vidět v Sněhurce a lovci tento rok v kině...

Kristen Stewart porovnává Sněhurku a Twilight

13. února 2012 v 16:43 | Darela

Kristen Stewart vystřelila ke království superstaristů díky jejímu obsazení do role Belly Swan v Twilight sérii a její sláva jí dali příležitost pracovat na některých velkých filmech. O jednom takovém filmu, Sněhurka a lovec se Kristen rozvykládala o obou filmech a porovnávala některé aspekty filmů.

Stewart vysvětluje: "Sněhurka i Bella jsou jistým způsobem matriarchy, velmi silné matriarchy, které chtějí nalézt svou pozici. Můžete vidět celý proces, ale jsou tak odlišné. Obě jsou ikony, když jsem byla malá, nevyrůstala jsem na pohádkách. Já vím, že každý říká o důvodech proč je tak cool, že vyrůstali s těmito příběhy a převyprávěli je. Jsem ráda, ale opravdu ne, já ne."

Dodala: "Také jsem nevyrůstala na Twilightu. Takže pro mě jsou tyto věci neznámé. Hodně lidí mi říká, že se už nevědí dočkat filmu, protože mají pocit, jakoby četli znovu daný mýtus, no pro mě je to něco nového. Dostalo se mi opravdového štěstí. Nevěděla jsem do čeho jdu. Vím, že Sněhurka je pochopitelně víc než Twilight, je důležitější pro lidi, protože oni to vědí." Kristen můžeme v Sněhurce a lovci vidět dne 31. května tohoto roku, kdežto Twilight sagu: Rozbřesk druhou část až 15. listopadu.

Charlize Theron a Kristen Stewart jsou nové nejlepší kamarádky

11. února 2012 v 20:35 | Darela

Young Adult herečka Charlize Theron odhalila, koho má jako novou nejlepší přítelkyni, Twilight hvězdu Kristen Stewart. Obě dvě se potkali poprvé v loňském roce a hned se sblížili natolik, že se stali nejlepší kamarádky. Stalo se tak při natáčení nového filmu Sněhurka a lovec, kde Charlize hraje zlou Královnu, který se začal natáčet v září.

Theron vysvětlila: "Sešli jsme se v letadle mířícím na Comic-Con. Znáte to, když někoho potkáte, a to jen tak? Bylo to úžasné, tak náhlé. Nevydrželi jsme být ticho. Letadlo přistálo a byli jsme rády, že jsme vystoupili z letadla a šli jsme dál a dál. Ona přidala do kroku, myslím, že jsme obě rády za to co děláme a šli jsme hrát."

Kristen Stewart má hlavní roli ve filmu Sněhurka a lovec, Charlize, jak jsem vzpomínala, hraje zlou Královnu Ravennu. Ve filmu hrají také Chris Hemsworth, Sam Claflin a Lily Cole a režíruje ho Rupert Sanders. Ve Velké Británii a USA je premiéra plánována na 1. června tohoto roku.

Kristen Stewart odhaluje své tajemství úspěchu

10. února 2012 v 14:05 | Darela

Twilight hvězda Kristen Stewart dokončila nahrávání všech scén pro poslední díl ságy Twilight Saga: Breaking Dawn - část 2. Neznamená to však, že ztratila zájem úspěchu. Následujících několik let určí, zda má Kristen vše potřebné na to, aby mimo série Twilight pokročila o pár levelů dál. Přiznala, že je si vědoma pokroku ve své herecké kariéře.

Kristen vysvětluje: "Úspěch je vždycky úplně něco jiného pro lidi. Mám pocit, že jsem uspěla, když dělám něco, co mě dělá šťastnou a to nekecám. Nepředstírám, že teď se cítím ve své kůži. Nevím. Těžká otázka. Opravdu. Prostě miluji herectví a myslím, že je to opravdu skvělá věc, opravdu pro to mám pochopení."

Dodala: "Mám spoustu ambicí v životě, no v příštích několika letech prostě chci být herečkou. Je to úžasná příležitost, která mě žene k tomu, že v tom chci být dobrá." Kristen Stewart brzo uvidíme na velkém plátně, kdy se objeví jako Sněhurka ve filmu Ruperta Sanderse, Sněhurka a lovec. V amerických kinech od 1. června 2012, v ČR a SR od 31. května 2012.
 
 

Reklama