Rihanna

Lemorne Morris chce Rihannu v New Girl

21. května 2013 v 2:34 | Darela

Herec a komik Lamorne Morris, který hraje roli Winstona Bishopa v seriálu New Girl přiznal, že by rád viděl Rihannu hostovat v tomto seriálu. Lamorne říká, že cítí, že jeho postava potřebuje nacházet pěkné ženy a je nakloněn Rihanně k hraní jeho milostného zájmu. Morris hovořil pro Vulture o budoucnosti jeho charakteru: "Chtěl bych ho vidět s někým ve vztahu. Rihanna se bude snažit jednat. Přivedeme ji. Bude [muset] někoho hrát. Nechtěl bych aby hrála [skutečnou] Rihannu, protože Rihanna je asi trochu divoká pro Winstona."

Seriál New Girl již měl nějaké zajímavé obsazení v průběhu let, nejvíce podstatná byla nedávno hostující zpěvačka Taylor Swift ve finále druhé série. Mezitím bylo jasné, že New Girl bude mít i třetí řadu, tudíž můžeme očekávat tento seriál v premiéře někdy později v tomto roce.

Nový videoklip Rihanny - Where Have You Been

30. dubna 2012 v 17:31 | Darela

Divoženka bojovnice je v novém klipu živočišná! Věřím, že bude mít obrovský úspěch a kéž by videoklip překonalo hranici 100 milionů shlédnutí :D ... Já jsem s Where Have You Been spokojená i se samotnou Rihannou. Fanoušci Rihanny to budou milovat. Už jste videoklip viděli vy sami? Jaký je váš celkový názor jak na klip tak i na to, jak se v něm naše princezna prezentuje?

Chris Brown varoval Ashtona Kutchera před Rihannou

24. dubna 2012 v 14:23 | Darela

Rihanna se před několika týdny setkávala s Ashtonem Kutcherem (Dva a půl chlapa), no říká se, že po rozhovoru s jejím bývalým Chrisem Brownem se Ashton drží dál.
Tale Tela zdroj hlásal: "Zdroje nyní říkají, že Ashton ustoupil poté, co obdržel varování od ex Chrise Rihanny a přítele Diddyho. Zpočátku to Ashton vzal jako vtip," pokračoval zdroj, "Diddy mu ale řekl, že Chris byl smrtelně vážný a opravdu se užíral představou, že Rihanna byla o krok dál."

Rihanna samozřejmě nebyla spokojena ze zásahu Chrise Browna. Podle stránky Bajan beauty "byl tak naštvaný po učení svého problému s Ashtonem, zavolal své žárlivé ex a řekl mu, aby se držel zpátky."
Tyto tabulky, zdá se, že se obrátily dramaticky, jako nedávný ztěžující se článek: "Chris Brown řekl Rihanně, že na sebe strhuje odpornou podívanou na sebe." Celeb Dirty Laundry tvrdí, že Chris Rihanně poslal soukromou zprávu, ve které jí řekl, aby se držela zpátky a přestala posílat hnusné tweety o něm a jeho přítelkyni Karrueche.

"Rihanna překročila hranici s Chrisem Brownem," Celeb Dirty Laundry napsali: "a on hovoří a říká, že už toho má opravdu plné zuby, co se týče jí."
Ale jestli to tak skutečně je...

Rihanna: „Nikdy neskončím v léčebně!“

17. dubna 2012 v 15:11 | Darela

We Found Love zpěvačka Rihanna vysvětlila, proč nikdy neskončí v léčebně. Pěvecká superstar - která vystřelila ke slávě s Pon De Replay v roce 2005 po tom, co ji objevil Jay-Z - svět vzala útokem, měla nespočet hitů a splnila si sen lidí pokaždé, no je odhodlána zůstat při zemi a nenechá se k něčemu tlačit a skončit v léčebném zařízení.

Mluvila o léčebně v časopise Mondanite: "Nikdy se mi to nestane. Odmítám pracovat pod tlakem - opravdu se mi to daří. Takže když jsem četla o Britney Spears a Amy Winehouse, kdo trpěl pod ním, je to smutné. Je snadné kritizovat, no stává se to. Stačí se jen soustředit a udržet nohy na zemi."

23-letá hvězda také řekla, že zůstává uzemněna telefonováním se svou nejlepší přítelkyní. Řekla: "Zůsat dole na zemi v tomto odvětví obecně opravdu není snadné, ale já jsem silná a když mám pocit, že se ztrácím nebo jsem v tomo směru v depresi, zavolám své nejlepší přítelkyni Melisse. Když vidím, jak se lidé obrací k drogám a alkoholu, já zavolám Melisse. Ona mi pomáhá dostat se přes to."
Rihanna nedávno hovořila o tom, proč je singl řekla: "Mám pocit, že je to těžké pro každého! Nemyslím si, že to má co do činění s tím, být slavným. Je jen velký nedostatek. Asi jsem náročná, jelikož má práce vypadá, že ní ovlivňuji všechny mé vztahy, nebo se o ně nesnažím."

Rihanna si myslí, že Harry Styles je hvězda

13. dubna 2012 v 14:03 | Darela

Zpěvačka a herečka Rihanna odhalila, že se domnívá, že One Direction zpěvák Harry Styles je hvězdou. Rihanna byla dotázána na One Direction a Harryho Stylese, Rihanna přiznala, že na ni velmi zapůsobili tím, jak se v 18-ti letech vypořádají sami ze sebou.

Rihanna vysvětlila The Mirror: "Harry jo. Sledovala jsem jejich videa a říkala si: ´Wow, on je stár.´" Dodala: "Zdá se být velmi jistý sám sebou. Vypadá to, jako že je to u něj tak přirozené."
Slyšet takovou chválu od takové obrovské hvězdy, muž dam Harry neztrácel čas a snažil se spojit s Rihannou. Styles citoval něco jako pořekadlo: "Je to naprosto neuvěřitelné. Rád bych s ní spolupracoval." Je však velmi nepravděpodobné, že Harry je Rihanniným singlovým typem.

One Direction jsou v současné době v centru právního souboje s US skupinou, kteří se snaží, aby si změnili své jméno. US One Direction tvrdí, že měli tohle jméno jako první a dožadují se o náhradu škody v regionu ve výši $1m, stejně jako trojnásobný zisk ve UK One Direction je již ve zhotovené.

Rihanna je obrovským fanouškem Gwyneth Paltrow

13. dubna 2012 v 13:18 | Darela

Zpěvačka a teď i herečka Rihanna odhalila, že je velkým fanouškem herečky Gwyneth Paltrow, i když v podstatě neví proč. Rihanna přiznala, že nesmírně žárlivá na Gwyneth a na všechno kolem ní, no stále si nemůže pomoci, ale má ji ráda.

Rihanna vysvětlila rozhlasové stanici: "Jsem posedlá Gwyneth. Upřímně řečeno, k čemu to je? Po celou dobu jsem cítila žárlivost... její tělo... Opravdu jsem na ni žárlila, nevím proč, ale mám ji ráda." Rihanna již dříve spolupracovala s manželem Gwyneth Paltrow Chrisem Martinem a jeho skupinou Coldplay na songu Princess Of China (Princezna Číny).

Dodala: "Upřímně řečeno je to lichotivé a zvláštní vědět, že ostatní oceňují hudbu... Mít skupinu jako Coldplay, která je tak neskutečná a když se mi líbí, mají u mě extra body. Znám Goldplay, spolupracovali jsme spolu, pracovali jsme ve studiu, natočili video v nedávné době."
Rihanna nedávno odhalila, že cítí obrovskou náklonnost k Alexanderovi Skarsgardovi po menší společné spolupráci na filmu Battleship.

Rihanna cítí náklonnost k True Blood hvězdě Alexanderovi Skarsgarderovi

9. dubna 2012 v 17:23 | Darela

Zpěvačka Rihanna a teď i herečka odhalila, jak se vyvinula její velká náklonnost k True Blood hvězdě Alexanderovi Skarsgarderovi po práci s ním na filmu Battleship. Rihanna připustila, že i když měla hodně scén s Taylorem Kitschem, byl to právě Alexander, koho skutečně zachytil její pohled.

Rihanna vysvětlila: "Byla jsem úplně vystrašená z ostatních herců. No měla jsem spoustu scén s Taylorem Kitschem a on mi v tomto ohledu hodně pomáhal. Alexander Skarsgard je tak hot. Musela jsem udržet svou hereckou tvář. Mohla jsem se na něj dívat po celý den. Jen jsem ho sledovala na place. Je velmi soustředění a byl opravdu sladký."

Rihanna pak řekla více! Dodala třeba že: "Nemám v úmyslu vypadat tvrdě; prostě si myslím, že to vychází hodně ve způsobu, jakým se oblékám, řečí mého těla a jak dělám videa. Vždycky se snažím zůstat věrná sama sobě."
Pokračovala: "Někdy jsem se nechala příliš unést, ale já vždycky jednám, jak se cítím. Někdy to může působit zranitelně a jindy agresivně, ale já dělám jen to, jak to cítím. Obrázek se udělá poté."

Rihanna diskutuje o nedostatku mužů

7. dubna 2012 v 16:03 | Darela

Zpěvačka Rihanna se přiznala, že se domnívá, že důvodem, proč je stále single je, že je nedostatek mužů. Rihanna se přiznala, že to může být trochu problém kvůli jejím pracovním závazkům, no stále věří, že je tu vyprahlost mužů.

Rihanna vysvětlila: "Mám pocit, že to je těžké pro každého. Nemyslím si, že to má co do činění s tím, že je někdo slavný. Je tu jen velké sucho. Asi jsem náročná, protože má práce vypadá, že mi to ovlivňuje vztahy, nebo že se o to snažím. Myslím, že jsou toho názoru i lidé.."

Dodala: "Zdá se to být významným faktorem, to je vždycky problém. Ale já jen potřebuji najít osobu, která mě udrží v rovnováze, protože na věcech, jako je můj rozvrh pak nezáleží. Udělala jsem to už dříve, takže vím, že to mohu udělat znovu." Rihanna přiznala že doufá, že v budoucnu založí rodinu.
Řekla pro ELLE: "Mohlo by to být zítra. Mohlo by to být ode dneška za 20 let. Prostě ucítím, že když bude ten správný čas, Bůh mi zašle malého andílka. Ale nejdřív samozřejmě musím najít muže. Myslím, že tohle je velmi důležitý chybějící kousek do skládačky!"

Rihanna diskutuje o domácím násilí Chrise Browna

6. dubna 2012 v 16:20 | Darela

Zpěvačka Rihanna, nyní i začínající herečka odhalila, jak se ohlíží za situací domácího násilí, které se odehrálo mezi ní a Chrisem Brownem, jak se osvobodila. Rihanna přiznává, že byla znepokojená , když se lidé dozvěděli příliš mnoho o jejím osobním životě, ale nyní si uvědomila, že je to lepší, než věci skrývat.

Rihanna vysvětlila v rozhovoru pro ELLE: "Byla jsem jako ´Dobře ku*va. Vědí o mě víc nž chci, aby věděli. Je to trapné´. Ale byl to můj průlom. Bylo to moje osvobození."
Dodala: "Mám větší volnost, takže lidé vědí o mě více. O jednoho kostlivce v mé skříni méně, o jednu zátěž méně, o jedno tajemství méně; teď víte, že si tak můžete říct o tom, co chcete. Nemám co skrývat." Potom pokračovala diskuzí o svém duetu se svým ex, Chrisem Brownem.

Rihanna pokračovala: "Respektuji to, co ostatní lidé říkají. Pointa je, že všichni přemýšlejí jinak. Je to pro mě velmi těžké, abych to přijala, ale chápu to. Lidé končí se ztrácením času na blozích nebo kdekoliv jinde, a to je v pořádku. Nemohu je za to nenávidět. Protože zítra budu pořád ta stejná osoba. Stále dělám to, co chci dělat."

Získá Rihanna šanci zahrát si Whitney Houston?

5. dubna 2012 v 18:07 | Darela

Zpěvačka Rihanna získala první krok do světa Hollywoodského herectví a přiznala, že na to měla dost času. Nyní se hovoří o Rihanně jako o možnou kandidátku zahrát si roli Whitney Houston ve filmu o jejím životě, no zatím nedostala tuhle nabídku, no i přes to Rihanna připouští, že by to byl obrovský skok získat tuhle šanci.

Rihanna vysvětlila: "Ještě jsem nedostala o tom telefonát. Dalo by mi to něco do mého života, protože bych toho chtěla opravdu dokázat. Je to velká, velká role, a kdokoliv to získá, odvede dobrou práci."
V současné době Rihanna zazáří na filmovém plátně poprvé v Peter Berg režírovaném filmu Battleship (Bitevní loď), volném zpracování klasické hry Hasbro. Rihanna se přiznala, že doufá, že si zahraje ve více filmech v budoucnosti, hodně lidí by ji rádo vidělo v roli Whitney Houston, filmu o jejím životě.

Rihanna nedávno odhalila, že si nebyla přesně jista tím, kdo je Battleship režisér Peter Berg, a neměla opravdu nijakou představu, co se bude asi dít v Battleship.
Battleship bude mít u nás oficiální premiéru od 19. dubna, ve V. Británii už 11. dubna a ve Spojených státech až 18. května … Celkem zvláštní, jak moc se premiérové časy liší, myslela jsem si, že se odehraje první v Americe

Rihanna ukázala vyholené vlasy z levé strany

3. dubna 2012 v 15:35 | Darela

Rihanna ukázala lidem další fotografie s jejím novým účesem, tentokrát ukázala vyholenou levou stranu vlasů. Při bližším pohledu to vypadá zajímavě, není to drastické a na ní to působí poutavě a sexy. Fotografie zpěvaččiného nového účesu v celé kvalitě zobrazíte kliknutím na obrázek níže ...

Rihanna potvrzuje turné v roce 2013

2. dubna 2012 v 21:12 | Darela

Zpěvačka Rihanna prozradila v Capital FM, že má v plánu vrátit se na turné v příštím roce. Rihanna přiznala, že tour je stanoveno na to největší, co nikdy předtím neudělala a bude to mít větší vliv než kdy jindy. Touto novinkou by chtěla získat nadšení svých fanoušků.

Rihanna vysvětlila: "Turné. Budeme cestovat na turné příští rok. Takže letos strávíme čas plánováním, abychom se ujistili, že je to větší než cokoliv, co jsme dělali a něco velmi působivého, možná něco jiného, aby mohli být mí fanoušci dostatečně nadšení."
Rihanna pak potlačila další podrobnosti o turné, pouze řekla že: "Je příliš brzo o tom mluvit!" Dávněji bylo řečeno, že rok 2012 má docela zaneprázdněný vystupováním a psaním nové hudby, ale potom přiznala, že doufá, že se dostane na turné v roce 2013.

Pokud jde o zprávu o tom, že si Rihanna vyholila všechny vlasy, tak to byl aprílový žertík jedné stránky, tak se omlouvám těm, kteří tomu uvěřili, protože já se nechala nachytat spolu s vámi :D … Takže tento článek je aprílovým žertíkem!

Rihanna se vyholila a je v novém účesu fantastická

1. dubna 2012 v 13:55 | Darela

Rihanna se nikdy nevyhýbala tvrzení, že vyjadřuje sebe sama přes různé účesy a zdá se, že zpěvačka to opět dokazuje. Teprve nedávno se Rihanna rozhodla ze sebe udělat blondýnku, no ještě předtím se rozhodla změnit svůj účes znovu.

Rihanna si vlasy také vyholila po straně, zbytek vlásků ponechala dlouhé. Jeden zdroj tvrdí, že nová bláznivá vlasová volba je pokusem přimět lidi, aby přestali hovořit o jejím těle a přiměla je tím soustředit se na něco jiného.
Zdroj vysvětlil: "Rihanna tvrdí, že miluje být nahá, no cítí, že se jí to vymklo z ruky a rozhodla se s tím něco udělat. Věřte tomu nebo ne, udělala to ve stylu Britney a vyholila si všechny vlasy."

Nevěřme samozřejmě hned tomuto zdroji, jelikož vždy krásná Rihanna nezveřejnila žádnou fotku, na které by byla vyholená, na fotkách si můžeme akorát všimnout vyholení po straně. Uvidíme, kdy se dočkáme fotek plešaté Rihanny a zda vůbec! Pokochejte se jejím účesem, stejně jako já ...

UPDATE: Já jsem koza XD tento článek byl aprílovým žertíkem a já se nechala jedním zdrojem nachytat :D

Rihanna diskutuje o zážitku Battleship

30. března 2012 v 19:42 | Darela

Zpěvačka Rihanna se objeví na velkém plátně ve svém hereckém debutu ve filmu Battleship (Bitevní loď), který uvidíme za tři týdny v naších kinech. Rihanna již dříve hovořila o své roli ve filmu a v nedávném rozhovoru pro Daybreak odhalila, že byla nervózní před vstupem do filmu.

Rihanna vysvětlila: "Bylo to nervy drásající, také velmi děsivé jít do něčeho nového, takže jsem opravdu nevěděla, co očekávat a co dělat. Víte, učila jsem se zkušenostem, prostě v tom samém čase jsem musela vytáhnout tu část, bylo to pro mě zcela nové, musela jsem se na to soustředit a dát věci do pořádku - kde nebylo možné o tom přemýšlet."
Dodala: "Mám obavy z toho, že těsně předtím, než se chystám udělat něco velkého, se na mě bude každý dívat, když se něco stane. Když dostanu prostor udělat klidný rozhovor těsně před začátkem, mám motýlky v břiše."

Rihanna pokračovala: "Jsem velmi soutěživá sama se sebou a přijímám, že v mé kariéře chci, abych se cítila pokaždé lépe. Další krok musí vždy být směrem nahoru. Myslím tím, že jsem neúnavná v tomto smyslu, pokud jde o tento způsob práce. Nikdy se nevzdávám nebo se cítím provinile, když se na chvíli zastavím. Ale někdy je dobré se zastavit.

Rihanna – taková byla!

29. března 2012 v 15:04 | Darela

My, kteří známe Rihannu od začátku její kariéry a zamilovali si ji, známe ji jako R&B zpěvačku, která se oblékala do tohoto stylu, nebyla tak výstřední jakou je dnes. Psal se rok 2005-06, začalo to deskami Music of the Sun (2005) a A Girl Like Me (2006). Postupně se z Robyn Fenty (jak zní její skutečné jméno) stával fenomén jejího rodného ostrova Barbados a získávala si obrovskou základnu fanoušků po celém světě.

S příchodem desky Good Girl Gone Bad se začala měnit nejen v hudbě, ale také ve stylu oblékání. Rihanna sama tvrdí, že na začátku své kariéry musela jít příkladem mladým lidem, zejména děvčatům, neměla svobodnou vůli dělat si co ji napadlo. Konečně se z toho vymanila a hodně skalních fanoušků bylo sklamáno její náhlou změnou, no jiné tím zase získala a dnes má na oficiální facebookové stránce víc jak 54.003.100 fanoušků...

Dnes je Rihanna extravagantní, no také umí být decentní s jemným make-upem. Když se většina z nás ohlédne za minulostí Rihanny zjišťujeme, že tehdy se odlišovala od dnešních zpěvaček, měla přírodní hnědou barvu svých vlasů, dlouhé, skvělou postavu (tu má stále) a svěží písničky (tehdy by se nedala na styl písně S&M). Stala se teď sice úspěšnější než kdy jindy, no co na scénu nastoupila extravagantní Lady GaGa, snažila se být ještě víc "hot" … Je to právě kvůli tomu, že GaGa svou extravagancí a provokativností stoupla v ceně a chtěla ji trumfnout?

Rihannina nahota

27. března 2012 v 15:07 | Darela

Zpěvačka Rihanna odhalila, že se cítí mnohem pohodlněji, kdy může být nahá. Rihanna tvrdí, že se obávala ukazovat své tělo, že je nejistá jako každá žena, ale připouští, že překonala tyto obavy kvůli sobě.

Rihanna vysvětlila: "Můj způsob asi nebude fungovat pro většinu lidí... ale čím dál víc se cítím pohodlněji nahá. Po nějaké době to bylo jako: ´Co nejhoršího se může stát?´ Jen jsem začala být s tím trochu odvážnější. Chtěla jsem poznat své tělo... co je pod oblečením nebo mimo oděvů."
Dodala: "Musela jsem pouze čelit svému strachu. Najdete vždy něco špatného, vždycky najdete něco, co je pro vás nepříjemné, prostě jedna věc se mění na jinou a dostanete se do rozpaků a jste sebevědomější - prostě víte, že každý může vidět, co vidíte vy."

Rihanna pokračovala: "Stojím si za tím, čemu věřím hodně velkou dobu, může se to vymykat názoru lidí, ale je těžké něco s tím dělat, někdy to tak opravdu je. Zvlášť pokud s tím většina nesouhlasí." … Je pro vás, slečny-ženy Rihanna vzorem v oblékání? Nebo alespoň co říkáte na její styl oblečená-neoblečená? Blíží se léto, kdy bývá venku hodně velké vedro a jsme rádi, že se nemusíme navlékat do vrstev a výjdeme si "lehce" oblečení. Takže proč si nevyrazit tak, jak to cítíme my a nemyslet přitom na názory lidí, kteří zaspali dobu?... Já RiRi fandím! Bere si tričko, které odhaluje její poprsí, ke kterému by si ženy vzaly podprsenku. Jenže bez ní se mnoho z nás cítí lépe, v tomto typu trička není alespoň horko a zároveň večer ani chladno (viz. obrázek s Rihannou)...

Rihanna je nadšená ze svých tetování

22. března 2012 v 14:03 | Darela

Bylo řečeno, že je Rihanna velmi nadšená, když si nechá vytetovat nové tetování a chová se jako teenager. Rihanna má v současnosti 12 různých tetování na svém těle a vypadá to, že se nemůže zastavit.

Rihanna nedávno odhalila svůj nejnovější kus body artu, vytetovaný kříž na klíční kosti, také má tetování (už nějakou tu dobu) na svém prstu, které znázorňuje slovo "Pšt" (Shhh), stejně jako slovo "Rebelle", vytetovaném na krku.

Zdá se, že je Rihanna nadšená z tetování víc, než z většiny věcí z jejího života, je jen její tetující New York, 26-letý Bang Bang, který je zodpovědný za většinu jejích tetování. Bang Bang tvrdí, že Rihanna má radost větší, než většina lidí, pokud jde o tetování.
Bang Bang vysvětlil: "Milovala to. Vždycky vyletí ven [když je tetování dokončeno] a skáče nahoru a dolů, jako 16-ti letá dívka, která dostala své první auto." Rihanna nedávno přiznala, že se zaměřuje na dělání a makání na hudbě v letošním roce předtím, než vycestuje na turné opět příští rok.

Beyoncé a Jay-Z drží Rihannu od Blue Ivy?

21. března 2012 v 21:45 | Darela

Našla jsem článek, kde bylo prohlášeno, že Beyoncé a Jay-Z se rozhodli držet Rihannu dál od jejich dcerky Blue Ivy z důvodu spolupráce Rihanny s Chrisem Brownem. Prý aby zabránili špatným vlivům pro jejich dceru.

Jay-Z stál při Rihanně poté, co ji Chris zbil před třema rokama a teď není moc spokojený z nedávných nahrávání skladeb s ním. Byl z ní sklamaný. Podle nějakého zdroje se prý Jay-Z a Beyoncé rozhodli zčásti vymazat ze svého života, pokud se nebude držet dál od Chrise Browna.

Zdroj vysvětlil: "Chce pro Blue Ivy pozitivní vzory a ne někoho, kdo se znovu sblížil s mužem, který jí uhodil." Bylo toho ale prohlášeno už tolik, že člověk neví čemu má věřit! Podle všeho je ale tohle fail, jelikož se tato zpráva neobjevila na žádné fanstránce ani jednoho z nich (za toto info děkuji Kubovi). Navíc zdroj může být nespolehlivý, nebo si někdo tohle všechno vymyslel! Co myslíte? Nezbývá než čekat na potvrzené zprávy...

Rihanna na turné v příštím roce

21. března 2012 v 8:00 | Darela

Zpěvačka Rihanna prohlásila, že v letošním roce nebude mít žádné turné, protože se zaměřuje na filmy, hudbu a hudební videa. Nicméně Rihanna přiznává, že se bude připravovat na turné v příštím roce.

Rihanna vysvětlila: "Právě teď chodím na spoustu setkání, věnuji se malým věcem sem tam. Některá videa, fotím některé photoshooty. Neplánuji tour v letošním roce. Nebudu koncertovat až do příštího roku. Ačkoli tento rok pracuji na filmech a ještě dělám hudbu a hudební videa. Jsem opravdu připravena pro příští rok."
Rihanna pak pokračovala přiznáním, že zatímco přesně ví, jaký chce dělat druh zvuku, ráda by pracovala na nové hudbě, chtěla by trochu víc pracovat na svých nových skladbách.

Dodala: "Nemohu říci že to není zvučné - já to nedokážu vysvětlit. Ale jsem nadšená. Mám již zvučnost. Takže je to pouze otázka výkonu!" Rihannu můžeme v naších kinech vidět ve filmu Battleship (v některých kinech je film s dabingem)

Rihanna chce zpět svůj sexy zadek

17. března 2012 v 15:14 | Darela

Zpěvačka Rihanna odhalila, že dělá všechno pro to, aby získala zpět svůj sexy zadek, tak, jakým přínosem byl pro ni (podle ní tahle část byla/je její předností). Rihanna tvrdí, že její zadek prostě "zmizel", a tak si usmyslela, že se všemi způsoby bude snažit získat svůj zadek zpět.

Rihanna vysvětlila: "Pracuji na tom, abych získala svůj zadek zpět. Je to moje oblíbená část těla, ale teď zmizel! Budu se muset dát na pěší turistiku nebo alespoň jít na eliptiku nebo chodit na běžícím pásu nebo jezdit na koni (může to být také pojato jako kolo připevněné k zemi). Něco podniknout na zadek."

Rihanna potom pokračovala přiznáním, že hledá na posledních snímcích jeho (hovoří se o zadku) fantastickou jednoduchost, prý jí, co chce, nelpí na žádném druhu stravy. Nicméně Rihanna odhalila, že pije hodně kokosové vody o které věří, že pomáhá rovnováze organismu.
Dodala: "Jím všechno. Jím zmrzlinu, rychlá občerstvení a italská jídla. Piju hodně kokosové vody. Ta vyplavuje všechny toxické věci, které jsem dala do svého těla."

Rihanna popírá hledání pozornosti

17. března 2012 v 14:12 | Darela

Zpěvačka Rihanna byla nařčena z pobuřujícího nošení oblečení, prý tím vyhledává pozornost. Nicméně Rihanna toto tvrzení odmítá a řekla Access Hollywood, že to, co si vezme na sebe za oblečení závisí na řadě různých věcí.

Rihanna vysvětlila: "Probudit se ráno a rozhodnout se co si obléct je pravděpodobně nejdelší část dne. Mám příliš mnoho oblečení, mám příliš mnoho možností. Oblékání je vždycky tak spontánní, vždy záleží na náladě, plus příležitosti, plus vašem trochu odvážném doteku drsnosti, což pokaždé kladu na význam svého oblečení."

Rihanna poté pokračovala tvrzením, že záměrně nevybírá oblečení jen proto, aby získala pozornost veřejnosti a paparazzi, když výjde ven. Rihanna trvá na tom, že se jen snaží žít svůj život jako všichni ostatní, včetně vzít na sebe oblečení, které se jí líbí.
Dodala: "Nedělám věci kvůli reakci nebo kvůli diskusi. Prostě žiju svůj život."

Rihanna chválí Chrise Browna

17. března 2012 v 13:28 | Darela

Zpěvačka Rihanna ocenila svého ex-přítele Chrise Browna, prohlásila, že on je jeden z nejlepších v tomto oboru právě teď. Rihanna probírala, jak vznikla jejich spolupráce a tvrdí, že nahrávání skladby právě s ním dávalo smysl.

Rihanna vysvětlila: "První song, který vznikl byl Birthday Cake. Myslím tím, že jsme skončili nahrávání ve stejnou dobu a dohromady vykonali, no vybrala jsem si jeho pro práci na Birthday Cake, protože je to jediná osoba, se kterou dává smysl vytvořit tuto nahrávky."

Dodala: "Stejně jako hudebník přes vše ostatní je to i osobnost. Víte že jsem přemýšlela o rapperech, no to jsem udělala tolikrát, prostě nejžhavějším R&B umělcem pro tuto chvíli je Chris Brown. Tak jsem ho chtěla na tracku, a pak podle pořadí byl jako: ´Proč neudělat remix na můj track?´ a to bylo kompromisem."
Rihanna pokračovala: "Udělali jsme dvě nahrávky. Jeden pro mé fanoušky. Jeden pro jeho fanoušky, a je to způsob, aby si naší fanoušci přišli na své hromadně.. Nemělo by dojít k rozlišování. Víte? Je to hudba, je to nevinné."

Darela: Mají mou podporu co se týče singlů, no na to co jí udělal nikdy nezapomenu!

Jay-Z není nadšený ze shledání Rihanny a Chrise Browna

8. března 2012 v 15:36 | Darela

Bylo ohlášeno, že v poslední době rapper Jay-Z není spokojený ze zpěvačkou Rihannou poté, co se dozvěděl, že se spřátelila se svým bývalým přítelem Chrisem Brownem. Rihanna a Chris se rozešli poté, co byl obviněn za její zmlácení v roce 2009.
Zasvěcení vysvětlili: "Jay byl naprosto znechucen tím, co udělal Chris Rihanně a nerozumí tomu, jak může muž položit ruku na ženu; to prostě jde v rozporu s tím kým je. Chris je naprosto mrtvý pro Jaye, pořád s ním nechce mít nic společného. Nyní Rihanna s ním nahrává píseň, Jay je hluboce sklamán z jejího jednání."

Dodali: "Nedokáže pochopit, proč Rihanna dělá tyhle věci. Chápe potřebu odpuštění, no je pevně přesvědčen, že by Rihanna neměla zapomenout, co jí Chris udělal. Jay si klade otázku, jaké poselství posílá Rihanna mladým ženským fanouškům. Rihanna ví, co si myslí Jay o Chrisovi, no nestará se a dělá si, co chce."

Zasvěcený pokračoval: "Vzhledem k narození Blue Ivy cítí ještě větší ochranu žen v jeho životě. Jay řekl, že Rihanně nikdy nedá požehnání za to, co dělá s Chrisem. Řekl jí, že to nedopadne dobře, ať v tom nepokračuje. Podle názoru Jaye má Chris problémy se vztekem, nemyslí si, že to bylo vyřešeno."
Rihannin otec Ronald Fenty nedávno přiznal, že neměl problémy s tím, aby se jeho dcera vrátila ke Chrisovi Brownovi. Podle mě udělá pitomost, pokud se k němu vrátí, hodně lidí i celebrit se o ní bojí, my obyčejní lidé také. Natáčení songů nebo videí je jako herectví, vyzpívají se z pocitů, pohrají si z osobnostmi určitých lidí. V soukromém životě můžou být úplně jiní než se reprezentují v tomto odvětví...

Otec Rihanny řekl, že by měla držet diety a zhubnout

8. března 2012 v 14:34 | Darela

Bylo řečeno, že Rihannin otec Ronald Fenty prohlásil, že by potřebovala držet dietu a zhubnout. Ronald potvrdil, že dělal poznámky, když ji viděl naposledy a připustil, že věří, že si Rihanna vzala jeho radu na vědomí.

Fenty vysvětlil: "Vlastně jsem si myslel, že byla hubenější, když jsem ji naposledy viděl. Ale když jsem ji viděl na letošních Grammy Awards jsem si myslel, že se dostala zpět do své normální velikosti. Kdysi jsem s ní žertoval, ´Robyn [Rihannino pravé jméno], jsi pořád příliš tlustá.´ Ale myslím, že je v pořádku."

A dodal: "Myslím, že vypadá velmi dobře, jak všichni viděli na Grammy. Držela dietu, pracovala na sobě." Ronald také tvrdil, že neměl problém vidět Rihanniného ex-přítele Chrise Browna, který byl obviněn za její zmlácení v roce 2009.
Ronald pokračoval: "Chris je pěkný chlap a každý je oprávněn dělat chyby ve svém životě - Bůh ví, kolik jsem toho udělal."

Rihanna kritizována Annie Lennox přes Domestic Abuse (Domácí násilí)

7. března 2012 v 11:22 | Darela

Zpěvačka a teď už i herečka Rihanna byla těžce kritizována skotskou zpěvačkou Annie Lennox za to, že promluvila o domácím násilí. Annie tvrdí, že Rihanna by se mohla stát velkým mluvčím natolik závažnému tématu a měla by pomoci upozornit na problém přes svou slávu.

Lennox vysvětlila: "Zde je mladá žena, která si prošla domácím násilím a mohla by se stát obrovskou mluvčí této otázky, no výběr je na ní. Není nikdo jiný, kdo by to mohl udělat."
Dodala: "Samozřejmě pokud se rozhodne k tomuto kroku, bude to zatraceně silné, ale je to její osobní právo vybrat si, nebo ne. Všichni máme své problémy a máme co do činění s nimi naším vlastním způsobem."

Rihanna byla nedávno kritizována za spolupráci se svým bývalým přítelem Chrisem Brownem, který byl odsouzen za napadení Rihanny v roce 2009. Lidé tvrdili, že tím, že udělala spolupráci s ním podporuje domácí násilí a budí dojem, že je to v pořádku. Jenže uběhlo pár let a nemyslím si, že by měla do konce života nenávidět Chrise a neznamená, že když je s ním v kontaktu, že tím podporuje domácí násilí. To je totální blbost! Jako obyčejná holka by nebyla tolik pod dozorem, než naše oblíbené celebrity...
 
 

Reklama