Site

DARELA SE VRACÍ DO BLOGOVÉHO SVĚTA

4. května 2014 v 19:15 | Darela | CelebritiesDaily blog.cz

Rozhodla jsem se vrátit na tento blog, i když nevím, jak dlouho mi to vydrží. Záleží také nejen na mě, ale i návštěvnících, jestli to vůbec mělo smysl vrátit se... Brzy přidám nové informace o celebritách uvedených na této stránce...

P Ř E S U N

22. června 2013 v 22:40 | Darela | CelebritiesDaily blog.cz

Omlouvám se, zase jsem to pohnojila, blog se přesouvá na DIARY

Blog se rozšiřuje o nové celebrity

29. května 2013 v 20:17 | Darela | CelebritiesDaily blog.cz

A to o Fantasii Barrino a Diany DeGarmo - obě se dostali do finále American Idol, kdy Fantasia v roce 2004 vyhrála. Ze začátku jsem přemýšlela, že bych založila samostatný blog, ale prozatím to nechám tak. Vzpomněla jsem si na ně díky filmu o Fantasii, kde sama sebe také hraje, kde vypráví příběh svého těžkého dětství a o tom, jak se stávala hvězdou a stoupala k výšinám. Fantasia naučila co sama zjistila - využít své nedostatky a udělat z nich své přednosti. Pamatuji si na American Idol, kolem roku 2005 tuto řadu vysílali na Slovenské televizi, když jsem byla u rodiny. Oblíbila jsem si Dianu DeGarmo, ač pár příbuzných mělo dojem, že je rozmazlená a hodně citlivá. Což ona je, umí se vcítit do lidí a jejich bolesti, pomáhá kde se dá (tohle máme hodně společné). Fantasia má větší pusu, je jedinečná, což se snažilo několik lidí označit jako nedostatek. Ale i přes to je krásná, každá jsme, jen ji někdo nedokáže správně využívat a dělají chyby, kterým by se mohly vyvarovat a ušetřit si tolik bolesti. Nikdy si nesmíte říkat, že za nic nestojíte, zlobit se na celý svět. Využijte vloh které vám byly dány, v tom v čem vynikáte. Life Is Not a Fairytale: The Fantasia Barrino Story je příběh divy s nezaměnitelným hlasem. Příběh splněného amerického snu. Jsem moc ráda, že má tolik fanoušků po celém světě a že mi ji a Dianu její příběh připomněl. Škoda že jsem to neviděla dřív, tolik hezkých let s nimi mi uteklo :) A nesmím zapomenout na Supermodelku Bar Refaeli. Všechna témata najdete v bočním menu, Navigations

Nový design, nový rozjezd

20. května 2013 v 1:50 | Darela

Vytvořeno mnoho blogů, nejdelší trvání má web Nadalistas.com, dále můj bývalý blog o Rihanně TeAmo-Rihanna.blog.cz, který má na starosti Kuba, tudíž se už nedá počítat mezi Moje fanstránky... Celebrities Daily by oslavilo krásné první narozeniny, bohužel jsem si uvědomila, že mě to tu nenaplňuje, proto jsem založila blog o Rafovi Nadalovi a až jsem si byla 100% jistá že je to ono, založila jsem o něm web, který za chvíli oslaví 1. narozeniny, stále je to jako bych ho založila nedávno :) ... Teď jsem se vrátila, myslím, že není kam utíkat, nový blog vlastně nepotřebuji když vše mohu skloubit do jednoho a dát sem vše, co miluji. Design na oslavu návratu se mi myslím povedl dostatečně na to, abych tu setrvala déle, jsem s ním velmi spokojená, snad jako se žádným ještě :D To víte, kouzlo Photoshopu pohltilo i mě tak je jedna radost tvořit, i když mě to tolik nebaví, proto to nemám hotové za jeden či dva dny, nespěchám, abych si nemusela říct - Co jsem to spatlala za hnus? Nemohu ho tu nechat moc dlouho. Tento tu však dlouho zůstane, snad se líbí i vám :)

Blog v nejbližší době bude opět aktualizován!

16. května 2013 v 23:41 | Darela

Rozhodla jsem se to tu opět obnovit a blog rozšířit o další celebrity a trochu to tu pozměnit - od designu až po větší úpravy. Třeba si to tu opět někdo zamiluje a znova naroste návštěvnost, uvidíme, jak dlouho mi návrat vydrží, mám ještě web o tenistu Rafovi Nadalovi, který za chvíli oslaví rok! Rozjet by se to tu mělo už po skončení MS v hokeji (Mistrovství světa)...

Darela je zpět s novou přezdívkou a novým začátkem

18. května 2012 v 22:20 | Deryn

Nikdy jsem nenašla smysl mít blog/stránku o někom, aby měl dlouhé trvání (díky Kubovi za to, že nezanikla stránka Rihanna.er.cz) a hlavně (kromě Rihanny) nebyl nikdo, kdo by mi zamotal hlavu a koho bych milovala až tak, že mé veškeré smysly se soustřeďují právě na něj. Až do téhle chvíle!

Ten človíček je tak dokonalá a nádherná bytost, že nemohu uvěřit jeho existenci. Protože on je takové zlatíčko s dobrým srdcem, kdo nelétá v oblacích, není posedlý výhrou ani slávou! Skvěle vychovaný úžasnou a sympatickou rodinou, má zdravé sebevědomí, ani se nedá slovy popsat, jak neskutečným člověkem je!!!

Brzy dám o sobě vědět, snad si to tu někdo přečte, popřípadě zanechá svůj názor, adresu blogu který připravuji zveřejním, až si budu jistá že je to to, co chci a co bude mít nejdelší existenci za celé mé blogové působení! Bez toho se o to ani pokoušet nebudu, držte mi palce :-)

EDIT - Vracím se s adresou nového blogu! Človíček o kterém byla řeč výše nese jméno Rafael Nadal (známý jednoduše jako Rafa) - nadaný tenisový hráč. Nevím jak jste na tom se sportem, ale znamená pro mě mnohé a vždycky znamenat bude. Není to jenom chvilkový rozmar, ne nadarmo jsem převzala stránku díky blog.cz ! Záleží pouze na vás, jestli spřátelíte nebo ne. Nebudu se tu o něm rozepisovat, do první čtvrtiny června bude vše rozběhlé a makdete tam vše potřebné. Vamos Rafa!

www.RafaelNadal.blog.cz

Hiatusem to začíná, Koncem to končí

2. května 2012 v 18:33 | Darela

"Něco končí a konec je koncem!" - Motto, které dostalo i tento blog. Tři roky na blog.cz (a tolik rozličných blogů), z toho jeden blog se drží - TeAmo-Rihanna/Rihanna.er.cz již téměř dva roky. Návštěvnost nebyla nějak zvlášť vysoká, po roce jsem to tam ukončila, teď ho má na starosti Kuba. Návštěvnost díky němu je krásná a věřte nebo ne, návštěvnost tam není nijak navýšená (proč by taky měla být, když stejně tam nic nepřidávám!!!) ... Nepotřebovala jsem websurf, překročení hranice 50.000 nastala až po roce vzniku (ne po pár měsících rozběhlosti, jako některé, navýšené). Ti co mě znají lépe vědí, že jsem byla vždycky podctivá!

Omlouvám se všem, kterým jsem napsala o spřátelení já a pak se z ničeho nic rozhodnout, že nadobro končím. Ano končím, žádný jiný blog už nemám. Navštěvovat vás budu (na blogy které miluji si čas udělám vždycky), na Rihanna.er.cz budu vypomáhat když bude třeba, protože tebe Kubo mám fakt ráda, opravdu hodně jsi mi pomohl!!! Stránka na facebooku We Are Rihanna Navy bude aktualizována i mnou (přece jenom je tam víc prostoru a lajky stránky pomáhají k pokračování a přidávání). Někteří z vás mají můj facebookový profil, tam jsme stále v kontaktu a věřím, že to tak bude i nadále... You are the best for me and You will be forever!

Ne vážně, nemá cenu mě přemlouvat, už jsem se 100% rozhodla, obdivuji ty, kteří s jedním blogem vydrží tak dlouhou dobu (alespoň tak jako teamo-rihanna) a přeji vám, aby to tak zůstalo i nadále, byla by škoda tak skvělých blogů o skvělých celebritách! Kuba, Matthew, Thom, Adla, Tomáš, weby TaySwift.cz nebo BeyonceCzech.com atd., na vás se zapomenout nedá! Děkuji za krásné roky, kolik mě znáte, prostě za všechno. Nastal konec blogu i těch ostatních, teď už zůstávám pouze Darelou... GoodBye my lovers!

Hiatus (doba neurčitá, omezené novinky a obíhání SB)

25. dubna 2012 v 23:39 | Darela

Dávám Hiatus na dobu neurčitou. Články o milovaných celebritách budou na této stránce, jenom ne každý den. Nestíhám, s blogem určitě nekončím (není k tomu vážný důvod). Omlouvám se za neobíhání, ti kdo sem chodí pravidelně si tohoto oznámení jistě všimnou :-) ... Jinak byla jsem na filmu Battleship s Rihannou a musím říct, že jako herečka může uspět a dokázala bych si ji představit v roli nějaké mrchy... Snad se objeví ve více trhácích jakým je právě Battleship (ať si říká kdo chce co chce)

Svou recenzi zveřejním v co nejkratším termínu (do konce týdne).. Mějte se zatím krásně, nemažte si mě a hlavně se na mě nezlobte :-)

Nová vylepšená verze layoutu

4. dubna 2012 v 11:59 | Darela

Konečně jsem doladila design, vpravo jsem použila opět fotku Katy Perry pro GHD, boční menu a stránka jsou beze změny, změnilo se pouze hlavní menu a záhlaví. Jsem o něco spokojenější a snad změna vydrží dlouho (stejně zůstane jenom po dobu, dokud mě bude "bavit")! Jsem zvědavá na vaše názory

Nový design (version 04.)

2. dubna 2012 v 0:33 | Darela

Mám tu v pořadí již čtvrtý design, tentokrát s Katy Perry, který tu bude jenom dočasně, než bude udělaný konečně nějaký, který se tu "zahřeje" na hodně dlouhou dobu. Mé předchozí pokusy nedopadly zcela podle mých představ, no alespoň jeden se tu časem znovu vrátí, protože k němu mám zvláštní vztah.

Fotka s Katy Perry byla použita pro reklamu vlasových produktů GHD. Je tam vyzobrazená jako novodobá Sněhurka, která spíš připomíná zlou královnu :D ... Miluji tu fotku i ostatní nejnovější pro tuto značku s Katy. Je dokonalá, je krásná, je přirozená, je úchvatná a navíc skvělá komička, úžasný člověk!!!

Oficiální design této stránky bude kompletní během několika týdnů, musím si pořádně promyslet vzhled, měl by být ve stylu webu (pokud se mi to samozřejmě podaří), bude také s Katy, jelikož patří k těm nějlepším, co se objevily v mém životě, je pro mě dokonalostí, která se nedá popsat! Jednoduše ji miluji nejvíc na světě, co se NIKDY nezmění!

Design s ruským duem t.A.T.u.

15. března 2012 v 14:10 | Darela

Konečně první článek do rubriky Site! A přiucházím s prozbou o váš názor + zeptat se, jestli by jste neměly nějaké materiály s ruským duem t.A.T.u. kolem 300 Kč [10 eur] (pokud možno alespoň BRAVO Speciál, kde překládaly jejich songy, koupím nebo vyměním za něco), včetně plagátů... Teď k podstatnému dotazu - bude vám vadit, pokud bych nastavila design s touto skupinou? Žádné provokativní fotografie (jako líbání nebo osahávání). Znovu jsem je totiž začala poslouchat a ráda bych je měla i jako lay. Nebyl by tu na věčnost, jen na pár dnů nebo měsíců...
 
 

Reklama